999 rezultate për

liverpoolit

Salah jep lajmin e madh (VIDEO) Paraqitjet dhe golat e Mohamed Salah me fanellën e Liverpoolit nuk kalojnë pa u vënë re dhe Muzeu i Dyllit i Madame Tuss
Mund të humbin 6 ndeshje dhe sërish dalin kampion, Klopp: Më vjen për të vjellë kur e dëgjoj këtë Liverpooli siguroi fitoren e 22-të sezonale, nga 23 takime të zhvilluara gjithsej në Premier League, duke ruajtur distan
Pësoi dëmtim të tmerrshëm, portierja e Liverpoolit ndan fotot me tifozët (FOTO LAJM) Frances Kitching, portierja e Liverpoolit, pësoi një dëmtim "horror" gjatë një seance stërvitore, që duket qartë edhe ng
"Do të dukej superlojtar po të luante në skuadrën e Jurgen Kloppit", ishi i Liverpool këshillon Xhakën Ish-futbollisti i Liverpoolit, Danny Murphy, beson se Granit Xhaka do të dukej superlojtar po të luante në skuadrën e Ju
Ish-trajneri i Tottenham: Mourinho nuk ka shkopin magjik Ish-trajneri i Tottenhamit, Harry Redknapp, beson se forma e dobët aktuale e Tottenhamit nuk është për shkak të trajneri
Fabregas zgjedh lojtarin më të mirë në Premier League për momentin (FOTO LAJM) Ish-mesfushori i Arsenalit dhe Chelseat, Cesc Fabregas, e ka zgjedhur Sadio Manen, që ishte i katërti në votimet për Top
Reali nis sulmin për yllin e Liverpoolit Real Madrid është në kërkim të një sulmuesi, i cili së bashku me Karim Benzema të garantojë gola e suksese të spanjollëv
"Liverpool i paarritshëm", dorëzohet Guardiola Manchester City ka pësuar të premten mbrëma humbjen e pestë këtë sezon në Premierligë, duke mbetur 14 pikë prapa Liverpo
Manchester City i "dorëzon" titullin Liverpoolit (VIDEO) Është mbyllur sfida mes Wolverhamptonit dhe Manchester Cityt, ku të besuarit e Pep Guardiolës kanë dalë pa pikë nga ky
Valverde flet për disfatën trishtuese ndaj Liverpoolit Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka thënë se humbja, siç e përshkroi e dhimbshme, e skuadrës së tij kundër Liver
Eksperti tregon arsyen pse Minamino është fiks për Liverpoolin Liverpool e ka konfirmuar arritjen e marrëveshjes me Takumi Minaminon, dhe ai do të jetë pjesë e skuadrës angleze që nga
Liverpool sot zyrtarizon blerjen e re Liverpooli sot do të zyrtarizojë blerjen e parë të janarit. Takumi Minamino ka udhëtuar në Angli ku do t’i nënshtrohe
Ndeshje kupe, Liverpool "ngre në këmbë" akedeminë Nuk ka dyshim që Liverpooli është skuadra më e frikshme aktualisht në futbollin evropian. Por, ecuria e skuadrës së madh
Klopp në qendër të vëmendjes, tregon pse nuk do t'i festojë më golat e Liverpoolit Jurgen Klopp është kthyer në qendër të vëmendjes. Trajneri gjerman ka zbuluar se ai qëllimisht nuk është duke i festu
Liverpool kujton ditën kur Shaqiri shkatërroi Manchester United (VIDEO) Xherdan Shaqiri është padyshim njëri prej futbollistëve më të dashur nga tifozët e Liverpoolit. Mesfushori ndonëse nu
Super lajm për Liverpoolin, Klopp vendos për të ardhmen urgen Klopp do të jetë trajner i Liverpoolit deri në vitin 2024. Ai sot nënshkroi kontratën e re me "Reds" e cila do
Shaqiri bashkë me shokët gëzon fëmijët (FOTO LAJM) Zyrtarët e Liverpoolit vazhdojnë traditën për festat e fundvitit. Disa futbollistë dhe trajneri Jurgen Klopp, kanë vi
Neymarin nuk po e "zë vendi" te PSG, francezët duan Manen si zëvendësues PSG është i vetëdijshëm, Neymar mesiguri po luan sezonin e fundit në Francë Neymar Junior me shumë mundësi do të larg
Guardiola i dorëzuar: S’mund të garojmë kundër Liverpoolit Pep Guardiola ka thënë se Manchester City i tij mbase nuk është në gjendje të garojë kundër klubeve të mëdha evropiane t
Leicester City vazhdon ndjekjen e Liverpoolit, shkatërron Aston Villan (VIDEO) Leicester City triumfuoi 1:4 ndaj Aston Villas. Dy golat e Jamie Vardy (20’ 75’), i cili shënoi në ndeshjen e tetë ra