999 rezultate për

mbyllur

Stop një muaj futbollit? Flet Ministri i Sportit në Itali Ministri i Sportit në Itali, Vincenzo Spadafora, ka thënë se Seria A do të vazhdojë të zhvillohet me dyer të mbyllura, p
Juve-Lyon, UEFA studion opsionet në Italinë jugore për shkak të koronavirusit Për shkak të koronavirus, UEFA mund të vendosë që ndeshja Juve-Lyon të luhet me dyer të mbyllura ose në jug të Italisë.
Kupa e Italisë, Juventus-Milan luhet me dyer të mbyllura? Juventus dhe Milani mund të duhet të luajnë gjysmëfinalen e tyre në Kupën e Italisë pas dyerve të mbyllura, me vendimin
Koronavirusi, anulohet ndeshja e gjashtë në Serie A Koronavirusi ka anuluar ndeshjen e gjashtë në Serie A, e fundit është ndeshja e planifikuar për tu luajtur sot mes Sampd
Ndeshja me dyer të mbyllura, Milan u kthen tifozëve lekët e biletave Në Serie A u vendos që këtë javë të zhvillohen ndeshjet me dyer të mbyllura, për shkak të frikës për përhapjen e Koronav
CHAMPIONS/ Mbyllen pjesët e para, këto janë rezultatet (VIDEO) Janë mbyllur pjesët e para të ndeshjeve në Champions. Supersfida mes Realit dhe Manchester City ende nuk është zhbllo
SKANDAL/ Ibrahimovic i anuluan eurogolin se e preku topin me gjoks (VIDEO) Ashtu si sezonin e shkuar në Fiorentina-Inter, kur gjoksi u quajt dorë për arbitrin Abisso që akordoi penallti për ekipi
"Ngrin" jeta në Milano, ushtarë me maskë, sheshe bosh e çdo gjë e mbyllur (FOTO LAJM) 7 të vdekur e më shumë se 200 të infektuar është bilanci i koronavirusit në Itali. Një ndër qytetet e infektuara ësht
Lajm i mirë nga Italia! Shërohet mjeku i infektuar me koronavirus Mediat italiane janë duke bërë përditësime të vazhdueshme lidhur me përhapjen e koronavirusit. Përditësimet më të fun
Pezulluan mësimin nga frika e koronavirusit, Besa Shahini i heq licencën shkollës private Ministria e Arsimit Besa Shahini i ka hequr licencën shkollës “Udha e Shkronjave” pasi dje njoftoi se do të pezullonte m
Uzuni: Sot do isha në La Liga, ishte gjithçka e mbyllur por u prish në fund, jam tifoz i Juventusit Myrto Uzuni është duke kaluar një formë të shkëlqyer te skuadra e Lokomotivës së Zagrebit në Kroaci. Talenti beratas
SUPERLIGA/ Mbyllen pjesët e para, kryesojnë Skendërbeu e Partizani Janë mbyllur pjesët e para në dy ndeshjet kryesore të Superligës Shqiptare. Partizani është duke mposhtur Bylisin në
Mourinho jep lajmin e keq për yllin e skuadrës: Lojtari ka mbyllur sezonin para kohe Jose Mourinho ka thënë se nuk pret që Son Heung-min të luajë më gjatë këtij sezoni. Sumuesi u lëndua në fitoren 3:2 n
E mbyllur për publikun, vazhdon gjykimi për rastin Target-Fortesa Në Gjykatën Penale në Shkup, sot vazhdoi gjykimi për lëndën “Target-Fortesa”, por seanca do të jetë e mbyllur për publik
Dembele mbyll sezonin Ousmane Dembele do të mbylllë pa luajtur sezonin me Barcelonën, shkruan Albeu.com. Lojtari francez do të mungojë 6 mu
Mënyra e veçantë e Setien, stërvit lojtarët e Barcelonës me sy mbyllur (FOTO LAJM) Trajneri i Barcelonës, Quique Stien së fundmi ka përduar një metodë të veçantë stërvitore me disa nga futbollistët.
Koronavirusi, policia kineze mbyll me zinxhirë dhe me dry njerëzit në shtëpi (VIDEO) Një video tronditëse po qarkullon në rrjetet sociale, ku shihen policët kinezë duke mbyllur personat e dyshuar si mbartë
Euro dhe dollari bëjnë kthesën, çfarë ka ndodhur sot me paundin britanik? Monedha europiane e ka mbyllur javën negativisht, pasi ka humbur 0.2 pikë në raport me dje, pasi blihet sot me 121.8 lek
TRONDITËSE/ Nëna 22 vjeçare u merr jetën 3 fëmijëve të saj (FOTO LAJM) Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në SHBA, ku një nënë 22 vjeccare ka vrarë tre fëmijët e saj të mitur. 22-vjeçarja,
VIRUSI/ Ndalohet hyrja në 3 qytete, më shumë se 20 milion njerëz të izoluar Kufizimet e udhëtimit janë vendosur në Ezhou, qyteti i tretë kinez që preket nga masat që synojnë kontrollimin e përhapj