999 rezultate për

maxi

Agjentët amerikanë me pushkë ruse Agjentët amerikanë do të kenë nën përdorim armë të prodhuara në Rusi. Pushkët gjysmëautomatike të tipit “Saiga-12” të ci
Maxi Lopez: Milan, ëndrra e jetës sime Nëpërmjet mikrofonave të "Milan Channel" vijnë edhe fjalët e para të Maxi Lopez si futbollist i Milanit. Ish-sulmuesi ar
Milan, Maxi Lopez fiton “Tangon” kuqezi Tangon e fundit të merkatos, Milani e kërcen me Maxi Lopez, pasi Carlos Tevez mbetet thjeshtë një ëndërr për kuqezinjtë,
Tevez apo Maxi Lopez? Sot vendoset Duhet të mbyllet sonte dueli mes në distancë mes dy argjentinasve të kërkuar nga Milani. Carlitos Tevez ka valixhet në d
Milan, Galliani: E premtja, dita e Tevez Darka mes Adriano Gallianit dhe Maxi Lopez përfundoi në orët e vona të mbrëmjes së djeshme. Ish-sulmuesi i Catanias, pre
Milan: Maxi Lopez ndërpret vizitat, pritet Tevez (VIDEO) Milani pret Carlos Tevez: kuqezinjtë janë duke pritur sinjalin e Manchester City për të mbyllur marrëveshjen për sulmues
Milan arrin akordin me Maxi Lopez, pritet edhe Tevez Milan ka arritur marrëveshjen me sulmuesin e Catania, Maxi Lopez, por blerja nuk do të kryhet menjëherë sepse klubi kuqe
Lazio shenjestron Maxi Lopez Lazio kerkon rinovimin e sulmit. Në shënjestër Maxi Lopez. Në Janar mund të largohet Djibril Cissé. Pa shënuar gola pre
Galliani: Do presim vetëm Tevez, Maxi Lopez nuk vjen Adriano Galliani ka folur nga Brazili për merkaton e Milanit duke theksuar se vetëm Carlos Tevez është futbollisti që ku
Milan, vjen Maxi Lopez dhe.....Torres Drejtuesi i Milanit, Ariedo Braida, shkon sot në Londër për të folur rreth transferimit të Carlos Tevez në Milano, por d
Galliani: Tevez do Milanin, Maxi Lopez alternativë e përsosur Tevez dëshiron vetëm Milanin. Ai që e thotë është numri dy i klubit milanez, Adriano Galliani, për mikrofonat e "Radio a
Lotë lamtumire për Maxi Lopez Lotë lamtumire për sulmuesin argjentinas të Catanias, Maxi Lopez, i cili sot në stadiumin Massimino ka luajtur ndeshjen
Maxi Lopez te Milan, Catania konfirmon arritjen e akordit Catania konfirmoi se ka një marrëveshje verbale me Milanin për transfertën e Maxi Lopez në merkaton e Janarit. Argjentin
Boateng: Maxi Lopez? Milani ka nevojë për Tevez evin Prince Boateng i ka të qarta idetë se kë duhet të marrë Milani gjatë merkatos së Janarit. Mungesa e gjatë e Antonio
Milan-Catania arrijnë akordin: Nëse s'vjen Tevez, Maxi Lopez kuqezi Milani ka rënë dakord me klubin e Catanias për huazimin e Maxi Lopez, raporton "Sky Sport 24". Megjithatë raportohet
Quagliarella te Milan, Maxi Lopez te Napoli Walter De Maggio, gazetar i Mediaset dhe drejtues i programir Radio Gol në Radio Kiss Kiss Napoli, ka zbuluar një hipote
Maxi Lopez flet si milanist: Do ndihmoj Ibrën të fitojë Champions-in Ai është gati, madje i duket sikur tashmë është në Milano. Tratativat nuk janë mbyllur ende, por Maxi Lopez mezi pret mo
Maxi Lopez në formë huazimi te Milan Maxi Lopez në këtë moment është në krye të listës së Milanit për merkaton e janarit. Argjentinasi duket para disa emrave
Van Bomel jep aprovimin për Maxi Lopez Milani është në kërkim të një sulmuesi në merkaton e janarit për të zëvëndësuar Antonio Kasanos që mund të rikthehet vet
Alegri jep "OK" për Maxi Lopez Sipas raportimeve të Corriere dello Sport, tranjei i Milanit, Massimiliano Allegri ka dhënë OK-in për marrjen e Maxi Lop