999 rezultate për

makinen

Mbushën makinën me emigrantë, e pësojnë dy të rinjtë Policia e Shtetit vijon operacionet me kapjen e personave që përpiqen të kalojnë klandestinë në mënyrë të paligjshme në
Arrestoi Nehat Kullën dhe Tan Kateshin, "kolonelit të hekurt" i sekuestrojnë makinën e blinduar Policia ka sekuestruar makinën e blinduar të ish-drejtorit të Policisë së Elbasanit, Edmond Koseni. Aksioni për sekue
E bën xixë, produktet më të mira për me vlerë për makinën Ka disa produkte te thjeshta, te cilat mund ta lajnë me mire makinën sesa një lavazh i thjeshte. Ja cilat janë ato. D
Piu kafe me nipin e më pas mori makinën e tij, detaje nga atentati ndaj Preng Gjinit Nga hetimet lidhur me atentatin me ekzpoziv të ndodhur pasditen e djeshme në kryeqytet, bëhet me dije se Preng Gjini mbë
Hetimet për vrasjen e Kapllanit marrin kthesë, çfarë u zbulua nga celulari i tij Detaje të reja zbardhen nga vrasja me breshëri plumbash e 33 vjeçarit Klevis Kapllani në Rrogozhinë. Mësohet se dyshi
Befasohet Fjolla Morina, merr dhuratë makinën super luksoze (FOTO LAJM) Fjolla ka marrë një dhuratë të shtrenjtë. Fjolla Morina ka pranuar një dhuratë super-luksoze, bëhet fjalë për një vet
HISTORIKE/ Mick Schumacher piloton makinën e babait që fitoi titullin kampion (VIDEO) Ferrari e ka festuar garën e 1.000 në Formula 1 duke i kërkuar Mick Schumacherit që ta drejtonte makinën e babait të tij
Lleshaj "justifikohet" për makinën luksoze: Nuk e kam blerë 100 milion lekë, por 49 mijë euro Së fundmi ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj është parë me një makinë luksoze, për të cilën në mediat online u tha se
Mbushi makinën me sirianë, policia i prish planet 68 vjeçarit Një 65 vjeçar është arrestuar nga Policia e Kukësit pasi akuzohet për dhënie ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit k
​Japonia ngre e para makinën fluturuese me një person në bord Një makinë fluturuese është ngritur me sukses dje në Japoni, duke i hapur rrugë nisjes zyrtare të projektit në 2023.
Drogë në makinën e kryebashkiakes? Reagon ashpër Majlinda Bufi Ditën e sotme në media u shpërnda me shpejtësi lajmi se nipi i kryebashkiakes së Reskovecit është proceduar penalisht.
EMRI/ Sekuestrohet drogë në makinën që transportonte kryebashkiaken e Roskovecit Arbër Bufi, 35-vjeçari, nip i kryetares së bashkisë së Roskovecit, Majlinda Bufi është proceduar penalisht. Mediat ra
Erdhi për plazh në Durrës, pushuesit nga Zvicra i grabisin makinën luksoze dhe mijëra franga Policia e Durrës ka vënë në pranga tre persona të cilët akuzohen se nën kërcënimin e armës, i kanw grabitur automjetin l
32 vjeçari tregon ç'bëri me automatikun dhe makinën e marrë me qira pas vrasjes së taksistit “Pasi vrava Abdulla Budllën për nderin e familjes, sepse kishte lidhje intime me nënën time, e zbrita vëllain, Arsilin n
CR7 nuk kursehet aspak, i shton koleksionit të çmendur makinën unike (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo u shpall për herë të dytë radhazi kampion Italisë me Juventusin. Hera e shtatë që ylli portugez fiton
"Zemra ime e re", Afërdita ndan me të gjithë makinën super luksoze (FOTO LAJM) Me postimet e fundit në rrjetet sociale, këngëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj ka treguar makinën e saj më të re. "Ze
E bën xixë, produktet më të mira për të larë makinën Ka disa produkte te thjeshta, te cilat mund ta lajnë me mire makinën sesa një lavazh i thjeshte. Ja cilat janë ato. D
Po festonte titullin, yllit të Liverpool i grabisin shtëpinë dhe makinën luksoze Në Angli është kthyer në një trend të frikshëm dhe të çuditshëm grabitjet e shumta që po i ndodhin lojtarëve të njohur.
Lojtarin e skuadrës franceze e rrahin dhe i djegin makinën (VIDEO) Lojtari i Brest në Ligë 1, Ronael Pierr Gabriel është dhunuar dhe i është djegur makina. Mbrojtësi kishte vetëm dy j
Motori përplaset me makinën në Pogradec, plagoset 30-vjeçari Një aksident rrugor ka ndodhur këtë pasdite në aksin rrugor Pogradec-Buçimas. Bëhet me dije se një motor është përpl