999 rezultate për

lucia

Dybala ose Vietto, Barça kërkon sulmuesin e ardhshëm (VIDEO) Barcelona është vënë në kërkim edhe të një sulmuesi që do të kompletonte repartin e avancuar të skuadrës blaugrana. E pë
Moggi: E lava dorën që i dhashë Morattit (FOTO LAJM) Ish drejtori sportiv i Juventusit, Luciano Moggi, ka komentuar me një batutë përsa i përket takimit me ish-presidentin e
Moggi-Moratti, shtrëngim duarsh në gjykatë (FOTO LAJM) Ish-presidenti i Interit, Massimo Moratti dhe ish-Drejtori Sportiv i Juventusit, Luciano Moggi shtrëgnuan në sallën e nj
Gazetarja e Real Madrid TV, e dashura e re Ronaldos (FOTO LAJM) Pas ndarjes me Irina Shayk Cristiano Ronaldo duket se e ka gjetur shumë shpejt njeriun e ri të zemrës. Sipas asaj që shk
Luciano Moggi me superlativa për Kombëtaren shqiptare Paraqitjet e mira të kombëtares shqiptare kanë marrë nota pozitive edhe nga ish drejtuesi i famshëm i Juventusit, Lucian
Vrasja e çiftit grek, arrestohen 4 shqiptarët Policia greke arreston 4 shqiptarë të akuzuar për vrasjen e një çifti grek. Dyshohet se Luçiano Gërdhuqi, Rexhep Selimaj
Seedorf në rrezik, del në skenë Spalletti Clarence Seedorf nuk mund të ndjehet i qetë. Duke parë rezultatet e dobëta të Milanit tekniku hollandez rrezikon të ketë
Moggi akuzon: Galliani, krijuesi i Calciopoli-t Për Luciano Moggin, mbrojtja më e mirë është sulmi. Ish drejtuesi i lartë i Juventusit vjell vrer ndaj Adriano Gallianit
Piktura më e shtrenjtë në histori (FOTO-VIDEO) Triptiku i Francis Bacon i quajtur “3 studimet e Lucian Freud” është shitur për 142,4 milionë dollarë në një ankand të o
Martohet këngëtari Luciano Ligabue Luciano Ligabue është martuar në fshehtësi të plotë të shtunën në mbrëmje me ish-fizioterapisten e tij, Barbara Pozzo.
Lucia Fabiani, ja e dashura e re e Higuain (FOTO LAJM) Gonzalo Higuain, protagonist i një aksidenti dje në Capri, i cili i kushtoi disa fraktura në fytyrë, mund të ngushëllohe
E nxjerr me të kuq, Hulk godet arbitrin (VIDEO) Hulk u bë protagonisti kryesor në fitoren 1-3 të Zenit St Petersburg në fushën e Volga Nyzhnyi. Sulmuesi brazilian mori
Sampdoria me stadium në det (FOTO-LAJM) Disa e cilësojnë çmenduri ndërsa të tjerë e përshkruajnë si një ëndërr. Edoardo Garrone ka quajtur "hapësira të reja mbi
Milan, ja plani për post-Allegri Karta Tassotti është gati. Dhe më pas një mes Luciano Spallettit dhe "ëndrrës" Guardiola. Nuk ndryshon linja e Milan për
Lamtumirë Morosini (VIDEO) Duartrokitje të gjata, lotë dhe fjalë shprese për familjarët. Këto ishin prezente në lamtumirën e dhimbshme që iu bë Pie
Edhe 4 muaj të tjerë për Luciano Moxhin Drejtësia italiane i jep një tjetër goditje të fortë ish-Drejtorit të Përgjithshëm të Juventusit, Luciano Moxhi. I dë
Gibson do paguajë 750 000 $ për kujdestarinë e vajzës Mel Gibson do t’i paguajë 750 000 dollarë për pesë vite ish të dashurës për kujdestarin e vajzës së tyre. Ky është fundi
St. Lucia, recognized the independence of Kosovo St. Lucia has recognized the independence of Kosovo. The news was announced at a press conference by a press adviser of
Shën Luçia, njohu pavarësinë e Kosovës Shën Luçia ka njohur pavarësinë e Republikës së Kosovës. Lajmi është bërë i ditur në një konferencë për shtyp nga këshil
Topi: Shpejtësi dhe transparencë në numërim Kreu i shtetit Bamir Topi ka apeluar sërish sot për mbylljen e shpejtë dhe me korrektesë të procesit të numërimit të vot