999 rezultate për

lubonja

Lubonja sulmon keq Dakon: O idiot, o k*qe ... (VIDEO) Një debat i nxehtë ka ndodhur mbrëmë mes analistit Fatos Lubonja dhe kreyebashkiakut të Durrësit Vangjush Dako lidhur me
Lubonja shpërthen ndaj Dakos: Je një k... injoranti, duhet të ishe arrestuar Analisti Fatos Lubonaj ka lëshuar një lumë akuzash në drejtim të kryebashkiakut të Durrësit Vangjush Dako. Teksa ishi
Lubonja: Kërkesat e opozitës janë të drejta por s'bëhem dot palë me to sepse… Analisti Fatos Lubonja ka folur sërish mbi protestën e opozitës e cila sot është në ditën e pestë të saj. Ai tha se kërk
"Shqipëria ka nevojë për një lëvizje të madhe por nuk mund ta bëjë PD" Analisti Fatos Lubonja ditën e sotme i ftuar në News 24 ka analizuar protestën e opozitës e cila vazhdon protestën para
Fatos Lubonja ironizon Vettingun: Si t’i thuash të mbyturit, kapu pas fijes së kashtës… Ditën e sotme në Tiranë zbarkoi Operacioni Ndërkombëtar i Monitorimit, organizëm i cili do të mbikqyrë zbatimin e ligjit
Lubonja flet për 71 votat e Ramës: Varet nga klienti i rradhës që është i gatshëm të shitet apo të blihet.. Situata e fundit politike e krijuar në Shqipëri ka tronditur kampin qeverisës PS-LSI si dhe ka ngritur pikpyetje të mëdh
Ja çfarë thotë Lubonja për "projektin" e trenit ruso-serb dhe për arrestimin e Haradinajt Analisti i njohur shqiptar, Fatos Lubonja, duke komentuar zhvillimet e fundit mes Kosovës dhe Serbisë, ka thënë se çësht
INTERVISTA/ Rama e barazoi me Idrizin, ja përgjigja e Metës Gjatë intervistës në Top Shoë, kreu i qeverisë Edi Rama theksoi se koalicioni i sotëm qeverisës ka tre koka duke nënkupt
Fatos Lubonja: Kam votuar për LSI-në Analisti Fatos Lubonja ishte i ftuar sot në “Të Paekspozuarit” e Ylli Rakipit, që transmetohet në “News24”. Lubonja,
Fatos Lubonja: Rama po tregohet injorant me Greqinë Fatos Lubonja, ka deklaruar se kryeministri aktual Edi Rama po i ngjan gjithnjë e më shumë Sali Berishës që foli në Mun
Fatos Lubonja: Ja pse s’duheshin dekoruar 67 ballistët nga Nishani Analisti Fatos Lubonja, i ftuar në emisionin “Opinion” të “Neës24” ka folur për debatin mbi dekorimin e 67 ballistëve ng
Deputeti i përjashtuar i LSI: Do të isha me partinë e Lubonjës Deputeti i përjashtuar nga LSI¬-ja, Përparim Spahiu në një status në “Twitter” ka shkruar se nëse analisti Fatos Lubonja
Ultimatumi i Lubonjës: Dhunës do ti përgjigjemi me dhunë Një situatë e nderë është krijuar sot mes Gardës dhe Shoqërisë Civile, por Fatos Lubonja ka paralajmëruar se dhunës do t
Lubonja: Rama i ka dhënë Fevziut 3, 4 apo 5 leje ndërtimi (VIDEO) “Rama dhe Fevziu bënë një lloj teatri bashkë, se askush nuk pyet kush ia ka dhënë Fevziut ato 3,4,5 lejet e ndërtimit pë
Lubonja për protestën: Ilir Meta të mbajë qëndrim (VIDEO) Protesta e sotme ka degjeneuar në dhunë fizike mes protestuesve dhe policisë bashkiake. Pas kësaj disa aktivistë u sh
Lubonja: Politikanët, maska e oligarkëve Analisti dhe shkrimtari Fatos Lubonja i ftuar në emisionin "Të paekspozuarit" ka folur rreth Parkut të Liqenit ku po ten
Lubonja: Ky pushtet po rivret (FOTO) Disa qytetarë kanë protestuar përpara parkut "Rinia" në Tiranë kundër ndërtimit të parkimit nënëtokësor të parashikuar t
Lubonja kundër Lu: I kalbur gjithë sistemi, jo vetëm drejtësia Analisti Fatos Lubonja ka përshkruar nismën më të re, atë të reformës në drejtësi, duke thënë se Shqipëria nuk ka vetëm
Ja çfarë shkruan Lubonja për gazetarët që shkojnë tek darka e Ramës Këtë të dielë kryeministri Edi Rama ka thirrur gazetarët për natën gala, të cilën e zhvillon në Pallatin e Brigadave.
Lubonja: Qeveria nuk përmbyset me gaz lotsjellës "Opozita duhet nëpërmjet një lëvizjeje popullore t’i bindë njerëzit në masë për të përmbysur Qeverinë, e jo duke përdoru