999 rezultate për

lojerave

Dhelpra krijon "sheshin e saj të lojërave" Një gurore e papërdorur u bë sheshi i lojërave për një dhelpër të re dhe familjen e saj. Kjo fotografi, e marrë nga n
Hakerat sulmojnë Nintendo-n Nintendo Co. tha të dielën se një server për faqen e internetit të saj në SHBA kishte qënë hakuar por të dhënat e kompan
Pajisjet e lojërave shkaktojnë dhimbje tek fëmijët Përdorimi i pajisjeve për lojëra për një periudhë të gjatë shkakton dhimbje kyçesh tek fëmijët. Studiuesit amerikanë tha
Bllokimi i lojërave, Sony nis hetimet Pas gati dy ditësh heshtje, Sony ka konfirmuar më në fund se "black-outi" i rrjetit të saj për video game PS3 dhe PSP ka
Rikthehet Nintendo, me lojëra dhe foto 3D (VIDEO) Me Nintendo 3DS, kompania e lojërave japoneze është zotuar se do të hyjë sërish në garën e lojërave më të bukura dhe më
Pele mbështet Tottenhamin Pele i ka dalë në mbështetje kandidaturës së Tottenhamit për të fituar të drejtën të zhvendoset në stadiumin Olimpik të
Ja logoja e Lojërave Olimpike, Rio de Janeiro 2016 Disa minuta para arritjes së Vitit të Ri 2011, para afro 2 milionë njerëzve të pranishëm në festën e natës më të hareshm
ATK-ja mbyll disa lojëra të fatit Administrata Tatimore e Kosovës, përkatësisht Drejtorati i Lojërave të Fatit, në bashkëpunim me Ministrinë e Tregtisë dh
Hakerat thyejne fjalekalimet e videolojerave online! Eshte ne rritje ne internet tregtia e paligjshme e te dhenave te aksesit per videolojrat “online” qe mund te