999 rezultate për

liverpul

Flet agjenti i sulmuesit francez: Transferimi i Fekir te Liverpool dështoi prej kunatit të tij Nabil Fekir ishte shumë pranë për t’u shndërruar në një futbollist të Liverpulit. Negociatat ishin në rrugën e duhur dhe
Testohet ndriçimi në "Arenën Kombëtare", Shulku: Është si stadiumit i Juves e Liverpulit (VIDEO) Federata Shqiptare e Futbollit, ka postuar ditën e sotme një video në rrjetet sociale, ku tregon stadiumin "Arenën Kombë
I vodhën qenin, Daniel Sturridge ofron shpërblim të majm nëse i rikthejnë kafshën Ish-sulmuesi i Liverpulit pasi ka postuar një video, duke bërë lutje për rikthimin e qenit të tij, ai tani edhe ka ofrua
iPhone nga ari 24 karatësh për futbollistët e Liverpool Liverpooli fitoi Ligën e Kampionëve për herë të gjashtë në histori pasi në finale mposhtën Tottenhamin me rezultat 2-0.
E dashura e lojtarit të Liverpulit shfaqet me shoqet në det (FOTO LAJM) Pierre Edwards tregoi format e saj në një bikini të vogël të verdhë. Ajo shihet duke kërcyer në një jaht me shoqet e
Pirlo: Ylli i Liverpool nëse nuk do kishte shënuar ishte për tu rrahur Andrea Pirlo, nga studiot e "Sky Sports" lëshon kritika të forta ndaj dyshes së Totenhemit, Eriksen-Dele Ali, por çuditë
Dëmtohet autobusi i Liverpool në Madrid (FOTO LAJM) Autobusi i ekipit të Liverpulit është dëmtuar sot në Madrid. Problemi erdhi pasi autobusi mori rrugën për në stadiumi
"Messi me quajti gomar", Milner zbulon praskenat e përplasjes me argjetinasin Liverpulit nuk i shkuan mirë gjërat në gjysmëfinalen e parë të Champions-it kundër Barcelonës. Veç humbjes 3-0 në "C
Momenti kur Messi e teproi duke goditur me kokë Fabinhon (VIDEO) Në minutën e 81-të të sfidës, MesSi fitoi një goditje dënimi, të cilën pas një minutë e çoi në rrjetë dhe të gjithë u mo
Shaqiri tallet "keq" me armikun e tij, videoja bëhet virale (VIDEO) Xherdan Shaqiri, mbrëmjen e djeshme ka shkëlqyer kundër Manchester United, duke i dhënë fitoren Liverpool vetëm falë dyg
Mungesa në Beograd: Flet Shaqiri më mirë kështu ! Xherdan Shaqiri u bë protagonist fundjavën që lamë pas teksa shënoi golin e dytë në fitoren 2-0 që arriti Liverpool ndaj
Akuzohet për vënie bastesh, Liverpuli i del në mbrojtje sulmuesit Daniel Sturridge është lojtari që është vendosur në qendër të vëmendjes në Angli dhe që rrezikon të pezullohet nga futbo
Ramiz Lladrovci ka disa fjalë për tranjerin e Liverpulit Një përballje futbollistike do të zhvillohet sonte ndërmjet Liverpool-it dhe Crvena Zvedës në kuadër të Ligës së Kampion
Rrëfehet Shaqiri: Dua të fitoj Premier Leaguen me Liverpoolin Po bën tre muaj në Liverpool, por qendrën e qytetit nuk e ka shkelur ende dhe vazhdon të jetojë në Manchester. Xherdan S
Liga e Kampioneve / Benfika barazon në shtëpi, festë për Liverpulin dhe italianet Ndeshjet e sotme të Play-off të Ligës së Kampioneve kanë dhuruar rezultate mjaft interesante, të cilat mund të ndikojnë
Roma të përmbysë Liverpoolin? Klopp u tërheq veshin: S'jemi Barcelona ne Jurgen Kloppe shikon veten me një këmbë në finalen e Kijevit. Madje dhe kur i përmendet përmbysja tekniku ironizon me ek
Fitore në ekstrem, Liverpuli merr 3 pikë me vështirësi ndaj Bërnlit Premier Liga angleze e futbollit nuk di të pushojë, as në ditën e parë të vitit 2018. Në javën e 22-të të kampionatit, L
Goli spektakolar i Granit Xhakës në ndeshjen kundër Liverpulit (VIDEO) Arsenali e ka barazuar 2:2 rezultatin në shtëpi ndaj Liverpoolit. Fillimisht mysafirët shënuan për 2:0 përmes Mohamed S
Grupi D i kualifikueseve, ku merr pjesë dhe Serbia zbukurohet nga një 17-vjeçar Serbia, Irlanda dhe Uellsi janë duke zhvilluar një përballje ndërmjet tre bishave. Në Grupin D Serbia kryeson mmenta
Oxlade-Chamberlain "prezantohet" tek Liverpul Oxlade-Chamberlain tashmë është një lojtarë i Liverpulit. Ai i kushtoi ekipit të Kloppoi 38 milionë euro nga Arsenali