999 rezultate për

majte

Me unazë në gisht, futbollisti i Francës afër martesës me bukuroshen 23-vjeçare E dashura e Paul Pogba, ishte në tribunë për të mbështetur mesfushorin ndaj Danimarkës. Por, ajo që ra në sy ishte un
Pse duhet ta mbani çantën në krahun e majtë Mirësjellja është shenjë e një kulture të mirë. Nëse dëshironi që të lini përshtypjen e duhur te njerëzit e tjerë, duh
Keni qëndruar ulur për një kohë të gjatë? Duhet të bëni patjetër këto 3 ushtrime Duhet t’i kushtoni shumë vëmendje qëndrimit, muskujve tuaj. Këto ushtrime të lehta do t’iu shpëtojnë: Ju qëndroni gj
Hafizi: Panucci ka prishur mënyrën e lojës tek Shqipëria Ish-trajneri i Kombëtares, Astrit Hafizi, ka komentuar performancën e sotme të Shqipërisë, ku përgëzoi Kosovën, por nga
Panucci: Marr përsipër të gjitha përgjegjësitë e mia Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Christian Panucci, në fund të ndeshjes ka thënë se merr të gjitha përgjegjësit, dhe që
Vila luksoze 600 mijë euro, çifti i politikanëve i shpëtojnë votëbesimit të partisë Udhëheqësi i partisë së krahut të majtë spanjolle Podemos dhe partnerja e tij i kanë mbijetuar një votëbesimi të partisë
Shqetësime me frymëmarrjen, çfarë duhet të dini Mushkëritë janë organi i frymëmarrjes. Një problem me mushkëritë, përkthehet dhe në një shqetësim për frymëmarrjen. Sot
Brazili rrezikon të humbas sulmuesin anësor Edhe pak ditë na ndajnë nga nisja e Botërorit "Rusia 2018" dhe pothuajse të gjitha skuadrat po përgatiten për të ardhur
‘…Të majtët, e sulmojnë hapjen e ambasadës së SHBA në Jeruzalem…’ Në një shkrim të NYT me titull “Izraeli dhe evangjeslistët, një aleancë në rritje” tregohet për lidhjet e ngushta të eva
Keni qëndruar ulur për një kohë të gjatë? Duhet të bëni patjetër këto 3 ushtrime Duhet t’i kushtoni shumë vëmendje qëndrimit, muskujve tuaj. Këto ushtrime të lehta do t’iu shpëtojnë: Ju qëndroni gj
United hidhet sërish në sulm për Sandron, këtë herë për ta mbyllur marrëveshjen United provoi gjatë verës së kaluar, por dështuar të arrijë një marrëveshje me Juventusin për mbrojtësin e majtë Alex Sa
Kalamajtë nxjerrin bllof Vera Grabockën: Harrova pyetjen që më thanë Sonte është spektakli “Në kurthin e Piter Pan” ku të vegjëlit u bëjnë pyetje personave të njohur publik. Por duket se
Plas sherri në Kuvend, të majtë e të djathtë "kapen" për prishjen e Teatrit Po shoqërohet me debate të forta në Komisionin për Edukimin diskutimi për projektligin mbi trashëgiminë kulturore. Gj
Shqetësime me frymëmarrjen, ja cfarë duhet të dini Mushkëritë janë organi i frymëmarrjes. Një problem me mushkëritë, përkthehet dhe në një shqetësim për frymëmarrjen. Sot
Kjo është gjendja shëndetsore e të plagosurit në Tetovë Njëri prej të plagosurve i përfshirë në incidentin e mbrëmshëm në afërsi stë selisë së BDI-së në Reçicë të Vogël, Florim
Pësoi hemorragji në tru, mjekët për ish-ministrin: Rrezikon paralizën në krahun e majtë Kthimi i ish-ministrit socialist Luan Hajdaraga nga Maqedonia drejt Shqipërisë fatkeqsisht desh u kthye në një tragjedi
Jose Mourinho pëlqen mbrojtësin e Arsenalit për në krahun e majtë Mbrojtësi spanjoll, Hector Bellerín është në listën e José Mourinhos për të përforcuar vijën e mbrojtjes. Manchester
Berlusconi: Të përzëmë 5 Yjet, qeverisim me të majtën Në Itali vazhdojnë ende dilemat se cilat do të jenë forcat që do të qeverisin vendin, pa zgjedhjeve parlamentare që nxor
Jo vetëm infarktin, ja çfarë sëmundje tjetër paralajmëron dora e majtë Me siguri nga dikush keni dëgjuar që kur mpihet dora e majtë është tregues i sigurt që do të pasojë infarkti, mirëpo, a
Oriola Marashi zbulon arsyen pse e fsheh gjithmonë gjoksin e saj të majtë (FOTO LAJM) Pas fotos ku shfaqet e veshur ose më saktë e zhveshur me një kostum rrjetë me temina ngjyrë ari, modeles duket se i ësht