999 rezultate për

lind

Feston 1-vjetorin, Fatma dhe Alfio i bëjnë festën magjike të birit (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u bë plot 1 vit nga dita kur jeta e Fatma Methasanit dhe Alfio Rrotanit ndryshoi në 360 gradë. Në 28 jan
Feston ditëlindjen, partneri surprizon Rina Balaj me dhurata luksoze (FOTO LAJM) Këngëtarja Rina Balaj feston sot 22-vjetorin e lindjes dhe për këtë ditë të veçantë ajo ishte përgatitur prej kohësh. Aj
Brenda super festës së ditëlindjes, sa vjeç mbushi Georgina e Ronaldos (FOTO LAJM) Modelja e famshme , Georgina Rodriguez, ka festuar një ditë më parë 27-vjetorin e lindjes. Bukuroshja ka ndarë me ndjekë
Meta uron Kadarenë për ditëlindje: Dritë për ne në periudhat më të errëta Presidenti Ilir Meta ka uruar me rastin e 85-vjetorit, shkrimtarin e madh, Ismail Kadare. Përmes një postimi në ‘Face
Bill Gates pesimist: Duhet të përgatitemi për pandeminë e radhës Nuk është shpejt që të nisim të mendojmë se si bota duhet t’i përgjigjet pandemisë tjetër, edhe pse një aktuale po zhvil
Atentati në Vlorë, policia blindon qytetin dhe shoqëron 8 shtetas të dyshuar Paraditen e sotme ndodhi një plagosje me armë zjarri në qytetin e Vlorës. Nga ky atentat mbeti i plagosur shtetasi Ma
I dënuar për grabitjet e bujshme të blindave, vëllai i Muratajt bën kërkesën e papritur Aleksandër Murataj, vëllai i Admir Muratajt, personit që mbeti i vrarë në grabitjen e Rinasit, kërkon ndarjen e çështjes
E vogla e Ardit Gjebreas feston ditëlindjen, surpriza që mori (FOTO LAJM) E vogla e familjes Gjebrea sot ka ditëlindjen. Ana mbush 12 vjeç dhe surprizën e parë të ditës e ka ndarë me ndjekësit e
"26 vjet më e re", Majlinda Bregu kujton periudhën si gazetare (FOTO LAJM) Politikanen e njohur, Majlinda Bregu, e kemi parë gjithmonë të kuruar në çdo detaj, në daljet e saj në publik. Ajo është
Atl Madrid nuk fal, Los Colchoneros "blindojnë" kreun (VIDEO) Atletico Madridi fitoi me rezultatin 3-1 kundër Valencias. Djemtë e Simeones nuk bëjnë asnjë hap fals dhe vazhdojnë k
Kukësi mposht me përmbysje Bylisin (VIDEO) Kukësi nuk e ka pasur të lehtë të fitojë në Elbasan Arena teksa ka mposhtur me rezultatin 2-1, Bylisin. Verilindorët e p
Më në fund, Shkurte Gashi shfaqet për herë të parë në publik pas lindjes (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Shkurte Gashi u bë nënë për herë të parë pak kohë më parë. Ajo solli në jetë një djalë, t
Blogerja shpërthen në lot kur kujton bisedën me nënën që vdiq nga COVID-19: Pengu im! Në emisionin “Rudina” në Tv Klan, ka qenë e ftuar blogerja e njohur Linda Dido, e cila shpesh herë ka qenë në studion p
Braktisi djalin pas lindjes, bëhet e gjallë nëna biologjike e 5 vjeçarit: Më kanë p*rdhunuar 5 persona Pak ditë më parë në emisionin “Shqipëria Live”, Elvira dhe Elez Dungaj, treguan se si kanë rritur një fëmijë që 3-ditësh
Si ka ndryshuar pasuria e Lindita Nikollës, disa borxhe dhe makinën nuk e justifikon dot Lindita Nikolla u zgjodh ministre e Arsimit në kabinetin e kryeministrit Edi Rama pas zgjedhjeve parlamentare të vitit 2
REZULTATET/ Vllaznia fiton në limit, rikthehet Kukësi, ia del Teuta (VIDEO) Pas gjashtë ndeshjesh pa fitore (5 humbje dhe 1 barazim) Kukësi është rikthyer te suksesi. V erilindorët fituan 3-1 n
Majlinda Bregu ironizon hapur Bashën: Nuk kemi ngelur të gjithë te mbledhje, zbritjet! Majlinda Bregu tashmë Sekretare e Pergjithshme e Kshillit te Bashkepunimit Rajonal, është bërë prej kohësh aktive në rrj
Sara në super formë pas lindjes, komenti i Ledrit i merr vëmendjen (FOTO LAJM) Ka kaluar vetëm 1 muaj që kur Sara Hoxha u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë Poem Blu, e cila e ka ndryshuar t
Brenda ditëlindjes gjigante të Kiara Titos, nuk mungoi as Butrint Imeri (FOTO&VIDEO) Mbrëmjen e kaluar Kiara Tito ka festuar 25-vjetorin e saj në një festë mes miqsh e njerëzve më të dashur. E veshur me fu
Sara feston ditëlindjen, por surprizohet Lori Hoxha (FOTO LAJM) Sara Hoxha feston sot ditëlindjen e në këtë ditë të veçantë në vend të priste dhurata, ajo bëri dhurata. Kështu ka zbulu