E konfirmon Hahn: Nuk hapen negociatat për Shqipërinë
999 rezultate për

marijuane

200 kg drogë në Greqi, në pranga çifti shqiptar dhe ai grek Mediat greke bëjnë me dije se janë zhvilluar dy operacione në kufi me Shqipërinë si dhe janë sekuestruar 192 kg marijuan
Qeni zbulon 53 kg marijuanë, pranga 21-vjeçares dhe shoferit shqiptar Policia greke ka sekuestruar 53 kg marijuanë dhe ka arrestuar dy shqiptarë gjatë një operacioni në Artë. Mësohet se p
Kapen 130 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar 130 kg marijuanë janë gjetur ditën e sotme në kufirin greko-shqiptar. Policia ka zbuluar të fshehura në pyll 6 çanta
Me makinën plot me drogë drejt Greqisë, kush është sarandioti 18-vjeçar që u kap sot (FOTO LAJM) Rreth 18 kilogramë marijuanë janë kapur nga policia greke në kufirin me Shqipërinë. Lënda narkotike u sekuestrua në Saja
Gjysëm ton marijuanë shqiptare në Leçe, arrestohen 4 persona Katër persona kanë rënë në pranga të policisë së Leçes mesditën e së dielës, pasi u kapën me gjysmë ton marijuanë që po
Detaji që tradhtoi trafikantët shqiptar në Itali: U shtirën si turistë Janë zbardhur detaje të reja nga skafi e mbushur plot nga marijuanë nga Shqipëria. Në gomone u kapën rreth 1 ton mar
Kapen 43 kg marijuanë në Krujë, arrestohen 3 shtetas Policia e Durrësit ka kapur dhe sekuestruar 43 kg hashash në fshatin Larushk të Krujës duke vënë në pranga tre përsona s
Miratohet për herë të parë ilaçi me përbërje marijuane Punonjësit e shëndetësisë amerikane miratuan sot (25 qershor) medikamentin e parë me recetë të krijuar nga marijuana, nj
Kanadaja legalizon kanabisin Parlamenti i Kanadasë i dha “dritën jeshile” ligjit që lejon përdorimin rekreativ të marijuanës, duke e bërë të dytin ve
U quajt babagjyshi i marijuanës, burg për shqiptarin që u kap me 600 mijë euro drogë Një 24-vjecar shqiptar është arrestuar në Itali pasi iu gjetën 96 kilogramë drogë e llojit marijuanë dhe 600 mijë euro.
Dasma e çuditshme: 10.000$ për dekorin special me kanabis Dani Geen i tha ‘Po’ të dashurit të saj të zemrës, Zak Walton para 70 miqve të tyre të ngushtë dhe familjarëve verën e k
Droga lumë, sekuestrohen 2.5 ton marijuanë në Itali 2.5 ton drogë ëështë sekuestruar ditën e sotme në Brindizi. Policia Italiane ka sekuestruar një sasi të madhe kanabi
Marijuana light/ Italia lejon kultivimin pa autorizim Prej më shumë se një viti marijuana light është e tregtueshme në të gjithë territorin italian. Kultivimi, prodhimi e shi
Turqi, sekuestrohen mbi 1.2 ton marijuanë Në operacionet kundër mafias në qarkun Diyarbakır të Turqisë janë sekuestruar më shumë se 1.2 ton marijuanë dhe 508
Kanabisi mund të shkaktojë vdekjen e parakohshme Tymosja e shpeshtë e marijuanës gjatë adoleshencës mund të shkaktojë vdekjen e parakohshme. Ky është përfundimi në të ci
Kapet shoferi shqiptar me 130 kg marijuanë në kamion Policia ka kapur dhe sekuestruar 130 kg marijuanw nw kalimin kufitar Bogorodica në Maqedoni në një kamion me targa të Sh
4 kuintal marijuanë në makinë, si u zbulua oficeri i policisë në Tiranë Ditën e sotme një polic është shpallur në kërkim pasii janë gjetur një sasi shumë e madhe droge. Blutë bëjnë em dije
Arrestohet një polic në Maqedoni, u kap duke shitur marijuanë Prokurori përkatës publik i Prokurorisë Publike Koçan, ka dhënë urdhër për zbatimin e procedurës hetimore kundër një pol
Tjetër sasi rekord droge në Itali, kapen 8 ton marijuanë Policia italiane ka kapur një sasi rekord droge, plot 8000 kg hashash e konfeksionuar në pako 1 kg secila. Vlera e lëndë
U kap me 1 ton marijuanë, kush është shqiptari i arrestuar nga Europol Një nga shqiptarët e arrestuar nga Europol në aksionin e madh ku u sekuestruan 1 ton marijuanë në Firenze është shtetasi