999 rezultate për

lind

Super Vllaznia, mposht Teutën dhe "blindon" kreun (VIDEO) Vllaznia ka marrë një fitore t rëndësishme ndaj Teutës me rezultatin 1-0. Kuqeblutë fituan ndaj durrsakëve dhe morën një
Bënë publike lidhjen, Vlashenti i bën Dojnës urimin më romantik për ditëlindje (FOTO LAJM) Një nga moderatoret më të çiltra dhe energjike shqiptare feston sot ditëlindjen. Bëhet fjalë për Dojna Memën e cila ësht
Po kalon një super formë, Tottenham "blindon" Son Pavarësisht situatës së krijuar nga pandemia e Covid-19 dhe ndërprerjes për momentin të rinovimeve me futbollistët, drej
Në ditëlindjen e 30, Hazard ka frikë për të ardhmen Eden Hazard konsiderohet të jetë njëri ndër transferimet që Zinedine Zidane ka dëshiruar më së shumti. Hazard njihet
Kënga e tij e fundit u komentua si diss për Melinda Ademin, reagon Stresi (FOTO LAJM) Për të gjithë fansat e Stresit dhe Feros që prisnin me padurim bashkëpunim e tyre, pritja ka marrë fund ditën e djeshme.
Njihuni me vjehrrën e Oriolës, Eros Grezda prezanton të ëmën (FOTO LAJM) Oriola dhe Erosi prej kohësh janë në një lidhje dashurie që është komentuar shumë në media. Çifti tanimë nuk i kursen po
U pezullua nga Për'puthen, flet për herë të parë Tea Puntatën e djeshme u vu re mungesa e pranisë së Teas, të cilën programi vendosi ta pezullojë për shkak të vonesës së saj
Me fotot speciale, Sindi uron kështu Seldin për ditëlindje (FOTO LAJM) Në muajin shtator Seldi bëri publike lidhjen e tij të re me një vajzë bukuroshe të quajtur Sindi Cela. Ai e uroi partner
Sot është ditëlindja e liderit të BDI, Ali Ahmeti, ja biografia e tij Ali Ahmeti lindi më 4 janar të vitit 1959 në fshatin Zajaz të Kërçovës, Republika e Maqedonisë. Angazhimi politik i
Pozon joshëse për ditëlindje, s'do ta besoni sa vjeç mbush Liberta Spahiu (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur e ekranit, Liberta Spahiu, feston sot ditëlindjen dhe në këtë ditë të shënuar ka ndarë një fo
Rrëfehet e motra e Zhanetës dhe Kristinës: Lindën 10 fëmijë me Përparimin dhe i kanë shitur në Selanik Një ngjarje e rëndë tronditi Shqipërinë më 31 dhjetor. Përparim Ademi vrau me armë zjarri dy motrat Kristina Bardhin dhe
Brenda super ditëlindjes së Gjikos, Elita merr vëmendjen me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, reperi shumë i dashur për publikun shqiptar, Gjiko, festoi ditëlindjen e tij. Ai ka lindur më 3 jana
Ndihesha e ofenduar nga Ermali, Belinda Dragoti tregon çfarë ndodhte në prapaskena (FOTO LAJM) Belinda Dragoti, është bukuroshja e cila u bë e famshme rreth dy vite mëparë, kur zëvendesoi bjonden Kejvina Kthella, në
Suedia në krye të OSBE-së, Linde-Ramës: Morët vendime të rëndësishme Suedia nga data 1 janar 2021 ka marrë drejtimin e OSBE-në, për një vit, duke pasuar kështu Shqipërinë. Së fundmi me m
Delinda Disha thumbon Altin Bashën: Kokë më kokë Delinda Disha pas largimit nga "Portokalli", duket se nuk i ka dalë inati me regjisorin Altin Basha, të cilit këtë fundv
"Na mbytën me gjoba!", Xhensila reagon për herë të parë rreth ditëlindjes së Besit (FOTO LAJM) Më 20 tetor Bes Kallaku festoi 35-vjetorin dhe rrjeti u mbush me urime të pafundme për artistin. Ai organizoi një festë
Arsyeja e trishtë për të cilën Mbretëresha e mban pemën e Krishtlindjeve deri më 6 shkurt Krishtlindjet dhe festat e fundvitit mbaruan edhe për këtë vit dhe duhet thënë që kjo ka qenë një periudhë e ngarkuar, s
Ekspertët: Pse ata që u infektuan për Krishtlindje mund të jenë më transmetuesit për Vit të Ri Ata që u infektuan pasi u gumbulluan për festën e Krishtlindjes mund të jenë më transmetues të virusit në prag të Vitit
Feston ditëlindjen, e gjeni dot sa vjeç mbush sot Eliza Dushku? (FOTO LAJM) Aktorja shqiptare me famë botërore, Eliza Dushku feston sot ditën e saj të lindjes. Për të gjithë ju që jeni kuriozë
Ndahet nga jeta stilisti i famshëm, Pierre Cardin Një ndër emrat më të shquar dhe me më shumë ndikim në botën e modës, stilisti i famshëm Pierre Cardin, është ndarë sot n