999 rezultate për

leon

Barcelona fiton lehtësisht ndaj Leonesas dhe kualifikohet më tej në Copa del Rey Barcelona ka mposhtur sot ekipin e Leonesas për të kaluar në raundin tjetër të Kupës së Mbretit. Fitorja e Barcelonës
Kallamari dhe chipsat tërbojnë Renaton, copton pjatat përtokë (VIDEO) Edhe mbrëmja e djeshme ka sjellë shumë surpriza nga Hell's Kitchen. Ashtu siç ka zakon shef Renato ka shpërthyer pas
“Ça është puna me familjen tuaj” Bleona i drejtohet publikisht Albëries Bleona Qereti ka zgjedhur që festën e Flamurit ta festojë në një mënyrë krejtësisht të veçantë. Ajo ka publikuar foto
Është i martuar, por këngëtari shqiptar kërkon një natë me Belonën Këngëtari i njohur Gena është një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Së fundmi ai ishte i ftuar në
Deklarata e papritur e mamasë së Bleona Matajt: Më kanë kërkuar 20 mijë për ta kthyer (VIDEO) Kanë kaluar 8 vite nga humbja e Bleona Matës vajzës 7 vjeçare . Ajo sot është 15 vjeçe dhe ende nuk dihet fati i saj. Në
Bleona zbulon sekretin: E dashura e një mafiozi kërkon të më blejë Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti arriti sukses të madh me projektin e saj “Monster” dhe ka nisur përgatitjet për dicka
Bleona Qereti shfaqet pa pikë make upi, a është më e bukura? Për publikun, Bleona Qerreti njihet tashmë si personazh që flet hapur e me një lloj sinqeriteti carmatosës. Kanë kal
Valverde sulmon Barcelonën pas ndeshjes me amatorët e Leonesas Trajneri i skuadrës së Barcelonës, Ernesto Valverde tha pas fitoren në ndeshjen e kupës ndaj Leonesa se ishte gabimi i
Milan merr vendimin për të ardhmen e Gattusos Rezultatet e dobëta me skuadrën e Milanit kanë vendosur nën kritika të ashpra trajnerin Gennaro Gattuso. Flitej shumë pë
Maldini dhe Leonardo i vendosin ultimatum Gattusos Megjithëse sot kuqezinjtë i pret një tjetër sfidë me peshë, siç është ajo e Europa Leagues ndaj Betisit dhe në “Casa Mil
Kush e vrau 2Pac? Shoku i tij rrëfen natën e vdekjes Më shumë se 20 vjet pasi reperi legjendar Tupac u qëllua për vdekje, dëshmi dhe hipoteza të reja për vdekjen e tij vazhd
Deklarata "bombë" e Bujar Qamilit për Bleonën, reagon këngëtarja Bujar Qamili deklaroi vetëm pak ditë më parë se do vinte në një bashkëpunim me Bleona Qeretin. Publiku, u gëzua shumë
Bleona noton pa reçipeta në Florida (FOTO LAJM) Këngëtarja Bleona Qereti ka shijuar një fundjavë të qetë në Miami të Floridas sëbashku me familjen e saj. Në videot e
“Të kam dashur dhe ende të dua”, kujt i drejtohet Bleona? Për publikun, Bleona Qerreti njihet tashmë si personazh që flet hapur e me një lloj sinqeriteti carmatosës. Kanë kal
Bleona e pandalshme, film krah aktorit me famë botërore Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti është një nga personat më të komnetuar dhe që gjithmonë kërkon qendrën e vëmendjes.
Leonardo pazar në Francë, blenë Yaya Touren e ri Leonardo po kërkon të përforcojë sa më shumë skuadrën dhe të kualifikohen në UEFA Champions League. Kuqezinjtë kanë
Pas Sarës dhe Ledionit, Bleona Qereti shfaqet nuse në liqenin e Comos “Unë nuk besoja tek një fe. Ai ishte besimi im. Ai ishte jeta ime, dashuria, gjithçka. Si përfundova kështu? Si përfundu
Leonardo tregon pse mori drejtimin e Interit në vitin 2010 Menaxheri gjeneral i Milanit, Leonardo e ka shpjeguar se pse u bë trajner i Interit, mirëpo arsyeja më e madhe për vendi
Bleona vishet si nuse, Ermal Mamaqi i bën komentin epik (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Bleona Qereti, ka publikuar një foto në profiln e saj të Instagramit, ku shihet e veshur me një vell
A ka bërë operacione plastike? Kështu dukej Bleona Qereti para 20 vitesh Bleona Qereti padyshim që ka qenë një nga femrat më të guximshme dhe më të bukura shqiptare. Edhe pse shumë prej njer