999 rezultate për

materiale

Përmbytje masive në veriun e Spanjës, viktima dhe demë materiale kolosale Disa nga zonat e Veriut të Spanjës ditët e fundit janë përfshirë nga përmbytje masive. Mësohet se për shkak të përmby
SKANDAL/ Bërtet dhe feston me fletë e kuti votimi (VIDEO) Pamje të rënda ato që publikon ish kryeministri Sali Berisha. Në videon që Berisha ka postuar pak minuta më parë në p
Aksident në rrugën Gjilan-Prishtinë, vetëm dëme materiale Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh në magjistralen Gjilan-Prishtinë. Aksidenti ndodhi në mes dy veturav
Pas shpërndarjes se materialeve zgjedhore, Policia e Shtetit merr në ruajtje Qendrat e Votimit Pak orë parpara nisjes së procesit të votimit dhe pas shpërndarjes së materialeve zgjedhore, Policia e Shtetit ka marrë
Hapet me forcë dera e shkollës në Shkodër Është tensionuar situata në Shkodër, aty ku me urdhër të kryetares së Bashkisë Voltana Ademi janë kyçur dyert e të gjith
Thyhet urdhri i kryebashkiakes së Shkodrës, hapen shkollat për zgjedhjet Thyhet urdhri i kryebashkiakes, Voltana Ademi, lidhur me bllokimin e shkollave për zgjedhjet. Në Shkodër ka nisur hap
Shpërndahen nën masa ekstreme sigurie materialet zgjedhore në QV Elbasani është qyteti i parë në të cilin ka nisur shpërndarja e materialeve zgjedhore në qendrat e votimit. Siç bëri
PS në Shkodër: Dhunimi i KZAZ 2, incident i provokuar nga Bashkia Partia Socialiste në Shkodër ka dënuar aktin e dhunimit të ambienteve të KZAZ nr. 2 dhe materialeve zgjedhore për zgjedh
I vunë flakën KZAZ-së, behën pluhur materialet zgjedhore (VIDEO) Janë djegur të gjitha matërialet zgjedhore në KZAZ-në nr.6. Të gjitha fletat e votimit, kutitë dhe të tjera matëriale ja
Presidenti mori vendim por KQZ vazhdon shpërndarjen e materialeve zgjedhore Pavarësisht se Presidenti Meta dekretoi sot datën 13 tetor, si datën e mbajtjes së zgjedhjeve vendore, KQZ vazhdon të pë
Me ushtri e polici, fillon shpërndarja e materialeve zgjedhore në rrethe Kanë mbërritur nën masa të rrepta sigurie materialet zgjedhore në dy KZAZ-të e Lezhës dhe Laçit. Mësohet se materiale
Klos/ Militantët e PD-së nxjerrin materialet zgjedhore nga dritarja dhe i venë flakën VIDEO) Mbështetës të opozitës në Klos janë futur në ambientet e KZAZ dhe po hedhin materialet zgjedhore nga dritarja. Materi
Kukës/ Marrëveshje mes Policisë Bashkiake dhe të rendit për largimin e materialeve zgjedhore (VIDEO) Polcia bashkiake dhe ajo e rendit kanë gjetur marrëveshjen e përbashkët për nxjerrjen e materialeve zgjedhore pa dhunë p
E FUNDIT/ I vihet zjarri materialeve të KZAZ-së në Burrel Pas përplasjes me policinë dhe FNSH demokratët e Burrelit kanë arritur të futen brenda ambienteve të KZAZ duke shkatërru
Plas edhe në Kamëz, mbështetësit e PD tentojnë të shkatërrojnë KZAZ-në Dhjetra mbështetës të Partisë Demokratike janë mbledhur para KZAZ-së së Kamzës duke kërkuar largimin e materialeve zgjed
Protestë në Kavajë: Të largohet materialet zgjedhore, afat deri në orën 16:00 Ndërkohë që presidenti Meta ka anulluar zgjedhjet e 30 qershorit, në Shqipëri po vijnë fletët e votimit dhe shkollat po
Sulmuan KZAZ-në në Tropojë, arrestohen 13 persona Rreth 13 persona janë ndaluar në Tropojë, pas tensioneve të krijuara paraditen e sotme duke hyrë në KZAZ-në numër 9 duke
Plas në Tropojë, shkatërrohen materialet zgjedhore brenda në KZAZ (VIDEO) Ajo që ishte paralajmëruar po ndodh. Në KZAZ-në e Tropojës janë shkatërruar të gjitha materialet zgjedhore. Një numër
U blenë votat: Prokuroria sekuestron materialet zgjedhore të Shijakut Dosja 339, Krimet e Rënda sekuestrojnë materialet zgjedhore 2017 të Shijakut. Prokurorët Mara e Prençi firmosën në d
Arrestohen doganierët, kalonin në kufi materiale kondrabandë Policia e Kukësit ka vënë në pranga 3 persona, 2 prej të cilëve doganierë. Sipas policisë, -G.Sh., 29 vjeç, banues n