999 rezultate për

lojtarit

Milani ka gati dy "të harruarit" për të zbritur çmimin e lojtarit të Genoas Sipas gazetës italiane Tuttosport, Milani janë të interesuar të sjellin Laxaltin në San Siro, pasi ata janë të impresion
Liverpool po mendon që t'i ofrojë rinovin e kontratës lojtarit senegalez Liverpool dëshiron të shpërblejë Sadio Mane me një marrëveshje të re. Kontrata aktuale e Manes përfundon në vitin 202
Menaxheri i Hysaj tregon arsyen që ndryshoi nivelin e përformancave të lojtarit shqiptar Për Elseid Hysajn parashikohet një pjesë e dytë e sezonit mjaft intensive në radhët e Napolit. Mbrojtësi shqiptar, një t
Mediat polake raportojnë se Lewandowski ka kërkuar kalimin tek Galaktikët Robert Lewandowski kohët e fundit është kthyer në orbitën e Real Madridit. Gazeta spanjolle "Marca", ditë më parë rap
Inter i vihet pas lojtarit të Lazios Inter e kërkon me çdo kusht mesfushorin brazilian të Lazios, Felime Anderson Ylli brazilian, Felipe Anderson është pr
Tare i bindur për fatin e lojtarit: Mbetet çështje ditësh Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare, foli për situatën sa i përket të ardhmes së holandezit De Vrij. Sipas tij, ka ardh
Merr fund çështja Moura, arrihet marrveshja me klubin e ri Përfundon telenovela Lucas Moura. Braziliani mbyll aventurën e tij me Paris Saint-Germain, për të veshur në pjesën tjetë
Barcelonës i ka mbetur vetëm për të bindur klubin për blerjen e lojtarit Barcelona është pranë marrëveshjes për të nënshkruar me mesfushorin e Gremios, Arthur. Sipas mediumit spanjoll Mundo
Raiola takohet me drejtuesit e Juventusit, për blerjen e lojtarit të ri Raportohet se agjenti Mino Raiola do të jetë sot në Vinovo për tu takuar me krerët e klubit të Juventusit. Personi n
Agjendi i lojtarit konfirmon negociatat me Romën Agjenti i Aleix Vidal, ka thënë se klienti i tij është duke e konsideruar kalimin te Roma. “Roma është Roma”, ka thën
Shënoi gol në minutën e fundit, shikoni festimin e çmendur të lojtarit (VIDEO) Një gol në minutat e fundit në Kupën Libertadores, gjatë takimit Oriente Petrolero-Universitario de Deportes, u bë shkas
Chelsea i uron ditëlindjen ish-lojtarit të tyre (FOTO LAJM) Chelsea ka uruar ish-lojtarin e tyre, Arjen Robben për festën e ditëlindjes së tij. Arjen Robben sot ka ditëlindjen
Plas te Milani, agjenti i lojtarit i përplas karrigen në zyrë Mirabellit (FOTO LAJM) Situata në klubin e Milanit nuk duket aspak e qetë në këto ditët e fundit të merkatos së dimrit. Ditën e djeshme mës
Inter nxjerr në merkato Karamoh, vërshojnë ofertat Interi e di se Yann Karamoh është një talent i madh nga Franca por që nuk ka pasur hapësirat e duhura. Inter ka vendo
Agjenti i lojtarit të Ajaxit: Napoli nuk ka bërë ndonjë ofertë për të Agjenti i lojtarit të Ajaxit, Amin Younes pretendon se Inter dhe Napoli e kanë pyetur për anësorin, por vë në dukje se a
Ausilio takon agjendin e Pastores, ja çfarë u tha Mbrëmë drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio, është takuar me agjentin e Javier Pastores. Marrveshja me Paris Sa
Flet gjyqtari i ndeshjes Nantes – PSG (VIDEO) Gjyqtari më i përfolur i momentit, pasi goditi lojtarin e Nantes, Diego Carlos, Tony Chapron ka folur rreth incidentit k
Emre Can ia bën me sy Juventusit, feston 24-vjetorin me tortën e Zonjës së Vjetër Është një ndër lojtarët më të përfolur për tu afruar te Juventusi në këtë merkato dhe ai është gjermani Emre Can. M
Inter mendon për huazimin e lojtarit ‘Neroazzurët’ janë duke tentuar huazimin e Clement Grenier qw në afatin kalimtar të janarit me të drejtë blerje. Lyon
Menaxheri i Bonuccit sqaron të ardhmen e lojtarit Fitorja në derbin ndaj Interit në Kupën e Italisë duket se ka rikthyer qetësinë te Milani dhe mund ti japë një tjetër sh