999 rezultate për

lidhja

Lidhja me aktoren, Princ Harry thyen traditën? Princi Harry dhe Meghan Markle nuk e kanë shpallur ende publikisht fejesën, por bota ka nisur që tani të planifikojë një
Lidhja e autorit të sulmit ndaj Vehbi Kajtazit me Milaim Zekën Slumi ndaj azetarit Vehbi Kajtazit, Fitim Thaqi raportohet se ka lidhje familjare me deputetin Milaim Zeka. Ai është
"Lufta" në Lushnje, zbulohet lidhja e frikshme e viktimave me Aldo Baren Viktimat e pasdites së djeshme Jurgen Hoxha dhe Zamir Latifi njihen si miqtë e ngushtë të Xhulio Shkurtit, djali i vëlla
Loriku zbulon arsyen pse u martua me një vajzë shqiptare Ish-kapiteni i Kombëtares shqptare zbuloi sot shumë të sekreterreth jetës së tij private. ish numri 5 i Shqipërisë is
Lidhja e “të fortit” të Durrësit me Haki Ҫakon, policia jep detajet Policia e Durrësit, ka reaguar lidhur me arrestimin e një të dyshuari i cilit u kap me armë që rezultoi me lejen e Drejt
U tha se ishte “ushtari” i Lul Berishës, zbardhet lidhja e tij me Haki Çakon Kanë kaluar vetëm pak ditë që nga arrestimi i dy personave në Durrës, të cilët u menduan se ishin njerëz të Lulzim Beris
Zbulohet lidhja e vrasesit te Vegasit me grupin terrorist, ja emri që kishte në organizatë (FOTO LAJM) Las-Vegasi është tronditur sot nga një sulm vdekjeprurës. Një person ka shtënë me armë gjatë një koncerti në njërën nga
PËRGJIMET/ Zbulohet lidhja e politikanëve të rëndësishëm me bandat Disa emra të rëndësishëm të politikës janë të lidhur ngushtësisht me krimin dhe me eksponent të njohur të kësaj bote të
Hapet "letrat", kjo është lidhja e nëndheshme e Bashës me Gramoz Ruçin Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është gjendur nën uraganin e akuzave të demokratëve se është skenaristi dhe
Makinat që nuk do dalin asnjëherë nga moda (FOTO LAJM) Lidhja e meshkujve me makinat daton prej shekujsh. Njësoj si lidhja klasike e Romeos me Zhulietën, pavarësisht çfarë
Kjo është kunata seksi e Luana Vjollcës (FOTO LAJM) Lidhja mes Luana Vjollcës dhe Krenar Çoçaj është një nga lidhjet më të komentuara momentalisht në showbizin shqiptar.
Zbulohet lidhja mes Emina Cunmulajt dhe Albërie Hadergjonajt (FOTO LAJM) Modelja shumë e njohur Emina Cunmulaj ishte në Shqipëri vetëm para pak kohësh por tani është larguar sërisht. Me
U nda sonte nga jeta, kjo ishte lidhja e ngushtë e Berishës me motrën e tij (FOTO LAJM) Sali Berisha ka një natë të vështirë sonte pas ndarjes nga jeta të motrës së tij, Hajries. Ajo ishte motra e vetme e
Ky është pasaniku që i ka rrëmbyer zemrën këngëtares shqiptare (FOTO LAJM) Muaj më parë në media qarkulluan fotot e aktores e këngëtares bukuroshe Laura Nezha, përkrah një djaloshi. I riu zeshkan
Luana Vjollca fotografohet në rrugët e Prishtinës me Krenarin (FOTO LAJM) Lidhja mes moderatores shumë të njohur Luana Vjollcës dhe biznesmenit kosovar Krenar Cocaj është tashmë një lidhje e zy
Zbulohet lidhja e Olta Bokës me djalin e deputetit shqiptar (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur dhe e talentuar Olta Boka gjithmonë është përpjekur që të mbetet e rezervuar përsa i përket jetës
LDK rikonfirmon refuzimin për PAN-in Lidhja Demokratike e Kosovës ka mbajtur sot mbledhjen me kryetarë të degëve, e udhëhequr nga kryetari i LDK-së Isa Musta
Konfirmohet lidhja e Eni Koçit me Gencin, kapen mat (FOTO LAJM) Dyshimi se Eni Koci dhe Genc Prelvukaj janë në një lidhje ka filluar rreth para një muaji. Megjithatë asnjëri prej ty
Zbulohet lidhja e Danjelit me Fatos Nanon (FOTO LAJM) Danjeli i cili ka fituar Big Brother 9 së bashku me Fotininë, sapo na ka surprizuar me publikimin e tij të fundit në Ins
Zaimina Vajsari në pritje të ëmbël, forcohet lidhja 13-vjeçare me biznesmenin (FOTO LAJM) Zaimina Vajsari para disa kohës së bashku me të fejuarin e saj patën një ndarje, e cila vazhdoi prej muajsh, por tashmë