999 rezultate për

marotta

Drogba, Marotta: Kemi Ok-in e sulmuesit Drejtuesit e Juventus janë në kërkim të përforcimeve të reja për skuadrën. Për mbrojtjen kërkohet braziliani 20-vjeçar i
Marotta: Strama kërkon polemika Drejtori sportiv i Juventusit, Bepe Marotta, edhe pse nuk I ka pëlyer humbja e skuadrës së tij, e gjeti kurajën për të p
Ironizuan sulmin tonë, pres përgjigjen e Marottas Suksesi me Juventusin padyshim që e ka bërë me "krahë" trajnerin Andrea Stramaccioni, i cili përfiton nga momenti për të
Marotta: Për Juven nuk ka limite Një lojtar i mirë niset nga një formim i mirë. Me këtë sllogan është hapur Cuventus college, një projekt i klubit bardhe
Juve-Fiore, "sherr" në merkato (FOTO LAJM) Juventus vazhdon rrugën për kërkimin e një sulmuesi, një rrugë që u ndërpre nga Berbatov dhe e nisur sërisht nga Marotta
Bendtner, objektivi i fundit i Juventus Ojektivi më i fundit i Juventusit mban emrin e Nicklas Bendtner. Është vetë Giuseppe Marotta, i cili ka bërë të ditur in
Juve-Bilbao, jo vetëm Llorente Pas konfirmimit se Fernando Llorente nuk do të rinovojë kontratën me Athletic Bilbao, në Itali menjëherë mediat publikua
Nuk ka çmim për Pirlon Eshtë kthyer në qendër të vëmendjes dhe ka marrë vlerësimet maksimale për performancën me kombëtaren italiane në Euro 20
Zyrtare: Conte rinovon deri në 2015 Antonio Conte e ka gjetur gjuhën e përbashkët me drejtuesit e Juventusit, dhe rinovimi i kontratës është vërtet një form
Juve i ofron Tevez fanellën e Del Piero Në pritje të rihapjes së merkatos në fund të sezonit te Juventusi janë afruar emra si Gonzalo Higuain, Leandro Damiao dh
Juventus, Marotta: Nuk e kemi në plane Tevez Drejtori i Përgjithshëm i Juventusit, Giuseppe Marotta, ka bërë të qartë për mediat se klubi që ai drejton nuk ka në pla
Juventusi këmbëngul për Agueron Zonja e Vjetës tashmë po mendon për një tentim të ri kundrejt Aguero pasi tashmë mendon të ofrojë jo pak por 40 milion e
Juventus-Aguero takohen agjentët Drejtori sportiv i Juventusit, Beppe Marotta ka thënë se gjërat për të transferuar Agueron janë duke shkuar shumë mirë d
Juventusi kërkon të bëjë "BOOM" në merkato Pas transferimit të Pirlos tek Zonja e Vjetër pritet të vijnë lojtarë të tjerë të klasit botëror.Sipas zërave më të fund
Modriç, synim i Interit dhe Juventusit Juventus është vënë pas mesfushorit të Tottenhamit, Luka Modriç. Lajmi është konfirmuar nga drejtori i Juventusit, Beppe
Marotta: Në verë do të jemi të mëdhenj Buzëqesh Marotta duke menduar për Juvenusin e tij. Mund të buzëqesh duke menduar për projektin në vazhdim, stadiumin dhe
Agnelli: Calciopoli? Një farsë Juventusi dhe Andrea Agnelli nuk heqin dorë, sepse Calciopoli nuk është arkivuar në asnjë mënyre. “Të gjithë e dinë se ç
Marotta: Jo çmendurira në merkato “Nëse ekziston mundësia për të përmirësuar organikën në janar, Juventus do të mundohet ta bëjë”, janë fjalët e drejtorit
Marotta: Nuk donim ta luanim ndeshjen Juventus lë Europën në fund të një gare të mirë në një fushë të pamundur për tu luajtur nga dëbora kundër Lech Poznan. “
Juve duke pritur për Ziegler Axhenda e merkatos së Juventusit, pas blerjeve të shumta verore, ka pak synime të rëndësishme dhe ajo më kryesorja ka të