999 rezultate për

mclaren

Alonso te McLaren, ja detajet e kontratës Fernando Alonso do të jetë piloti i ri i McLaren duke nisur nga viti 2015. Edhe pse vetë spanjolli i Ferrarit nuk e ka z
F1, Hamilton më i shpejti në Austin (FOTO LAJM) Lewis Hamilton i ka lënë pas të gjithë në provat e lira të Çmimit të Madh të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Në cirku
McLaren mohon: Asnjë akord me Alonson Nuk rezistoi as 24 orë lajmi për firmën e Fernando Alonsos me McLaren. Një zëdhënës i skuadrës britanike në fakt përgënj
Lauda konfirmon: Fernando Alonso te McLaren "Fernando Alonso do të garojë me McLaren". Zyrtarizimi i kalimit të pilotit spanjoll te skuderia britanike e Woking viti
GP Monza: Pole për Hamilton, Alonso i shtati Lewis Hamilton merr “pole-position”-in e radhës në Çmimin e Madh të Monzas në Itali, me një kohë dominuese ndaj të tjerë
Ronaldo sfidon Button me McLaren (FOTO-LAJM) Kampioni portugez Ronaldo në bordin e një McLaren P1 duke sfiduar në pistë kampionin e Formula 1 Jenson Button në mbësht
McLaren, Dennis: Alonso-Vettel? Pse jo Zërat që qarkullojnë prej kohësh se McLaren dëshiron të firmosë me dyshen Fernando Alonso-Sebastian Vettel tashmë marrin
Tërhiqet Button, McLaren mendon për dy "big" (FOTO LAJM) Kohë ndryshimesh në shtëpinë e Mclaren. Skuadra që dy sezonet e fundit ka qenë dështimi më i madh i Formula 1 është vënë
McLaren MP4, Cristiano me super-makinë në stërvitje (VIDEO) Cristiano Ronaldo zotëron një koleksion të madh makinash të shtrenjta dhe gjatë mbërritjes në Valdebebas për stërvitjen
Alonso: 105 milionë në 3 vjet? Gënjeshtra Fernando Alonso ka sqaruar nëpërmjet Twitter-it se nuk i ka kërkuar aspak Ferrarit një rinovim kontrate me 35 milionë eu
McLaren vjen me një supermakinë (FOTO-LAJM) Ky do të jetë dizajni që do të ketë McLaren P1 GTR. Makina plot elegance që do të na mahnisë muajin e ardhshëm. Nuk ka s
Mr. Bean ndihmon të aksidentuarin (FOTO-LAJM) Aktori britanik Rowan Atkinson u bë i pari që ndihmoi një biznesmen, i cili kishte përplasur makinën e tij në Toskana të
Vdes ish inxhinieri-spiun i Ferrarit Nigel Stepney, ish kryeinxhinieri mekanik i Ferrati ka gjetur vdekjen në një aksident të çuditshëm rrugor në Angli.
20 vite nga vdekja e Ayrton Sennas (FOTO-VIDEO) "Mund të jesh një njeri i mirë në jetë por nëse nuk je i mirë edhe në sportin tonë atëherë nuk fiton asgjë". Mendime dhe
GP Melbourne, pole-position për Hamilton (FOTO LAJM) Lewis Hamilton me Mercedes ka fituar pole-position në Çmimin e Madh të Australisë duke lënë pas Daniel Ricciardo me Red
F1, prezantohet Mclaren MP4-29 (FOTO-VIDEO) E gjitha e argjendtë do të jetë makina McLaren e këtij viti në Formula 1. Skuderia britanike ka prezantuar të premten nj
McLaren në ndjekje të Alonsos Që Vodafone McLaren i vjen rrotull Fernando Alonsos tashmë nuk është më një mister. Nëse pastaj kur pyetet mbi argumenti
Mekaniku amator ndërton makinë 6 mln dollarëshe (FOTO-VIDEO) Një mekanik amator polak ka arritur të ndërtojë një makinë luksoze duke përdorur skrap dhe pjesë këmbimi të ndryshme aut
“McLaren” zbulon foto të 12C MSO-së (FOTO-LAJM) Kompania “McLaren” poston në faqen e saj të “Facebook” fotot e konceptit McLaren 12C MSO. Koncepti është i pajisur me ka
Kevin Magnussen, piloti i ri i McLaren Kevin Magnussen është konfirmuar zyrtarisht si piloti i ri i McLaren-Mercedes për vitin e ardhshëm. Danezi do të zërë ve