999 rezultate për

liverpoolin

Leicester vazhdon "çmendurinë", fiton kundër Liverpoolit (VIDEO) Leicester mund të konsiderohet ndër ata skuadra që thuajse askush nuk e kishte imagjinuar se do të ishte kaq e fuqishme
Unitedi pa dyshen e mesfushës në derbin me Liverpoolin Lajme të këqija vijnë për Manchester Unitedin, pasi Michael Carrick dhe Bastian Schweinsteiger mund ta humbasin derbin n
Trajneri "stilistë' që sfidon në FA CUP Liverpoolin (FOTO LAJM) Paul Tisdale po quhet si trajneri i veshur më bukur në futboll. Trajneri 42 vjeçar i lindur në Maltë drejton skuadrën e
Uest Hemi rikthen me “këmbë në tokë” Liverpoolin (VIDEO) Liverpooli rikthehet te humbjet. U duk se skuadra e Jurgen Klopp e kishte kaluar krizën e rezultateve me dy fitore radha
Uatford shkatërron Liverpoolin (VIDEO) U duke se ardhja e Jurgen Klopp do të zgjidhte disi problemet në klubin e Liverpoolit, por strategu gjerman nuk ka çfarë
Efekti "Klopp", e ka transformuar Liverpoolin Mund të cilësohet efekti “Klopp”. Pas suksesit në Stamford Bridge me Chelsea-n, Liverpooli regjistroi një tjetër fitore
Klopp merr një pikë në debutim me Liverpoolin (VIDEO) Liverpooli nuk ka mundur të shkojë më shumë se një rezultat 0-0 ndaj Totenhamit në transfertë. Jurgen klopp debuton me n
Klopp: Për 6 javë e rikthej Liverpoolin e madh Trajneri i ri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka folur në prag të ndeshjes së radhës ndaj Totenhamit. Strategu gjerman beson
Barazim i trishtë për Liverpoolin (VIDEO) Liverpool nuk ka mundur ta mposhtë skuadrën e Norwicit përballë tifozëve të vet. Pjesa e parë e takimit është mbyllur
Yjet e Premier League-s kundër Balotellit Yjet e Premier League kundër Mario Balotellit. Pas rikthimit të tij te Milani disa prej protagonistëve të futbollit angl
Chelsea frenon Liverpoolin (VIDEO) Skuadra e Chelsea-s ka barazuar me rezultatin 1:1 përballë Liverpoolit në Stamford Bridge, edhe pse zyrtarisht blutë jan
Dështim i madh për Liverpoolin (VIDEO) Hull City ka arritur të bëjë surprizën dhe të fitojë përballë Liverpoolit, me rezultatin minimal 1-0. Kjo ishte një f
Aston Villa në finalen e FA Cup, mposht Liverpoolin (VIDEO) Pas Arsenalit mësohet edhe skuadra e dytë finaliste e FA Cup. Ajo është Aston Villa, që në gjysmëfinalen e përfunduar pa
Fiton Liverpooli (VIDEO) Liverpool ka mundur të mposhtë me rezultatin 2:0 skuadrën e Newcastle. Në ndeshjen e zhvilluar në Anfild, Liverpool f
United mposht Liverpoolin, vendos Juan Mata (VIDEO) Derbi i Anglisë i takon Manchester United. "Djajtë e Kuq" mposhtën 1-2 Liverpoolin në ndeshjen e javës së 30 të Premier
"Dikujt nuk i pëlqej, por jam krenar për Liverpoolin" Mesazh i fortë i Mario Balotellit nëpërmjet profilit të tij zyrtar në Instagram menjëherë pas fitores së mbrëmshme 2-0 p
Liverpool mposht City-n dhe i bën "nder" Chelsea-t (VIDEO) Liverpool del triumfues në supersfidën e javës së 27 në Premier League përballë kampionëve në fuqi të Manchester City-t.
Beshiktashi trondit Liverpoolin (VIDEO) Beshiktashi ka arritur të mposhtë 1-0 Liverpoolin. E gjithë loja është zhvilluar në një atmosferë të tensionuar. P
Mario Balotelli shpëton Liverpoolin (VIDEO) Mes shumë vështirësish, Liverpool ka arritur të korrë një fitore 3-2 kundër Totenham. Pjesa e parë e takimit është mb
Chelsea fundos Liverpoolin (VIDEO) Skuadra e Chelsea ka fituar kundër Liverpool me rezultatin 1-0, me një gol të shënuar në minutën shtesë. Në këtë mëny