999 rezultate për

mbetet

Basha: Zgjedhje me 30 qershor nuk ka, Presidenti mbetet në detyrë Lulzim Basha: Është një periudhë e mjegullt politike, shqetësuese dhe ngatërruese për njerëzit, prandaj dua të ndaj me j
"Shezlongu 50 euro në Golem. Ore janë në terezi këta?!" Nga Edlira Ruzi Sapo kalova një fundjavë në plazhin e Golemit dhe duhet ta pranoj se ishte befasuese. Kryesisht për m
Rama: Vendimi i Metës nul, një turp që do t'i mbetet atij Kryeministri Edi Rama nga Dibra përsëriti edhe njëherë qëndrimin e tij, se Presidenti Ilir Meta e ka humbur të drejtën p
E kërkuan të gjithë, por e merr Interi Nicolo Barella ka arritur marrëveshje me Interin dhe mungon vetëm zyrtarizimi që ai të bëhet lojtar i zikaltërve. Tak
Reali mbetet me "gisht në gojë", Lyon përgënjeshtron gjithçka "L’Equipe" ka bërë të ditur në orët e kaluara se Ferland Mendy, lojtari 23-vjeçar i Lyon-it, kishte zhvilluar vizitat mj
Konfirmon Lotito, Inzaghi mbetet te Lazio Trajneri italian ka vendosur të qëndrojë edhe më tutje te skuadra romake. Claudio Lotito ka konfirmuar lajmin e rinov
Largohet nga Reali, por sulmuesi mbetet në Spanjë Revolucioni që pritet të bëhet te Real Madridi gjatë merkatos së verës do të sjellë shumë ndryshime në organikën e skuad
Juventus mbetet me "gisht në gojë", Sarri pranë konfirmimit te Chelsea Maurizo Sarri është shumë pranë konfirmit në stolin e Chelsea-t. Lajmi është publikaur nga prestigjiozja "The Times",
Ministri nga Kosova: E ftuam Ramën, le të mbetet në ndërgjegjen e tij pse nuk erdhi Ministri i Infrastrukturës, njëherësh nënkryetar i AAK-së, Pal Lekaj mungesën e Edi Ramës në përurimin e Autostradës “Ar
Lilaj mbyll aventurën në Azerbajxhan, Skëndërbeu mbetet alternativë Pas vetëm një sezoni Sabien Lilaj lë Azerbajxhanin dhe tashmë po mendon për një aventurë të re në karrierë. Mesfushor
Juventusi në sulmin final për fantazistin e Realit Drejtuesit e Juventusit po punojnë paralelisht, si në gjetjen e trajnerit ashtu dhe në arritjen e akordit me futbollistë
Sulmuesi i Kombëtares mbetet pa ekip Bekim Balaj ka mbetur pa klub, pasi Akhmat Grozny ka vendosur të mos ia vazhdojë kontratën sulmuesit të Kombëtares shqip
Milani fiton por mbetet jashtë Championsit (VIDEO) Milani ka arritur të fitojë përballë Spal me një rezultat të ngushtë përballë Spal por që përsëri nuk i mjaftoi për të z
Një furgon mallrash përfundon në lumin Shkumbin, drejtuesi mbetet i bllokuar (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë orëve të pasdites në Kthesën e Murrashit në Librazhd. Një furgon mallrash ka da
Manchester City ironizon Juventusin: Guardiola do t'ju mbetet ëndërr Drejtori i Manchester City, Alberto Galassi, përsëriti se Guardiola nuk do të shkojë te Juventus, shkruan Albeu.com.
Trembet Barcelona, Manchester United i ofron 14 milion euro në sezon De Ligt E ardhmja e kapitenit të Ajax-it, Mathijs De Ligt, mbetet ende mister. Për holandezin ka kohë që flitet për një akord
Pochettino mbetet favorit për stolin e Juventusit Trajneri i Tottenhamit Mauricio Pochettino mbetet favoriti kryesor për të zëvendësuar të larguarin Massimilano Allegrin,
Chelsea nuk e do, Higuain i mbetet "në derë" Juventusit Higuain nuk do të blihet nga Chelsea. Edhe pse klubit lodinez i është bllokuar merkato deri në qershor te 2020 blutë mun
Ronaldinho mbetet pa pashaportë, gjykata se lejon të kapërcejë Brazilin Një gjykatë në Brazil ka vendosur që ta mbrojë vendimin për konfiskimin e pasaportave të ish-fituesit të Kupës së Botës,
Chelsea po mendon seriozisht për Coutinhon, problemi mbetet FIFA Chelsea është tepër i interesuar për sulmuesin brazilian të Barcelonës Philipe Countinho. Dukeqenëse Hazard e ka marr