999 rezultate për

mbron

Dashuria e vërtetë prindërore, shikoni si pula mbron të vegjlit e saj nga shiu Nënat bëjnë gjithçka për fëmijët e tyre dhe dashuria e saj nuk ka fund. Por kjo nuk ndodh vetëm për njerëzit, por edhe p
Kadri Veseli godet Thaçin, mbron Haradinajn ​Sikur Ramush Haradinaj edhe kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka dalë kundër idesë së presidentit Hashim Thaçi për
‘Tek Inter isha gjithnjë i pirë, por klubi më mbronte dhe flija në infermieri’ “Kur babai im vdiq, u shkatërrova totalisht. Isha pothuajse çdo ditë i pirë dhe i tillë shkoja në stërvitje me Interin,
Vezët janë burimi më i mirë i gjithë këtyre mrekullive në organizëm Vezët mund të jenë mënyra më e lehtë, më e lirë dhe më e përshtatshme për të marrë proteina. Përtej mundësisë për të
Gjykata mbron kopshtin Yllka kundër vendimit të Haskukës Kopshti “Yllka” në Prizren nuk do të mbyllet. Gjykata Themelore e Prizrenit ka dalë me një aktvendim me të cilin është c
Klopp mbron Ozil: Shembull tipik i një keqkuptimi të plotë Mesut Ozil dha dorëheqjen nga kombëtarja gjermane, pas situatës së krijuar për shkak të fotografimit të tij me presideti
Njeriu që mbron Haradinaj për një biletë harxhon rreth 6 mijë euro të qytetarëve Më 16 shtator të vitit 2011, ish-kryeministri Hashim Thaçi, kishte shpenzuar afër 6 mijë euro për biletën e udhëtimit të
Ky krevat ju mbron gjatë tërmetit (VIDEO) Bëhet fjalë për një krevat të krijuar posaçërisht për rastet kur tërmeti bie dhe ju jeni në gjumë. Krevati mbyllet au
Memli Krasniqi del kundër Hashim Thaçit, mbron Veselin Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ka folur për idenë e Presidentit Thaçi për korrigjimin e k
AKU zbaton ligjin ndërsa gjyqtari mbron shkelësit, a do të bëjë drejtësi KLD? Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka çuar në Këshillin e Lartë të Drejtësisë gjyqtarit e Gjykatës së Shkallës së Parë Admin
I dashuri i Dua Lipës mbron shqiptarët nga serbja (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka mbërritur në Prishtinë, teksa pritet që të japë koncert këtë të premte në
Gruaja e diktatorit mbron burrin e saj: Nuk e shiti Kosovën te jugosllavët Gruaja e diktatorit tё tmerrshёm qё robёroi shqiptarёt pёr dhjetra vite nexhmije hox
Konsumojini çdo ditë! Këto ushqime ju mbrojnë nga kanceri Nëse ju i konsumoni këto ushqime rregullisht, ju mund të shkatërroni qelizat kanceroze që probablilisht mund të jenë duk
Pse Veseli nuk po e mbron Thaçin nga sulmet e Haradinajt? Zyrtarët e AAK-së, rend me rend, po dalin kundër idesë së ndryshimit të kufijve. Vetëm të shtunën, kundër idesë së Presi
Murgu akuzohet për ngacmim seksual ndaj murgeshave, tempulli e mbron Një murg kinez ka mohuar akuzat se ka ngacmuar seksualisht murgeshat dhe i ka detyruar të kryejnë marrëdhënie duke i kon
Gjendet në kuzhinën tuaj, ky produkt ju mbron nga rënia e flokëve Hudhra është një produkt që përveç të gjithash na ndihmon për të pasur dhe një rikthim të flokut të humbur. Lëngu i f
Si Daci kishte bërë thirrje te qeveria për t'i mbrojtur familjen (VIDEO) Ndërsa babai i tij Xhevdet Daci në Kamëz është i zënë sot me hetimin që kanë nisur për eksplozivin që iu vu banesës së t
Zaevi i mbron me arsye banale dy ministrat problematikë Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev nuk do të kërkojë dorëheqje nga funksionarët apo bashkëpartiakët e tij të cilëve i
Si të mbroni fëmijët dhe të moshuarit nga temperaturat e larta Temperaturat e larta sjellin probleme për një sërë kategorish të caktuara, si fëmijët, të moshuarit, apo ata që punojnë
Putin mbron Trumpin kundër amerikanëve Presidenti rus Vladimir Putin ka ngritur tym ndaj kritikëve amerikanë të samitit të tij me Presidentin amerikan Donald T