999 rezultate për

lojtaret

Bilanci i vitit 2020, cilët janë lojtarët më të vlefshëm të Kombëtares Viti 2020 u mbyll dhe të gjitha faqet europiane bënë bilancet për këtë vit kalendarik që sapo përfundoi. Faqja e njoh
Pioli lojtarëve të Milanit: Të punojmë fortë që të kthehemi në Ligën e Kampionëve Trajneri i Milanit, Stefano Pioli ka kërkuar nga lojtarët të punojnë fort në mënyrë që të rikthehen në Ligën e Kampionëv
Spekulimet e fundit rreth merkatos së janarit, ja lojtarët që mund të ndërrojnë ekip Merkato e janarit po vjen dhe spekulimet e shumta mbi lojtarë që mund të jenë pranë transferimeve tek klube të tjera nuk
Zidane: Synojmë pikët e plota ndaj Elches Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është deklaruar në konferencë për shtyp para ndeshjes ndaj Elches. Tekniku
Top 11 lojtarët që varën këpucët në vitin 2020 2020 po i afrohet fundit dhe me të shumë lojtarë kanë vendosur të varin këpucët në gozhdë, pas një karriere të gjatë dhe
Data kur nis dhe kur përfundon merkato e dimrit Pas një jave do të jetë e mundur të regjistrohet gjithçka e bardhë në të zezë, por nuk nevojitet starti zyrtar i merkato
E pazakontë, qeni hyn në fushë dhe ndërpret ndeshjen Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një ndeshje të ligës amatore në Angli. Bëhet fjalë për sfidën mes Leicester Ni
Arsenal përgatitet për katastrofën, "gjobë" e frikshme për lojtarët Periudhë e zezë për Arsenal-in në kampionat. Skuadra e Arteta-s e ka nisur shumë keq sezonin dhe tani ndodhet në vend
FIFA zgjedh formacionin e vitit, dominohet nga lojtarët e Bayern dhe Liverpool FIFA ka zgjedhur formacionin më të mirë të vitit 2020. Në formacionin më të mirë, dominohet nga futbollistët e Liverp
Renditja: 10 Lojtarët me më shumë "Topa të Artë" (FOTO LAJM) “Transfermarkt” ka publikuar një listë që përbëhet prej lojtarëve që kanë më së shumti “Topa të Artë”, prej kohës që ka
Lajm i mirë për Realin, Hazard rikthehet në stërvitje Ylli i Real Madridit, Eden Hazard i është bashkuar bashkëlojtarëve në stërvitje. Belgu mungojë në pesë ndeshjet e fun
Milani pa Ibrahimovic dhe Kjaer ndaj Genoas Milan do udhëtojë të Geno pa dyshen Simon Kjaer dhe Zlatan Ibrahimovic. Të dy lojtarët janë rikthyer në stërvitje, po
Real Madridi U9 fiton 31 – 0, Zidane i kërkon të kenë respekt për kundërshtarët Gjatë vikendit skuadra U9 e Real Madridit mposhti Villaverde San Andres, me rezultat të ‘çmendur’ 31 – 0. Ky rezultat
Bayern Munich kërkon një nga lojtarët më të mirë të Barcelonës Bayern Munchen ka shënjestruar "yllin" e Barcelonës, De Jong. Media pranë klubit katalanas, "Mundo Deportivo" shkruan
Plas gallata, lojtarët e Juventusit tallen me Koeman (VIDEO) Barcelona ka pësuar një tjetër humbje poshturuese nga Juventusi. Në golin e tretë të kampionëve të Italisë që erdhi n
Prag sfida e Champions, Barcelona mesazh për Ronaldon (FOTO LAJM) Barcelona përmes një postimi në Instagram ka ‘thumbur’ yllin e Juventusit, Cristiano Ronaldo duke e quajtur Lionel Messi
Perez mendon shkarkimin e Zidane, lojtarët i dalin kundër Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez është duke konsideruar shkarkimin e trajnerit Zinedine Zidane. Tekniku f
Telashe për Tuchel, dyshja Icardi-Sarabia mungojnë ndaj Man.United PSG ka njoftuar se dyshja Mauro Icardi dhe Pablo Sarabia nuk janë të gatshëm për sfidën e radhës ndaj Manchester Unitedi
Kaos te Juventus, lojtarët në hall me Andrea Pirlon "Il Corriere della Sera" raporton se lojtarët e Juventusit janë të hutuar pasi Andrea Pirlo nuk flet për taktikat me ta.
Mundën Barcelonën, lojtarët e Atl Madrid nuk u besojnë syve Futbollistët e Atletikos së Madridit u habitën nga Barcelona, por për keq. Kurrë më parë nuk ishin ndier kaq superio