999 rezultate për

luan

"Dhurata më e bukur", Luana zbulon çfarë i heq lodhjen pas punës (FOTO LAJM) Luana Vjollca është një nga vajzat më aktive të skenës shqiptare. Ajo arrin t’i bëjë të gjitha nga muzika dhe deri te mo
Rooney tregon prapaskena: U befasuam kur Ferguson na tha se si do të luanim kundër Barcelonës Wayne Rooney zbuloi se shokët e tij të skuadrës te Manchester United ishin të befasuar kur Sir Alex Ferguson njoftoi tak
Ky zakon i përditshëm përmirëson funksionimin e trurit Nëse jeni duke kërkuar një motivim të fortë për të shkuar në palestër rregullisht, hulumtimet e reja tregojnë se stërvit
Formacionet zyrtare, Valencia-Real Madrid Real Madrid luan në transfertë në orën 21:00 ndaj Valencias. Formacionet zyrtare: Valencia: Jaume; Wass, Gabriel P
"Sadna luan skenat e nxheta vetëm me mua", befason Alek (FOTO LAJM) Aktorët Sara Khan dhe Angad Hasija u bënë shumë të njohur në vendin tonë nga seriali indian “Bidaai”, ku luanin rolin e
U shfaq si Jennifer Lopez, por Luana shpenzoi sa qimet e kokës për veshjen (FOTO LAJM) Luana na surprizoi të gjithëve duke u shfaqur në puntatën e të shtunës së shkuar në "Shiko Kush Luan" me një look si të
Mediat italiane "kryqëzojnë" Napolin: Ku është Rrahmani? I paguar 14 milionë euro e nuk luan kurrë Amir Rrahmani është lojtari i vetëm i Napolit që nuk ka luajtur asnjë minutë në ndeshje zyrtare këtë sezon. Kësaj lis
Të famshmit amerikan që zbuluan se për kë votojnë këtë vit (FOTO LAJM) Votuesit amerikanë dhanë votën ditën e martë për të zgjedhur si president Donald Trumpin apo Joe Bidenin. Gara duket
Calhanoglu "kërcënon" Milanin për rinovimin, ja paga e çmendur që kërkon Calhanoglu erdhi tek Milani si një lojtar “basti”, pasi kishte 6 muaj që nuk luante me Bajerin e Leverkusenit. Drejt
"Ka abuzuar me mua", Kejvina flet publikisht për sherrin me Vildanen (FOTO LAJM) Kejvina Kthella ishte e ftuar mbrëmjen e së shtunës në Shiko Kush LUAN me moderatore Luana Vjollcën. Modelja e njohur
U shfaq si Jennifer Lopez, Luana tërheq edhe vëmendjen e mediave të huaja (FOTO LAJM) Luana Vjollca u shfaq mbrëmjen e e te shtunes në emisionin “Shiko Kush Luan” si Jennifer Lopez me rastin e Halloween. Mo
Po bën super sezon, Pioli: Milani po luan me ide të qarta Stefano Pioli është i kënaqur me skuadrën e tij. Milan po del të jetë befasia më e këndshme e këtij sezoni, duke dhën
Dëmtime dhe COVID-19, Reja në telashe para Kosovës e Nations League Shqipëria luan në muajin nëntor kundër Kazakistanit dhe Bjellorusisë dy takimet e fundit në Nations League dhe kuqezinjt
Meta sulmon ashpër Ramën: Nuk frikësohet lepuri nga luani! "Po i them sot mos guxo të provokosh trazira në Shqipëri si ke bërë gjithë këto vite për llogari të Soros dhe të miqve t
Një pirate si Luana Vjollca, moderatorja fitoi që tani kurorën e Halloweenit? Luana vjollca është maskuar si një pirate për Holloween. Ka qenë vetë moderatorja që i ka bërë publike pamjet në rrj
Kaluan natën në komisariatin e Vlorës, flet shtetasi rus: Vetëm në Shqipëri mund të ndodhë kjo! Dmitriy Nikulin një prej rusëve që ishte në bordin e velierës së ndaluar nga policia kufitare e Vlorës gjatë ditës së dj
I thanë të rrijë si vetja, por si zgjodhi të maskohej Luana për këtë Halloween (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Luana Vjollca, ka kërkuar ditën e djeshme mendimin e ndjekësve në rrje
Rezarti rikthehet në "Shiko Kush Luan" për t'u ndeshur me Xhodën (VIDEO) Rezart Veleshnja ka qenë emri më i lakuar ditët e fundit në media, pas largimit të tij nga emisioni “Shiko Kush Luan”. V
"Na tremb kështu siç je", Luana si asnjëherë i përgjigjet ndjekësit (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Luana Vjollca, ka kërkuar së fundmi mendimin e ndjekësve në rrjete soc
"Krisje" te Reali, Benzema i kërkon Mendy mos i pasoi topin Vinicius: Ai po luan kundër nesh Televizioni francez "Telefoot" ka zbuluar një bisedë të dy futbollistëve, Karim Benzema dhe Ferland Mendy pas pushimit t