999 rezultate për

mare

Tmerr në Tiranë, adoleshenti tenton të presë damarët në shkollë Një nxënës në gjimnazit “Asim Vokshi” ka tentuar të presë damarët në tualetin e shkollës. Ngjarja ka ndodhur sot rre
Tragjike, vritet me çifte 79-vjeçari në banesë Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur sot në prën 9 e 30 në Borsh të Himarës. Konkretisht, shtetasi Sokrat Xhuveli, 57
“Djali ra dy herë në koma, preu damarët nga kërcënimet në Greqi”, rrëfimi i dhimbshëm i nënës (FOTO LAJM) Vjollca ka ftuar djalin e saj, Eltonin, në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në “E Diela Shqiptare”, moderuar nga Ardit Gj
Shpërthen një makinë në Vlorë, alarmohen banorët (VIDEO) Një shpërthim mësohet të ketë ndodhur mbrëmë në Vlorë në zonën e Lungomares. Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës
City blindon vendin e tretë, Marez "kopjon" Griezmann (VIDEO) Manchester City forcon edhe më shumë pozitat e saj në vendin e tretë të renditjes në Premier League. Skuadra e Pep Guard
Gjendet i varur 35-vjeçari në Himarë Një person është gjendur i varur në fshatin Tërbaç të Himarës pasditen e sotme. Viktima është E.B., rreth 35 vjeç, i
76.4 mln lekë dëm ekonomik, KLSH kallëzon kryetarin e bashkisë Himarë KLSH kallëzon në Prokurori Kryetarin e Bashkisë Himarë, Drejtorin e Planifikimit, Zhvillimit dhe Kontrollit të Territori
Himarë, 40 vjeçari gjendet i vrarë pranë një përroi Një 40-vjeçar është gjetur i vrarë mesditën e sotme në fshatin Kuç të Himarës. Mësohet se viktima Dashamir Zeneli ës
22-vjeçarja pret damarët për t’i dhënë fund jetës në Tiranë Një vajzë e re nga Tirana ka tentuar të kryejë vetëvrasje duke prerë damarët. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dij
Kallamarë me salcë kungulli pikante Kjo është mënyra më speciale për të gatuar kallamarë, edhe pse ka shije pikante. Kërkon vetëm 20 minuta për t’u përg
E DHIMBSHME/ Babai pret damarët mbi varrin e të bijës: Jeta ime s’ka kuptim pa të Humbja e së bijës nuk është përballuar dot nga një prind, pasi mbi varrin e saj ka tentuar të vrasë veten duke prerë dam
“O xhaxhi pyka, ta futi Saliu..”, Rama: Kujdes Barcelonën, vettingun e shoh vetë (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama si çdo mëngjes u ka uruar ndjekësve të tij një ditë të mbarë me anë të një fotoje të Lungomares në
Zaev para takimit me Ivanovin, i bindur se do marë mandatin (VIDEO) Kreu i LSDM-së, Zaev pret, pret që të marrë mandatin për formimin e qeverisë së re nga presidenti Gjeorge Ivanov. Ai
Arrestohet 60-vjeçari në Vlorë, falsifikoi dokumentet dhe mori tokë në Himarë Policia e Vlorës ka arrestuar një 60-vjeçar banues në Tiranë pasi akuzohet për veprat penale “Falsifikimi i dokumentave”
Lulzim Basha përkujton 72 vjetorin e kryengritjes së Kelmendit me banorët e Tamarës Kreu i Partisë Demokratike, Basha ka marrë pjesë dhe është takuar me banorë të zonës së Tamarës në përkujtim të 72 vjeto
Ambasadorja greke mbledh vota për Vangjel Dulen në Himarë?! (FOTO & VIDEO) Gjatë ditës së djeshme në Himarë ka patur një organizim ku e pranishme ishte edhe ambasadorja greke në Tiranë, Eleni Sou
Berisha shenjëstron kreun e SHKB-së: Ja milionat që merr për mbylljen e dosjeve, ja sa i mori mikut të Balilit… Ish-kryeministri Sali Berisha nëpërmjet një statusi në Facebook ka denoncuar me emra pazaret e Sajmir Tahirit nga Drejto
FIER/ Burri e dhunon në sy të fëmijëve, gruaja tenton të pres damarët Një ngjarje e rëndë kë ndodhur ditën e djeshme në Fier, pasi një grua ka denoncuar bashkëshortin e saj për dhunë në fami
Musliu: Deklarata e përbashkët shqiptare është primare për formimin e qeverisë së re Analisti politik, Albert Musliu në emisionion “ClickPlus” në televizionin 21, theksoi se primare për formimin e qeveris
Shkoi në Itali me gomone, ja kush është shqiptari favorit për Bashkinë e Parmës Një shqiptar në Itali është duke kryesuar primaret për tu zgjedhur kandidat i Partisë Demokratike për Bashkinë e Parmës.