999 rezultate për

matteo

Di Matteo i kënaqur me fitoren e FA Cup Menaxheri i Chelseat, Roberto Di Matteo nuk e ka fshehur gëzimin pas fitores së FA Cup në finale kundër Liverpoolit. Ai
Fitojmë FA Cup për Di Matteo Nuk do të jetë në Allian-Arena më 19 maj në finalen e Champions League përballë Bayern Munchen për shkak të kartonit të
Di Matteo meriton Champions-in Mesfushori i Chelsea, Frank Lampard, në një intervistë të gjatë dhënë për faqen zyrtare të klubit, ka folur edhe për tek
Nga trajner part-time në finalen e Mynihut (VIDEO) Adoleshenca në Zvicër, vendlindja e tij, kalimi i madh te Lazio dhe më pas ai në Londër te blutë e Chelsea. Më pas nga f
Mbrojtja dhe fati, çelësi i suksesit Roberto Di Matteo, trajneri italian i Chelsea, ka pranuar se ekipi i tij “pati fat” për të eliminuar Barcelonën dhe për
Arsenal-Chelsea, luhet sot derbi i Londrës Arsenal-Chelsea përballen sot në Emirates Stadium në derbin e Londrës. Topçinjtë e Arsene Wenger, të cilët ndodhen në ve
Ia di pikat e dobëta Barçës Trajneri italian i Chelsea, Roberto Di Matteo, ka pasur mbështetje të plotë si nga presidenti rus, Roman Abramoviç, asht
Edhe Benfika, fatin e Napolit Blutë e Londrës janë maksimalisht të motivuar për t’u dhënë përgjigjen e duhur kampionëve të Portugalisë, ashtu siç bënë
Di Matteo: Na mjafton dhe një "X" Jorge Jesus ua ka marrë dorën anglezëve, por Roberto Di Matteo e njeh deri në hollësi gjithë skuadrën. Trajneri i Chelse
City-Chelsea, prova e titullit Katër pikët që e ndajnë Manchester City nga kushërinjtë e United nuk janë një problem për Roberto Mancinin. Trajneri i “
Nuk beson te Di Matteo, kërkon Jurgen Klopp Presidenti miliarder i Chelsea, Roman Abramoviç mund të kishte derdhur miliona të tjera për një emër të madh që mund të