999 rezultate për

mehmeti

Dëshmitari e përfshin në vrasje edhe vëllain e Lahi Brahimajt Në Klan Kosova është transmetuar rrëfimi ekskluziv për veprimtarinë e një grupi të njerëzve, që kryen disa prej rasteve
Ibrahim dhe Qerim Kelmendi dhanë urdhër për vrasjen e Smail Hajdarit dhe Tahir Zemajt Vrasja e deputetit të LDK'së, Smail Hajdari, dhe ajo e Tahir Zemajt, është bërë me urdhër të vëllezërve Ibrahim dhe Qeri
Kim Mehmeti: Albin Kurti i rriti ata që duan ta rrëzojnë Shkrimtari shqiptar nga Maqedonia, Kim Mehmeti është deklaruar lidhur me lëvizjet e fundit në Lëvizjen Vetëvendosje, duk
Ermira Mehmeti komenton arrestimet e fundit Ish-deputetja e BDI-së, Ermira Mehmeti ka komentuar arrestimet e fundit të funskionarëve të regjimit të kaluar në Maqedo
Alban Mehmeti ka zgjedhur një foto të veçantë për t’i uruar shqiptarët për ditën e Flamurit (FOTO) Këngëtari Alban Mehmeti ka zgjedhur një foto të veçantë për t’i uruar shqiptarë për ditën e Flamurit. Ai e ka publiku
Rrëfen studenti/ Ja si profesorët kushtëzojnë seksualisht studentet Një student i Universitetit të Prishtinës është tejet i shqetësuar me kushtëzimet seksuale që disa prej profesorëve ua b
Kim Mehmeti: Opozita shqiptare ia ka borxh popullit ta ngrejë zërin kundër LSDM-së Në një intervistë dhënë për televizionin maqedonas sonte(e diel) në “Kanal 5”, shkrimtari Kim Mehmeti ka thënë se zgjedh
Zyrtarët që “hetojnë” Policinë i ruajnë vendet e tyre të punës Hilmi Mehmeti është kryeshef i Inspektoratit Policor të Kosovës (IPK). Ky institucion është përgjegjës për të hetuar zyr
Biseda erotike me zv/kryeministrin, ish-deputetja sqaron për të disatën herë të vërtetën Ka kaluar pak kohë që nga skandali që pushtoi poltikën në Maqedoni, ku sipas ngjarjes në fjalë ish-deputetja maqedonase
Mehmeti: BDI pësoi një traumë në zgjedhjet lokale (VIDEO) E ftuar në emisionin "Inside" ish-deputetja e BDI-së, Ermira Mehmeti foli rreth zgjedhjeve lokale dhe thksoi se BDI gjat
Policia merr në pyetje Naim Bazajn Naim Bazaj, kryetari i kuvendit komunal të Drenasit, momentalisht është duke u marrë në pyetje nga policia në Prishtinë,
Kim Mehmeti: LSDM dhe BDI, bandë e rrezikshme Shkrimtari, publicisti, Kim Mehmeti ka reaguar ashpër lidhur me aleancën mes LSDM-së maqedonase dhe BDI-së, për t’i luft
E RRALLË/ Zbulohet letërkëmbimi mes Sulltan Fatih Mehmetit dhe Skënderbeut Nga Aurenc Bebja, Francë Në librin e autorit francez, Camille Paganel, me titullin « Histoire de Scanderbeg ou Turks
Mehmeti: Politikanët e paaftë mbyllin partitë dhe zaptojnë pozitat Në një postimi në llogarinë e tij në Facebook, publicisti Kim Mehmeti shprehet se partitë e shqiptarëve të Maqedonisë pë
Si u zgjodh në bordin e drejtorëve të Telekomit? Mediat sulmojnë Zamir Mehmetin Mediat të afërta me VMRO-DPMNE kanë kritikuar emërimin e aktivistit të Revolucionit të Larmë, Zamir Mehmeti për anëtar t
Ermira Mehmeti: Ja pse shqiptarët e mbështesin Zoran Zaevin Ish-deputetja e BDI-së, Ermira Mehmeti është shprehur me tone optimiste për qeverinë e re në Maqedoni. Në emisionin T
Zbardhen raportet sekrete të CIA-s: Kush ishin dashnoret e Enver Hoxhës Kanë kaluar 33 vite nga vdekja e diktatorit e Enver Hoxha, por sekretet dhe historitë rreth tij nuk kanë të mbaruar.
Pas largimit nga politika, Ermira Mehmeti mahnit me stilin e ri (FOTO LAJM) Pas largimit nga politika, ish-deputetja Ermira Mehmeti duket më e relaksuar se kurrë. Por gjatë gjithë paraqitjeve
Shaqiri: Kim Mehmeti pse frikësohet nga zbritja ime në Shkup?! Xhezair Shaqiri, i njohur si ish-komandant Hoxha edhe sot ka dalur me një postim të ri duke komentuar zhvillimet dhe deb
50 të helmuar pas dasmës në Ferizaj, tre në gjendje të rëndë Një gëzim familjar është shndërruar në fatkeqësi për familjen Mehmeti nga fshati Bibaj të Ferizajt. 50 të pranishëm j