999 rezultate për

luarasi

Iris Luarasi: Sot në Shqipëri ka vajza që prostituojnë për një çantë (VIDEO) Drejtuesja e qendrës “Linja e Këshillimit për Gra dhe Vajza”, Iris Luarasi tha në emisionin Bardh a Zi në ABC se të gjit
Nuk ishte me bashkëshortin, Iris Luarasi tregon kur ka dhënë puthjen e prarë Në puntatën e mbrëmshme të “Shiko Kush LUAN” me autore e moderatore Luana Vjollca ndër të ftuarit e tjerë ishte dhe peda
Iris Luarasi: Në Tiranë jetojnë të lirë 50 pèdofilë dhe i ruajnë vetëm dy policë E ftuar në "Provokacija" me Mustafa Nanon, pedagogia dhe aktivistja Iris Luarasi foli mes të tjerash për çështjen e përd
Djali i Edi Luarasit tregon dhunën te Teatri: Na tërhoqën zvarrë Një nga personat që është dhunuar nga policia gjatë shembjes së Teatrit është edhe djalit i artistes Edi Luarasi. Eld
Luarasi: Jam krenare që deri kur u sulën thonjtë e kuçedrës, ju ishit aty Vajza e çiftit të njohur Edi dhe Mihal Luarasi është shprehur se është akoma në gjendje shoku pas shembjes së Teatrit Ko
Iris Luarasi: Edhe kur më ndërroi jetë nëna vendosa buzëkuq (VIDEO) Iris Luarasi në çdo dalje të saj televizive apo edhe në auditorët e shkollës, shfaqet me pamjen e kuruar në detaj dhe si
Iris Luarasi: Edhe kur ndërroi jetë nëna kisha vendosur buzëkuq Pedagogia shqiptare, Iris Luarasi kujdeset gjithmonë për pamjen e jashtme, duke i dhënë rëndësinë më të madhe buzëve.
Xhaçka u përlot teksa numëronte viktimat, Iris Luarasi: U ka kaluar koha patetizmave Pedagogia dhe aktivistja Iris Luarasi mesditën e djeshme ka qenë e ftuar në studion e emisionit “Rudina”, ku foli për si
E ngeli në lëndën e saj, Jonida Shehu "i kërkon llogari" në emision Iris Luarasit (VIDEO) Disa ditë më parë, pedagogia e gazetarisë, Iris Luarasi, tregoi gjatë një interviste emrat e studentëve të cilët tashmë
I ngeli dikur në klasë, Iris Luarasi u kërkon falje 4 VIP-ave Deklarata e Iris Luarasit disa ditë më parë se kishte ngelur në provomi edhe disa ish-stuidntë të saj që sot i përkasin
Pas Arbanës, reagon edhe Drini Zeqo për deklaratën e Iris Luarasit Arbana, pas deklaratës së pedagoges Irris Luarasi se e kishte ngelur, mori gjithë kohën për t'ju përgjigjur duke zbuluar
Pas Arbanës, Drini Zeqo i "mbyll gojën" zysh Iris Luarasit (FOTO LAJM) ris Luarasi e ftuar në emisionin ‘Shiko kush luan’ në rubrikën e këtij emisioni ‘Haje ose thuaje’ përmendi 4 emra të pe
Arbana Osmani zbulon përse mbeti në lëndën e Iris Luarasit: Im atë ishte pa punë Pedagogia Iris Luarasi, në emisionin “Shiko kush luan”, zbuloi disa studentë VIP që i ka ngelur në shkollë, dhe mes tyre
Arbana Osmani dhe Jonida Shehu dikur paskan ngelur në klasën e Iris Luarasit Pedagoge në Departamentin e Gazetarisë, Iris Luarasi ka qenë këtë herë e ftuar në “Shiko Kush LUAN”, ku ka zbuluar një f
Rama publikon amanetin e regjisorit Luarasi: Ta ndërtojmë një teatër të ri Kryeministri Edi Rama edhe ditën e sotme ka vendosur të publikojë një tjetër reagim të artistëve shqiptarë që janë dakor
"S'më do qejfi", Ylli Rakipi përplaset live me Iris Luarasin: Lëri tani... Gazetari Ylli Rakipi dhe pedagogia Iris Luarasi janë përplasur në studion e News 24 teksa po diskutonin për zgjedhjet e
Përparim Kabo kujton amanetin e Mihal Lauarasit dhe i drejtohet ashpër Kumbaros Sociologu dhe filozofi i njohur Përparim Kabo, gjatë takimit të artistëve ditën e sotme, ka rikujtuar amanetin e regjiso
E hodhi makina 5 metra në ajër, gruaja rrëfen si ndenjti dy javë në koma Aksidentet rrugore po përgjakin rrugët e Shqipërisë duke shënuar balance thuajse lufte. Vetëm përgjatë muajit Shkurt jan
Ndahet nga jeta ish-portieri i njohur (FOTO LAJM) Ish-legjenda e portës së Dinamos, Ilir Luarasi ka ndërruar jetë ditën e sotme. Ai është gjetur i pajetë në shtëpinë e
Zbulohet i dashuri i Ema Andreas, artisti që fshihet pas fotove ''torturuese'' Ema Andrea është një nga aktoret e suksesshme të ditëve tona.Aktorja Ema Andrea është në lidhje dashurie me një piktor.