999 rezultate për

linda

I nxorrën blindat në rrugë, Xhaçka tregon kur do e përdorë Ushtria forcën (VIDEO) Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, ka inspektuar nga afër punën e Forcave të Armatosura, që kanë zbritur sot në terren
Pamje lufte mes Tiranës, Rama nxjerr në rrugë blindat për të "mposhtur" COVID-19 (VIDEO&FOTO) Qeveria shqiptarë ka ndërmarrë masa të rrepta në kuadër të koronavirusit, COVID-19, i cili tashmë ka prekur edhe vendin
Të fiksuara pas William Levyt? Aktori sapo i shkruajti Delinda Dishës (FOTO LAJM) Aktorja e njohur e humorit, Delinda Disha ka publikuar disa orë më parë një foto në llogarinë e saj në ‘Instagram’, një
"Top Channel" e hodhi në gjyq, flet Delinda Disha: Më falsifikuan firmën (VIDEO) Para pak kohësh u bë e ditur se aktorja e njohur e humorit, Delinda Disha, është paditur nga "Top Channel" në Gjykatën e
U rrëzua nga skena, Melinda "përfiton" nga situata dhe thumbon Taynën në mënyrën epike (VIDEO) Një ditë më parë reperja mjaft e dashur nga publuku Tayna rrëshkiti teksa performonte në skenë por e mori me sportivitet
Majk është rikthyer me nënën e djalit? Marrëdhënia e Majkut me mamanë e djalit të tij, Majlindën u shndërrua në telenovelë që pas lindjes së Roanit. Raporti i
Linda kritikon Ramën publikisht: I bukur stadiumi, por jemi pa sport në shkolla (VIDEO) Kryeministri Edi Rama është kritikuar nga bashkëshortja e tij gjatë Kongresit të PS. Pas raportimit të ministreve, në
Sot e gjashtë vite më parë, Delinda tregon kush këngëtare shqiptare e mbështeti pa bërë akoma famë Aktorja Delinda Disha 6 vite më parë, atëherë kur do të merrte pjesë për herë të parë në “Portokalli” është mbështetur s
Fitoi medalje ari, përurohet në Pejë statuja e Majlinda Kelmendit U përurua sot në Pejë, shtatorja e kampiones olimpike, Majlinda Kelmendi. U zgjodh pikërisht në vendlindjen e saj për të
Belinda pozon joshëse nga shtrati dhe foton ja paska bërë këngëtari shqiptar? (FOTO LAJM) Belinda Dragoti ka fituar simpatinë e publikut që nga dalja e saj në "Xing me Ermalin" dhe që aty Instagrami i saj është
Epike! Majlinda Bregu i zë karrigen kryeministrit Rama: Nuk e kam zakon (VIDEO) Ish-ministrja dhe ish-deputetja e PD Majlinda Bregu është distancuar përfundimisht nga partia Demokratike. "Mendjet
Melinda tregon të pasmet (FOTO LAJM) Reperja kosovare është shfaqur tepër e nxehtë sonte në një foto që ajo e ka prezantuar në Instagram Kosovarja, është
Kontrolle të befasishme "blindave" dhe makinave luksoze, çfarë ndodhi mbrëmë në gjithë vendin Policia ka vijuar mbrëmë në orët e vona të natës kontrollet në të gjithë rrugët e Shqipërisë për elementë kriminalë duke
Burri: Më kanë përdhunuar kur isha i vogël, do të doja të bëhesha si Linda Rei! Emisioni “Historia ime” në Tv Klan solli ditën e sotme historinë e pazakontë të një 37-vjeçari. Tomor Brahushi u braktis
Kërkohet verifikimi i pasurisë, Lul Berisha “arratiset” nga Shqipëria Operacioni Forca e Ligjit shkoi edhe në Durrës mesditën e sotme, teksa më herët raportuam për operacione në Shkodër dhe
Autoblinda e dhjetëra efektivë policie zbarkojnë në Durrës Agjentët Operacionit Forca e Ligjit kanë zbarkuar edhe në Durrës. Makina të shumta policie, autoblinda e kontrolle në p
Sherr mes aktorëve? Linda Jarani zbulon pse nuk është më pjesë e kastit (VIDEO) Një nga rolet më të spikatur të Linda Jaranit ka qenë në shfaqjen "Boeing-Boeing". E ftuar në emisionin "Vizioni i pasdi
Rashel, Kejvina apo Belinda, cila nga vajzat e bëri më mirë rolin e velinës (FOTO LAJM) Rashelin Kejvinën dhe Belindën, siç shumë prej jush e dinë, i bashkon "Xing me Ermalin". Vajzat janë parë gjithmonë s
Frika nga koronavirusi, Majlinda Bregu fotografohet me maskë drejt Berlinit (FOTO LAJM) Frika nga përhapja e koronavirusit duket se ka prekur edhe ish-ministren, Majlinda Brueg. Bregu ka udhëtuar drejt Bel
Majlinda Bregu takohet me Komisionerët Varhelyi dhe Gabriel në Bruksel (FOTO LAJM) Bruksel - "2020 është një vit kritik për rajonin dhe marrëdhëniet e ndërsjella midis BE-së dhe Ballkanit Perëndimor, si