999 rezultate për

majlinda

Ja çfarë bëri Majlinda Bregu pasi ndoqi fjalimin e Ramës në Gjirokastër (FOTO LAJM) Deputetja e PD-së, Majlinda Bregu ishte diten e shtune në Gjirokastër në një event organizuar nga Ambasadorja e BE-së, R
Majlinda Bregu shpërthen ndaj Bashës: Mos marrësh pjesë në zgjedhje nuk quhet fitore (VIDEO) Pas mbledhjes se grupit parlamentar te PD, Majlinda Bregu eshte shprehur edhe nje here tjeter publikisht kundër bojkotit
U shfaq përkrah Ramës, reagon Bregu: Kujtdo që nuk i pëlqen… Ka reaguar për deputetja demokrate Majlinda Bregu pasi u pa në krah të ish-ministrit Bledi Çuçi teksa dëgjonte fjalën e
Majlinda Bregu "braktis" çadrën, i bashkohet Ramës në Gjirokastër (VIDEO) Deputetja e PD-së, Majlinda Bregu nuk ndodhet në çadër në këto momente. Ajo ka shkuar në Gjirokastër në një event organi
Kosova ka xhudiste të tjera "të arta" si Majlinda Kelmendi Xhudoja kosovare po vazhdon të ngjitet në majat e xhudos botërore. Kur kanë kaluar vetëm katër muajt e parë të vitit 201
Sherr grash në PD, deputetja e Elbasanit "kapet" me Majlinda Bregun Deputetja e PD-së Arbjola Halimi ka reaguar pas deklaratës së bërë nga kolegia e saj Majlinda Bregu. Përmes një statu
Ia dhuroi ish-gruas, prokuroria konfiskon pasurinë e Fatmir Kajollit Prokuroria për Krime të Rënda dërgon në gjykatë kërkesën për konfiskimin dhe kalimin në favor të shtetit të pasurisë në
Majlinda Bregu shpërthen ndaj Bashës: Boll më, kjo s'ka ndodhur as në '97! Deputetja demokrate Majlinda Bregu ka reaguar fortë mesditën e sotme ndaj lidershipit demokrat duke i kërkuar që të heqë
Kriza politike, Lu takon Majlinda Bregun Ambasadori amerikan në vendin tonë, Donald Lu sot ka zhvilluar një takim me deputeten demokrate Majlinda Bregu. Taki
Haradinaj krenar: Majlinda dhe Nora, sot ma keni rrit zemrën Kreu i AAK-së që aktualisht është në Francë është shprehur se “Majlinda Kelmendi dhe Nora Gjakova, janë nderi dhe kranar
E jashtëzakonshme, Majlinda Kelmendi shpallet kampione e Evropës Majlinda Kelmendi është shpallur kampione e re e Evropës. Xhudistja nga Kosova e ka fituar këtë çmim për herë të tretë n
Majlinda Kelmendi favorite për medaljen e artë në Poloni Majlinda Kelmendi të enjten do të garojë në kampionatin evropian të xhudos për vitin 2017 që mbahet në Varshavë të Polon
"Theu bojkotin", Majlinda Bregu acarohet me median: Lajme të gënjeshtërta Deputetja e PD-së, Majlinda Bregu ka reaguar fort sot ndaj disa publikimeve në media në lidhje me takimin e saj me Zv.mi
Majlinda Bregu para 8 vitesh në politikë, ja ndryshimi me sot (FOTO LAJM) Ish-ministrja e Integrimit në qeverinë e Berishës, Majlinda Bregu është një ndër femrat politikane më të komentuara dhe
Erjon Braçe nuk lë foto pa i bërë "like" Majlinda Bregut (FOTO LAJM) Statuset agresive të deputetit socialist, Erion Braçe për ish-kryeministrin Berisha dhe ish-ministat e tij e kabinetit t
Vajza e Majlinda Bregut del live nga "burgu" (FOTO LAJM) Keida është vajza bukuroshe e ish-ministres dhe deputetes demokrate Majlinda Bregu. Mirëpo edhe Keida që mendohet të jet
Ja si duket ish e dashura e Majk para lindjes së fëmijës! (FOTO LAJM) Ish e dashura e këngëtarit Majk, bukuroshja e njohur Majlinda Zeka tashmë është shtatzanë. Këngëtarja ka publikuar
Ftesa për dialog, Basha mbledh urgjent aleatët Pas takimit Rama Meta ku u vendos për dialog me opozitën, kreu i Partisë Demokratike ka thirrur në një mbledhje urgjent
Sherr në gjyqin e Majlinda Andreas, çfarë ndodhi me avokatin dhe dëshmitarin? Petrit Gjeçaj, oficeri i Policisë Gjyqësore që referoi në Prokurori dyshimet për një aferë korruptive 50 mijë euro në Gj
Shpërthen hetuesi i Majlinda Andreas: Viktimat e korrupsionit në burg, gjyqtarja e lirë Oficeri i Policisë Gjyqësore, Petrit Gjeçaj është shprehur ashpër në “Facebook” kundër ligjit për korrupsionin pas debat