999 rezultate për

meda

I shpëtoi luftës me kancerin, Ambra Meda tregon rrugëtimin e dhimbshëm Vite më parë, ajo u diagnostikua me kancer dhe rasti i Ambra Medas u bë i famshëm, jo për shkak të sëmundjes së saj, por
Vendi i tretë me doping, Erkand Qerimaj fiton medaljen e bronzit në Botëror (FOTO LAJM) Pas skandalit të Romela Begaj, e cila bërë bujë të madhe në mediat shqiptare dhe jo vetëm, për shkak se rezultoi pozitiv
Puna e studentit nga Kosova që fitoi medalje u shpërblye edhe me bursë në SHBA Quhet Albion Krasniqi dhe vjen nga komuna e Malishves. Maturanti i gjimnazit ‘Hasan Nahi’ në Prishtinë njihet për zgjuar
Kosova nuk zhgënjen, me dy medalje të tjera në xhudo Sporti i xhudos duket se është shumë i dashur në Kosovë, pasi ata gjithmonë shpërblehen me medalje në turne shumë të ndr
Vdes Carla Marangoni, kampionia olimpike 102-vjeçare Italiania Carla Marangoni, e cila në moshën 102-vjeçare mund të cilësohej kampionia olimpike më e moshuar në botë, vdiq
Jeni të stresuar? Zgjidhni një medalje për ta kuptuar pse Stresi është një gjendje mendore në të cilën ne hasim çdo ditë. Mund të shkaktohet nga presioni i një situate, një detyr
E FUNDIT/ Romela Begaj del me doping, humb medaljet Romela Begaj ka dalë pozitive në testin anti-dopingut pas Kupes së Botës ku ajo mori një medalje të artë dhe një të argj
Meda takon ‘'sozinë’' e tij, djaloshi nga Libia Gjatë ditës së djeshme në mediet rozë kishte qarkulluar lajmi për një djalosh që ka ngjashmëri të madhe me këngëtarin Me
Meda bëhet romantik, kështu e quan gruan (FOTO LAJM) Këngëtari Mehdin Përgjeqaj i njohur në publik si Meda, është shumë i kërkuar nga publiku. Ai është shumë i komentuar
Një braziliane shuan shpresat e shqiptares për medalje në Rusi Xhudistja Distria Krasniqi nuk ka arritur të rrëmbejë medalje në Mastersin e Rusisë, megjithatë ka arritur të përfundojë
Një shqiptare nga Kosova po shkëlqen në Rusi Xhudistja Distria Krasniqi ka fituar duelin me Natsumi Tsunodan e Japonisë në repechange në kategorinë deri në 52 kilogr
Begaj kthehet pasi fitoi medaljen: Ja dedikoj gjithçka Shqipërisë Romela Begaj ishte e vetmja sportiste shqiptare që mbajti lart flamurin shqiptar, në kampionatin botëror të peshëngritje
SKANDALOZE / Shqipëria merr medalje në Botëtor, por federata prezantohet me flamur kinez (FOTO LAJM) Mirë që një sportist të talentuar si Godelli nuk arrijnë ta marrin dot në Botëror, për shkak se ambasada amerikane e vle
Romela Begaj shkruan historinë, fiton dy medalje në Botërorin e peshëngritjes Romela Begaj në Botërorin e peshëngritjes, ia ka dalë të bëjë një paraqitje historike. Botërori po zhvillohet në Ana
Taekwondo kuqezi, Elord Gjana kampioni i Ballkanit Quhet Taekwondo. Është disiplina koreane, e kthyer në artin marcial me numrin më të madh të praktikantëve në botë. Një s
Meda surprizon bashkëshorten për datëlindje (FOTO LAJM) Sot feston ditëlindjen Lulja, bashkëshortja e Medës. Këtë e ka bërë të ditur vetë Meda përmes disa imazheve që ka pub
Godelli akuzon fort: Turp të keni, dhe shteti së bashku me Federatën Peshëngritësi Daniel Godelli ka shpërthyer ndaj Federatës Shqiptare të Peshëngritjes pasi kjo e fundit nuk reagoi teksat
Selmanaj kritikon Thaçin për medaljen që i ndau kryeparlamentarit të Shqipërisë Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Driton Selmanaj, e ka kritikuar vendimin e p
Almeda Abazi reagon ashpër për puthjen e bashkëshortit të saj me aktoren Mediat turke u pushtuan ditën e sotme nga lajmi se nga xhelozia Almeda Abazi ka shkuar në xhirimet e filmit “Perla e zez
Këngëtarët shqiptarë bëjnë "thasë" me lekë nëpër dasma, por nuk e pranojnë Mjafton të qëndrojmë vetëm një orë me një këngëtar, ai gjatë gjithë kohës ankohet se nuk po i paguhet mundi. Por kjo