999 rezultate për

madridin

Wenger tregon pse refuzoi Real Madridin Ditë më parë Arsene Wenger zbuloi se kishte refuzuar disa herë Real Madridin gjatë karrierës së tij. “Për mua, puna
Courtois: Anjë lojtar nuk mund të refuzojë Real Madridin Thibaut Courtois pohon se ka qenë i lumtur në Chelsea, por këmbëngul se asnjë futbollist në botë nuk mund ta hedhë posht
Barcelona merr një lajm fantastik para ndeshjes me Realin (FOTO LAJM) Barcelona do të përballet me Real Madridin ditën e mërkurë, ndeshje e vlefshme për gjysmë-finalen ndaj Real Madridit në
"Në Katalunjë mësohesh ta urresh Real Madridin" Baghdad Bounedjah, bashkëlojtar i Xavit në klubin Al Sadd, ka bërë të ditur se ish-mesfushori i Barcelonës i ka treguuar
Girona shokon Real Madridin (VIDEO) Girona ka befasuar Real Madridin duke kaluar në avantazh në "Santiago Bernabeu". Ai që ka shënuar është futbollsiti,
Shtatë vendimet e Solarit që ndryshuan Real Madridin Askush nuk mund të dyshoj që Santiago Solari është duke u përpjekur për të lënë gjurmë në Real Madrid, një gjë që është
Leganes befson Real Madridin (VIDEO) Leganes ka kaluar në avantazh ndaj Real Madridit në "Municipal de Butarque". Ai që ka shënuar është sulmuesi danez,
Diaz zbulon arysen përse zgjodhi Real Madridin Lojtari më i ri i Real Madridit, Brahim Diaz, ka bërë të ditur se në mendjen e tij e kishte vetëm një klub dhe për këtë
Fjalët e Adnan Januzajt pasi mposhti Real Madridin Real Madridi sot është mposhtur në shtëpi me rezultatin 2-0 nga skuadra e Adnan Januzajt, Real Sociedad. Sulmuesi anë
Sociedad turpëron Real Madridin në Bernabeu (VIDEO) Real Sociedad ka turpëruar Real Madridin me rezultatin 0-2 në "Santiago Bernabeu", ndeshje e vlefshme për javën e 18 të
Villarreal befason Real Madridin (VIDEO) Villarreal ka kaluar në avantazh ndaj Real Madridit në "Estadio de la Ceramica". Ai që ka shënuar është sulmuesi spa
"Hazard më pyeti si është të luash për Real Madridin" Mateo Kovacic ka zbuluar se pas transferimit në Chelsea, superylli belg Eden Hazard i kishte kërkuar t’i shpjegojë sesi
Legjendat e Barcelonës tregojnë si e mundën Realin 6-2 në Santiago Bernabeu Një dokumentar po realizohet teksa kujton kohët e arta të Pep Guardiolës tek Barcelona ku ai fitoi gjithcka me këtë klub
Luka Modric refuzon rinovimin e kontratës me Realin Ylli kroat, Luka Modric thuhet se ka hedhur poshtë një ofertë të re për rinovimin e kontratës së tij me Real Madridin.
CSKA Moskës deklason Real Madridin (VIDEO) CSKA Moskës ka shënuar edhe golin e tretë ndaj real Madridit në "Santiago Bernabeu". Ai që ka shënuar është Sigurdss
Refuzoi Real Madridin, Nagelsmann merr drejtimin e Leipzigut Trajneri aktual i Hofenhaimit, Julian Nagelsmann ka refuzuar një ofertë të majme dhe shumë joshëse për të marrë drejtimi
Eibar shkërmoq Real Madridin, shënohen dy super gola të shpejtë (VIDEO) Real Madrid është ndëshkuar përsëri nga skuadra e Eibar. Golin e dytë për Eibar e ka shënuar Sergio Enrich, në minut
Perez tregon çfarë do të ndodhë me Real Madridin pas rinovimit të stadiumit Presdienti i Real MAdrid, bëson se pas rikonstruksionit të stadiumit "Santiago Bernabeu" skuadra e tij do të jetë “klub
Simeone afër rinovimit të kontratës me Atleticon Madridin Diego Simeone do të qëndrojë te klubi spanjoll, Atletico Madrid. Argjentinasi mund të largohet nga klubi spanjoll, pa
Humbja turpëruese ndaj Barçës, rrjeti "çmend" Real Madridin (FOTO LAJM) Real Madrid ka pësuar një tjetër humbje shokuese ditën e djeshme, duke u mundur nga Barcelona me rezultat 5-1. Në li