999 rezultate për

liqeni

DETAJET/ Burri i kishte vdekur e djali në burg, si u vra 45-vjeçarja Një ngjarje e rëndë ka tronditur sot Tiranën, ku pranë liqenit të Sharrës është gjetur trupi i pajetë i një gruaje rreth
EMRI/ Identifikohet gruaja që u masakarua dhe u hodh në ferra në Sharrë Një grua e masakruar është gjetur në kodrat e liqenit të Sharrës mëngjesin e sotëm nga qytetarët e rastit. Pas këtij
Guximtar të vërtetë, pamjet e nxjerrjes së trupit nga liqeni i ngrirë (FOTO LAJM) Një skuadër e Forcave të Sigurisë së Kosovës, me vendim të Ministrit të Mbrojtjes Rrustem Berisha dhe urdhër të komandan
Detaje nga mbytja e personit në liqenin e Livoçit Personi që është gjetur i vdekur në ujërat e liqenit të Livoçit në Gjilan është një burrë 66-vjeçar. Lajmin e ka konfirm
Bashkia e Pukës jep alarmin: Mos shkelni mbi liqenin e ngrirë (FOTO LAJM) Bashkia e Pukës i ka bërë thirrje qytetarëve sot dhe në veçanti prindërve, të këshillojnë fëmijët e tyre që të mos hipin
Ndërtohet moli i ri i varkave tek Parku i Liqenit Katër vite më parë një hapësirë e zënë nga lokalet dhe kioskat pa leje që sillnin edhe ndotjen e liqenit duke shkarkuar
Ngrin Liqeni i Ohrit Një pjesë e Liqenit të Ohrit në afërsi të “Plazhit të grave” në Strugë është ngrirë. Temperaturat e ulta të cilat ar
Pamje spektakolare, ngrin liqeni i Batllavës (FOTO LAJM) Temperaturat e ulëta me të cilat po përballet vendi, si dhe rajoni, kanë ndikuar që të ngrihet edhe liqeni i Batllavës,
Akulli "pushton" liqenin e Pogradecit (FOTO LAJM) Ditët e para të Janarit në Shqipëri kanë sjellë një të ftohtë të acartë, ku temperaturat kanë shënuar deri në -13 gradë
Gjendet pas 5 ditësh trupi i pajetë i peshkatarit në Pogradec PAs 5 ditëve raportohet se është gjetur trupi i pajetë i peshkatarit, Gëzim Seitallarit që u mbyt në liqenin e Pogradeci
Temperaturat e acarta pengojnë kërkimet për trupin e peshkatarit në Pogradec Moti i keq dhe temperaturat e acarta e kanë bërë thuajse të pamundur zhytjen e palombarëve në ujërat e ftohta të liqenit
Mbytet peshkatari në liqenin e Pogradecit Një peshkatar është mbytur në liqenin e Pogradecit. Sipas policisë peshkatari ka qenë me varkën e tij në ujërat e liq
Çfarë fati, adoleshentja gjen një kallëp ari teksa notonte Një adoleshente ka gjetur një kallëp ari me peshë 500 gramë dhe me vlerë 16 mijë euro në Gjermani. Sipas policisë gje
Vuçiç: Shqiptarët e armatosur nisen drejt Veriut, do të marrin liqenin Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç është takuar me përfaqësuesit e serbëve nga Kosova, pas vendimit të Qeverisë së R
Nis ndërtimi i këndit të tretë të lojërave për fëmijë te liqeni, bashkë me të dhe kënd force Nis ndërtimi i këndit të tretë të lojërave për fëmijë te liqeni, bashkë me të dhe kënd force Vogëlushët e zonës së Li
Peshkatari shqiptar më me fat, kap peshkun gjigand Një rast i jashtëzakonshëm ka ndodhur në Liqenin e Vërmicës. Një peshkatar nga Ferizaji, ka treguar se ka kapur një pesh
Pastrimi i Parkut të Liqenit tashmë me mjete moderne e ekologjike (FOTO LAJM) Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj njoftoi nga Parku i Liqenit se, pastrimi i kësaj zone do të bëhet me mjete
"Serbët të thonë ç'të duan, Ujmani është i Kosovës" I kontrolluar nga serbët, por një pasuri e madhe për Kosovën, uji i kaltër i Liqenit të Gazivodës reflekton raportet e f
Rikthehet Princesha në kinema, Elia gati për filmin e ri Elia Zaharia i rikthehet kinematografisë me një projekt nga regjisori Gjergj Xhuvani. Princesha postoi një foto nga shes
Pas kësaj fotoje virale, fshihet një histori shumë e dhimbshme Një grua ka përlotur tërë rrjetin me një shënim që ka lënë në cep të liqenit, shënim i cili pasi brenda pak kohësh është