999 rezultate për

manastir

Ogerta Manastirliu tregon anën që se kemi parë: Jam amvisë! Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ishte e ftuar në studion e “Ftesë në 5” ku edhe ka folur lidhur me raportin
Situata në Spitalin e Traumës, Manastirliu jep detajet Ministrja e Shëndetësisë Orgeta Manastirliu ka dhënë një deklaratë për mediat nga Spitali I Traumës në kryqytet ku ka dh
Tërmeti me epiqendër në Korçë është ndjerë në Ohër dhe Manastir Në Ohër dhe Manastir, pasdite në orën 15.01, u regjistrua një tërmet me intensitet prej katër, pra tre gradë sipas shkal
Basha premtoi paga 1200 euro për mjekët, Manastirliu tregon sa paguhen aktualisht Pas premtimit të kreut të opozitës se pagat për mjekët do të bëheshin 1200 euro, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manast
Manastirliu: Ishim në gadishmëri për kujdesin ndaj protestuesëve Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu deklaron se 11 personat e lënduar gjatë protestës së
Gropa misterioze formohen në Kumanovë dhe Manastir Gropë me thellësi prej 5-6 metra është hapur në oborrin e shtëpisë së familjes Aziroviq në Kumanovë. Gropa është me diam
Tre të vdekur nga gripi, por Manastirliu thotë se nuk ka vend për alarm Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu shprehet se nuk ka vend për alarm edhe pse në dy ditët e fundit në vend kan
Manastirliu në Maternitetet e Tiranës: Nga sot bonusi i bebes për çdo të porsalindur “Bonusi i bebes do të përfitohet menjëherë nëse fëmija regjistrohet në zyrën e posaçme të hapur pranë çdo materniteti në
Reagon afrikani, të cilit Manastirliu i kopjoi punimin: Edhe unë ia kisha vjedhur një gruaje bullgare Gjatë ditës së djeshme, studentët e "Lëvizja për Universitetin" publikuan një denoncim sipas të cilit ministrja Manastir
Manastirliu reagon pas akuzave për plagjiaturë në Doktoraturë Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ditën e sotme është akuzuar për plagjiaturë të tezës së saj të Doktoraturë
Patriotët le të shohin kushtet skandaloze të Shtëpisë Muze në Manastir (FOTO LAJM) Sapo kaluam përfjetorit e Kongresit të Manastirit ku u thenelua alfabeti shqip. E me këtë rast shkoi edhe Ilir Meta dhe
Akademi Solemne me rastin e Kongresit të Manastirit Sot me fillim në orën 15:00, në hapësirat e Muzeut të alfabetit shqip në Manastir do të mbahet akademi solemne me rastin
Mes flokëve të dëborës Presidenti bën shqiponjën në Mexhitli të Manastirit Presidentin Ilir Meta ka qënë këtë fundjavë në Manastir të Maqedonisë ku ka perkujtuar edhe 110-vjetorin e Kongresit të
Sot është 110-vjetori i gjuhës shqipe Sot mbushen 110 vjet nga mbajta e Kongresit të Manastirit, i cili trasoi rrugën e përdorimit të alfabetit të gjuhës shqi
Mbërrijnë në Shqipëri eshtrat e Mid’hat Frashërit Kanë mbërritur në Shqipëri eshtrat e personalitetit të shquar të kulturës e të letrave shqipe, Mid’hat Frashëri. Për
Shkolla “Kongresi i Manastirit” në Kombinat hap dyert si qendër komunitare Bashkia e Tiranës vijon me sukses zbatimin e projektit për shfrytëzimin e shkollave si qendra komunitare në kryeqytet. E
Gjenden 5 predha të Luftës së parë Botërore Gjatë minimit të një vendi në ish-mbeturinat "Lëndët e para të Manastirit" që gjendet në Rrugën industriale në Manastir,
Prifti publikon fotografi, shqiptarët punonin ndërsa turqit ruanin Manasitirin e Deçanit Në një postim të disa fotografive, që së fundmi e ka bërë kleriku ortodoks serb Sava Janjiq, tregon për vizitën e Edith
Futet në manastir pa këmishë dhe i hidhet sipër një murgeshe (VIDEO) Një motër nderi sypatrembur në manastirin e Kaliningradit në pjesën perëndimore të Rusisë është bërë hit në internet, pa
Lekaj: Nuk tërhiqemi nga rruga, manastiri të mos ketë kokën e Beogradit Ministria e Infrastrukturës në bashkëpunim me komunën e Deçanit më 24 prill të këtij viti, kishin mbajtur ceremoninë e i