999 rezultate për

liqenit

Temperaturat e acarta pengojnë kërkimet për trupin e peshkatarit në Pogradec Moti i keq dhe temperaturat e acarta e kanë bërë thuajse të pamundur zhytjen e palombarëve në ujërat e ftohta të liqenit
Nis ndërtimi i këndit të tretë të lojërave për fëmijë te liqeni, bashkë me të dhe kënd force Nis ndërtimi i këndit të tretë të lojërave për fëmijë te liqeni, bashkë me të dhe kënd force Vogëlushët e zonës së Li
Pastrimi i Parkut të Liqenit tashmë me mjete moderne e ekologjike (FOTO LAJM) Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj njoftoi nga Parku i Liqenit se, pastrimi i kësaj zone do të bëhet me mjete
Pas kësaj fotoje virale, fshihet një histori shumë e dhimbshme Një grua ka përlotur tërë rrjetin me një shënim që ka lënë në cep të liqenit, shënim i cili pasi brenda pak kohësh është
Juventusi vjen sot te Parku i Liqenit në Tiranë Akademia e skuadrës së Juventusit do të zbresë sot te Parku i Liqenit për tu trajnuar. “Juventus Academy Tirana” orga
Njihuni me detaje të reja për liqenin e Ujmanit që çmend serbët Liqeni i Ujmanit kohëve të fundit është kthyer në qendër të vëmendjes, sidomos pas vizitës së presidentit të Kosovë, Has
Gjendet një trup i pajetë në breg të Liqenit Artificial Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Burime nga policia bëjnë me dije se është gjetur pa jetë një burrë në afer
Diga e Liqenit të Ujmanit mbulohet me flamurin serb (FOTO LAJM) Liqeni i Ujmanit është një nga pasuritë më të mëdha natyrore që ka Republika e Kosovës.Por një gjë e tillë kontestohet a
Bashkia e Tiranës organizon Festivalin Ndërkombëtar të Balonave Parku i Liqenit Artificial është kthyer në hapësirën më të pëlqyer për qytetarët e Tiranës dhe organizimin e aktivitetev
Festivali i balonave për herë të parë në Shqipëri, Parku i Liqenit Artificial ju pret më 1 dhe 2 shtator Do të bëhesh pjesë e një festivali shumëngjyrësh balonash? Eja në lëndinën jugore të Parkut të Madh të Liqenit Artifi
Fillon projekti i Ramës për të ndërtuar kulla në Parkun e Liqenit (FOTO LAJM) Qeveria me vendimin numër 406 të datës 4 korrik ka miratuar kalimin në pronësi të Bashkisë Tiranë të territorit prej 25
Enca në mes të liqenit me tanga ka bërë një betim Enca njihet për natyrën e saj tepër moskokëçarëse dhe bën çdo veprim që dëshiron ta bëjë pa vrarë mëndjen që të tjerët d
Rëndësia e Ujmanit, liqenit që Vuçiçi nuk e lëshon Kërcënimi i famshëm i presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, “Unë nuk e jap Ujmanin!” jep përgjigje edhe për të tashm
Liqenet e Ohrit dhe Dorjanit, rrezikojnë duke qenë mbi nivelin maksimal Nivelet e Liqenit të Dojranit dhe të Ohrit ende është mbi të lejuarën maksimale, për për dallim nga dje niveli i Liqenit
Kapet drogë e madhe në Liqenin e Shkodrës Një sasi e madhe kanabisi është gjetur e shpërndarë në bregun e liqenit të Shkodrës mëngjesin e sotëm. Sasia e drogës
Buzë liqenit dhe gjigante, Meghan dhe Harry blejnë shtëpinë madhështore? Nëse fjalët që qarkullojnë janë të vërteta, me shumë mundësi çifti duhet të jetë duke u marrë momentalisht me detajet pe
Tirana gati për të mirëpritur garën e “Triathlon”-it nesër në Farkë Tirana do të presë për herë të parë një garë “Triathlon”-i, sporti që bashkon tre disiplinat sportive më të njohura dhe
Një burrë gjendet i pajetë pranë Liqenit Artificial në Tiranë Një burrë është gjetur i pajetë këtë të premte në Tiranë. Viktima është gjetur në një stol shumë pranë digës së Liqe
Polumbarët nxjerrin trupin e pajetë të 12-vjeçarit nga liqeni i Farkës Polumbarët e RENEA-së kanë nxjerrë nga liqeni i Farkës trupin e pajetë të 12-vjeçarit që u mbyt sot. Burime zyrtare n
Veliaj publikon foton kur ishte 4 vjeç Amfiteatri i Liqenit Artificial të Tiranës do të hapet sot në mbrëmje përmes një spektakli fantastik e plot surpriza që