999 rezultate për

mbyllet

Rummenigge: Ky sezon duhet të mbyllet, klubet do të hasin në vështirësi ekonomike Drejtori i përgjithshëm i Bayern Munich, Karl-Heinz Rummenigge, ka thënë se ky sezon duhet të mbyllet medoemos dhe kampi
Mbreti tajlandez mbyllet në karantinë me 20 femra Mbreti Maha Vajiralongkorn në Tailandë ka "izoluar" veten në një hotel luksoz në Alpine pas shpërthimit të koronavirusit
Lazio akuzon Juventusin dhe Interin: Duan që të mbyllet kampionati Lazio ka “ndezur” një debat në distancë me klubet e veriut të Italisë, në lidhje me ndërprerjen e kampionatit për shkak
Një paciente doli e infektuar me koronavirus, mbyllet pavioni i ortopedisë në Lezhë Mbyllet pavioni i ortopedisë në spitalin e Lezhës. Një paciente ka rezultuar pozitive ndaj Koronavirusit. Ajo ishte o
Shkak koronavirusi, mbyllet përfundimisht kampionati i parë për futboll Liga e katërt në futbollin anglez, e njohur si League Two ka anuluar sezonin 2019/20 për shkak të koronavirusit, duke u
Shfaqi simptomat e koronavirusit, Greta Thunberg mbyllet në karantinë Greta Thunberg dhe babai i saj tashmë ndodhen në karantinë. Adoleshentja suedeze që frymëzoi mijëra persona për luft
Pastore i pashpresë: Ky sezon është e pamundur të mbyllet Lojtari i Romës, Javier Pastore, nuk është aspak optimist sa i përket rikthimit të futbollit. Përhpaja e shpejtë dhe
Moggi e ka një ide për zhvillimin e Serisë A Ish-drejtori i Juventusit dhe Partizanit, Luciano Moggi, në një intervistë të dhënë për “TuttoSalernitana”, ka dhënë një
Mbyllet takimi, Premier League ka marrë këtë vendim Premierliga do të qëndrojë e pezulluar deri më 30 prill. Ky është vendimi i fundit i marrë nga takimi i mbajtur ditën
Qeveria vendos: Të mbyllen të gjitha pikat kufitare! Për 48h të mbyllet edhe aeroporti i Shkupit onte, Qeveria e Maqedonisë së Veriut, në mbledhjen e saj të 20-të, vendosi që të mbyllen të gjitha vendkalimet kufitare
Shqipëria në karantinë, mbyllet kufiri me Greqinë, Kosovën, Maqedoninë dhe Malin e Zi Qeveria ka ndërmarrë një tjetër masë drastike për parandalimin e koronavirusit. Shqipëria ka vendosur të mbyllë të gj
"Shohim vetëm majën e ajsbergut", mjeku shqiptar tregon sa mund të zgjasë koronavirusi Pandemia e koronavirusit numëron 33 te prekur dhe 1 viktimë deri më sot në Shqipëri. Në një intervistë në Euroneës, m
Koronavirusi, neser mbyllet çdo kufi me Greqinë Kryeministri Edi Rama njofton se nga dita e nesërme do të mbyllen të gjitha kufijtë me Greqinë. Rama shkruan në një m
U kthye nga Italia, Fatos Lubonja mbyllet në karantinë Analisti Fatos Lubonja ka treguar se është karantinuar në shtëpinë e tij pasi rreth një javë me parë ka mbërritur nga It
KORONAVIRUSI/ Komuniteti katolik anulon të gjitha ritualet kishtare, mbyllet dhe kisha e Laçit Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se komuniteti katolik ka vendosur të anulojë të gjitha ritualet kishtare. Gjith
Trajneri i Serie A detyrohet të mbyllet në karantinë Trajneri i Cagliarit, Walter Zenga është personi i rradhës që është detyruar të mmbyllet në karantinë për shkak të koron
VENDIMI/ Mbyllet tërësisht Italia, shpallet e tëra zonë e kuqe Qeveria italiane shpalli sonte në mbrëmje vendimin për të mbyllur totalisht Italinë duke e shpallur tërësisht zonë të ku
Virusi prek gazetarin e "Le Iene", programi mbyllet për dy javë Koronavirusi ka dhënë efektin e saj edhe në media. Këtë herë një rast pozitiv me koronavirus është regjistruar në st
Do hapet e do mbyllet si çadër, ndërtohet ura unike në Vienë (FOTO LAJM) Kërkuesit në universitetin e teknologjisë së Vienës kanë mbaruar punën në një urë të re që është modeluar të hapet dhe m
Marotta nuk mban më: Kampionati rrezikon mos mbyllet Shtyrja e 5 takimeve të kampionatit Italian vetëm një ditë para kohës së përcaktuar për zhvillimin e tyre, ka shkaktua