999 rezultate për

liverpooli

Solskjaer thumbon Liverpoolin pas përfundimit të ndeshjes Manchester United dhe Liverpool barazuan sot, në ndeshjen që kanë lujatur kundër njëra-tjetrës e vlefshme për kampionati
Derbi i Premier League përfundon në paqe, Liverpooli merr kreun (VIDEO) Nuk ka patur fitues në ndeshjen derbi të luajtur në "Old Trafford" mes Liverpool dhe Manchester United. Takimi mes dy g
Xherdan Shaqiri ka një mesazh për tifozët e Liverpoolit para ndeshjes ndaj United (FOTO LAJM) Shaqiri ka shfrytëzuar faqen zyrtare të rrjetit social “Instagram” për të dërguar një mesazh tek të gjithë fansat e Live
Para ndeshjes ndaj Liverpoolit, Solskjaer merr një lajm të shumëpritur Manchester United do të luajë të dielën ndal Liverpoolit në Old Trafford. Por në prag të supersfidës trajneri Solskjaer
Van Dijk: Dua të bëhem legjendë e Liverpoolit Qëndërmbrojtësi i Liverpoolit Virgil van Dijk shpreson në të ardhmen që të bëhet legjendë e klubit. Holandezi u bë mb
Gafa e tifozit të Liverpoolit, fluturoi në Gjermani për ndeshjen e parë me Bayernin Disa nga gafat e bujshme mund të ndodhin edhe në vitin 2019. Një tifoz i “çmendur” i skuadrës së Liverpoolit, të martën
Edhe Betis hyn në garë për yllin e Liverpoolit Edhe skuadra spanjolle e Betis ka hyrë në garë për të afruar në skuadër Daniel Sturridge,shkruan Albeu.com Anglezit i
Bayern Munich sfidon Liverpoolin, mungon Shaqiri (FOTO LAJM) Liverpool- Bayern Munich do të sfidojnë njëra tjetrën sot në mbrëjme në aktin e parë të Ligës së Kampioneve, shkruan Alb
Zbulohet arsyeja pse Firmino mungoi në stërvitje Roberto Firmino është në dyshim për përballjen me Bayern Munichun. Roberto Firmino ka munguar në stërvitjen e fundit
Klopp me dhimbje koke, dy lojtarët e Liverpoolit nuk stërviten me skuadrën Liverpool do të përballet me Bayern Munich nesër në mbrëmje për 1/16 e UEFA Champions League. Sot klubi anglez ka kr
Bayern në ankth për Coman, pritet të mungojë Liverpoolit Mbrëmjen e së premtes Bayern Munich fitoi me vështirësi 3-2 kundër Augsburgut, shkruan Albeu.com. Një mbrëmje që ish
Kovac i friksohet Liverpoolit: Jemi shumë dobët në mbrojtje Trajneri i Bayern Munich, Niko Kovac, paralajmëroi ekipin e tij se do ta gjejë veten zbuluar dhe nën presion të madh kun
Tërmet tek Manchester United, dy yjet humbasin sfidat ndaj Chelsea-t dhe Liverpoolit Anthony Martial dhe Jesse Lingard do të jenë jashtë fushave dy deri në tre javë duke humbur ndeshjet ndaj Chelse-t dhe
Klopp: Liverpooli favorit ndaj Bayernit? Është shumë qesharake Trajneri Jurgen Klopp i ka quajtur qesharake raportimet se Liverpooli është favorit ndaj Bayern Munich. “Gjithmonë th
Lojtarët e Liverpoolit duan sulmuesin e Leipzigut në "Anfield Road" Sulmuesi i Leipzigut, Timo Werner po kërkohet nga shumë klube evropiane. Lojtarët e Liverpoolit i kanë bërë thirrje
Futbollisti i Liverpoolit: Guardiola më kërkoi te Bayern Munich Futbollisti i Liverpoolit, Sadio Mane, ka thënë se Pep Guardiola ka qenë i interesuar për shërbimet e tij, derisa spanjo
Bayern Munich merr një lajm fantastik para sfidës me Liverpoolin Pas druajtjeve se Manuel Neuer mund të mos jetë në ndeshje të luajë për Bayern Munichun kundër Liverpoolit në Champions
Ylli i Liverpoolit tallet me Manchester United pas humbjes ndaj PSG (FOTO LAJM) Sulmuesi i Liverpoolit, Sadio Mane, shijoi disfatën e mbrëmshme të kundërshtarëve të tij në Premier League, Manchester U
Ish-mbrojtësi i Liverpoolit refuzon Barcelonën Shumë persona mund të mos e besojë e shumë tjerë mund ta gjuajë lajm të pavërtetë, por një mbrojtës 34-vjeçar e ka refuz
Tottenhami synon yllin e Liverpoolit Tottenham po synon ti rrëmbejë sulmuesin Danierl Sturrige Liverpoolit. Sipas "Daily Mirror" Spërsat janë të gatshëm t