999 rezultate për

marotta

Juve "harron" N'Zonzin, Marotta kërkon 3 yje të tjerë në mesfushë Juventus po has vështirësi për të afruar Steven N'Zonzi nga Sevilla, ndaj dhe tashmë në listën e Marottës janë përfshirë
Marota konfirmon: Si të mos tentojmë për Donnarumman Giuseppe Marotta ka konfirmuar se ekipi i tij është në garën për të marrë Gianluigi Donnarumma. "Të jetë një lojtarë
Marotta e konfirmon: Do ta provojmë për Donnarumman! Drejtori i përgjithshëm i Juventusit del hapur duke u shprehur se Donnarumma është një objektiv edhe i bardhezinjve në m
Marotta blindon Allegrin dhe konfirmon interesimin për ... E ardhmja e Massimiliano Allegrit do të vazhdojë të jetë te Juventusi. Beppe Marotta drejtori i përgjithshëm i bardhezin
Marotta thyehen heshtjen: Interi për turp, duhet të pranojë humbjen Nuk kanë fund polemiat mes Juventusit dhe Interit për ndeshjen që bardhezinjtë e fituan në shifrat 1-0. Këtë radhë ës
Marotta sqaron të ardhmen e Dybala-s E ardhmja e Paulo Dybala-s është Juventusit. për këtë është i sigurt dhe drejtori sportiv i bardhezinjve, Beppe Marotta,
Marotta: Ja e ardhmja e Dybalas Sulmuesi argjentinas, Paulo Dybala, ka disa kohë që ka nisur bisedimet me klubin për rinovimin e kontratës, por deri tan
Marotta tregon 4 blerjet e Juventusit për në muajin janar Drejtori sportiv i Juventusi, Beppe Marotta ka pranuar që skuadra bardhezi pret përgjigjen përfundimtare nga Zeniti për
E bujshme, Juve "prenoton" një super blerje në verë Juventus po përgatit një blerje të madhe në merkaton e verës, por dhe me kosto zero. Bardhezinjtë mund të nënshkruajnë m
5 yjet që pritet të pasojnë Pogba-n te Juve (FOTO LAJM) Juventus në kërkim të zëvendësuesit të Paul Pogba. Lamtumira e francezit nga bardhezinjtë duket se është çështje ditësh
Juve nesër i paraqet dy alternativa Napolit për Higuain Juventus-Napoli luftojnë jo vetëm në fushë për kampionat, por edhe jashtë saj në merkato. Në asamblenë e Lega Seria
E krahasojnë me Fenomenin Ronaldo, Juve akord me super talentin (VIDEO) Juventus siguron një blerje të madhe në merkaton e verës, duke mposhtur konkurrencën e United dhe Interit për sulmuesin
Konfirmon Marotta: Juventusi nuk shet asnjë lojtar Drejtori sportiv i Juventusit, Beppe Marotta, ka bërë të ditur se nga skuadra torineze nuk do të largohet asnjë lojtar
Zyrtare/ Pogba nuk largohet nga Juventusi Paul Pogba ka konfirmuar se dëshiron të qëndroj edhe më gjatë në Juventus. Drejtori Sportiv i Juventusit, Giuseppe Ma
Juve ankohet për gjykimin, reagon ashpër Guardiola Ka reaguar me forcë kundrejt gjykimit drejtori juventin Beppe Marotta që ankohet për rastin e golit nga Alvaro Moratta,
Juventus vendos për të ardhmen e Dybalës Super talenti argjentinas, Paulo Dybala po e mahnitë botën e futbollit, pasi paraqitjet e tij janë të jashtëzakonshme. P
Marotta: Duhet të tregojmë vlerat tona ndaj City-it Drejtori sportiv i Juventusit, Beppe Marotta ka folur për “Premium Sport” para ndeshjes ndaj City-it, teksa preferoi ta
Marotta: Këta dy lojtarë kurrë nuk vijnë te ne Drejtori i përgjithshëm i Juventusit, Giuseppe Marotta ka përjashtuar çdo mundësi të transferimit të yllit të Real Madri
Juve nuk heq dorë nga Morata, i ofron rinovimin Alvaro Morata,ka arritur që të shënojë 8 gola në kampionat, 4 në Champions dhe 2 në Kupën e Italisë, ku në shumicën e sf
Marotta: Kemi 33 dhe jo 31 tituj Me fitoren 1-0 ndaj Sampdorias, Juventusi u shpall për të 31-tën herë kampion i Italisë edhe pse drejtuesit bardhezinj v