999 rezultate për

makinen

Shpërthen në flakë mjeti në Elbasan Një automjet është përfshirë nga flakët në aksin rrugor ish-Metalurgjik-Elbasan. Paraprakisht raportohet vetëm për dë
Kamioni bën copash makinën në aksin Memaliaj-Tepelenë Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 11:10 në aksin Memaliaj-Tepelenë, ku një kamion tip “Skania” ka përplasur një
Shkrumbohen nga flakët mjeti në Fier Një mjet është përfshirë nga flakët në dalje të qytetit të Fierit, pranë vendit të quajtur “Vija e Ngjalës”. Ngjarja
"Ishim me shpejtësi, makina doli nga rruga", zbulohet aksidenti ku u përfshi Edi Rama Gjatë emisionit "Fol me mua", Presidentja e Federatës së Motoçiklizmit Julinda Dhame tregoi një nga momentet e vështira
I hodhën makinën në erë, kush është biznesmeni i ndërtimit Shpërthim me lëndë plasëse në një makinë të parkuar në garazhdin e një pallati në fshatin Qesarakë. Mjeti është në pronë
Si ka ndryshuar pasuria e Lindita Nikollës, disa borxhe dhe makinën nuk e justifikon dot Lindita Nikolla u zgjodh ministre e Arsimit në kabinetin e kryeministrit Edi Rama pas zgjedhjeve parlamentare të vitit 2
Mos ia bëni këto gjera makinës tuaj, sidomos gjatë dimrit Ne kemi veçuar gjashtë gabimet më të zakonshme që pronarët bëjnë dhe mund të shkatërrojnë makinën e tyre. Të jesh pro
Mori përpara makinën tjetër e rrezikoi jetën e dy këmbësorëve, autori shpëton me një gjobë! Pak ditë më parë një aksident i rëndë ndodhi në Tiranë ku nga shpejtësia e lartë u përplasën dy makina, dhe rrezikuan je
Aksidentoi makinën tek ambasada italiane, kush është i riu që bën jetë luksoze në Dubai Vetëm dy ditë më parë në Tiranë më datë 14, ndodhi një aksident i frikshëm pranë Ambasadës Italiane. Shkak i aksident
Vrau ukrainasen dhe të dashurin e saj, shqiptari shpallet në kërkim ndërkombëtar Një shqiptar është shpallur në kërkim ndërkombëtar pasi akuzohet për vrasjen makabre e ish-të dashurës ukrainase, Fotini
Tentoi të kalojë sipër shinave, treni merr përpara makinën (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rusi, ku një automjet ka tentuar të kalojë rrugën në shinat e trenit kur ky i fundit
U blokuan rrugëve të Madridit nga dëbora, futbollistët e Atleticos udhëtojnë me makinën që kushton 500 euro (VIDEO) Ylli i Atletiko Madrid, Janik Karrasko u detyrua të udhëtojë me një makinë të “vjetër” Fiat Panda të fqinjit të tij, që
Lojtarët e skuadrës së njohur spanjolle detyrohen të shtyjnë makinën, shkak moti (VIDEO) Lojtarët e Rayo Vallecano janë përballur me një situatë të pazakontë, ata u detyruan të shtyjnë makinën nga moti i keq.
Orteku i borës merr përpara makinën e mjekut në Vermosh (VIDEO) Prej ditësh moti i keq ka pushtuar vendin. Ditën e sotme, reshjet intensive të borës kanë sjellë probleme në zonën e Kel
Dy kosovarë bashkëpunojnë me serben për të vjedhur makinën por surprizohen nga rumuni Po tentonin të hapnin me forcë derën e një makine të parkuar në rrugën Carducci në Trieste e më pas ta vidhnin, por surp
Mbante radio policie e pistoletë, si u ekzekutua me 30 plumba "i forti" i Shkodrës Një muaj nga vrasja e Ridvan Ramazanit (Hyseni) në Shkodër, zbardhen detaje të reja lidhur me hetimet që ka kryer polici
Tragjike! Ndërron jetë këngëtari 46-vjeçar, gjendet i vdekur në makinën e tij (FOTO LAJM) Këngëtari Sam Jayne, që është edhe drejtues i grupit “Love as Laughter” është shpallur i vdekur. Në datën 6 dhjetor isht
Dyshime për makinën 5 mijë euro, KPK merr vendimin për gjyqtarin Kalaja Është konfirmuar në detyrë Florjan Kalaja, gjyqtar pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Vlorë/aktualisht deleguar pranë Gj
8 këshilla për ta mbajtur makinën në gjendje të mirë (FOTO LAJM) Krahas mirëmbajtjes bazë të makinës që janë kontrolli i nivelit të vajit, filtrat, dhe ndërrimi gomave, shumica e drejtu
I parkonin gjithnjë para shtëpisë, burrit i sos durimi dhe bën veprimin epik 49-vjeçari Tobe Bailey gjithmonë ka pasur probleme me fqinjët sa i takon parkimit. Fqinjët e tij parkojnë makinën e tyre