999 rezultate për

lende

Cheesecake me biskota dhe çokollatë, na falenderoni më vonë Po mendoni të gatuani një ëmbëlsirë, kjo është zgjidhja e duhur. Përbërësit: 300 gramë biskota me çokollatë
Sekuestrohet sasi e madhe lëndë narkotike, ishte nisur nga Ekuadori Më shumë se 500 kg kokainë është sekuestruar në portin e Pireut në Greqi gjatë kontrollit të 100 kontenierëve me babane.
Merreshin me aktivitete kriminale, kapen 4 shqiptarë dhe 2 marokenë në Holandë Ministria e Drejtësisë së Holandës po përgatitet të kapë të paktën 15 persona për trafikim të lëndëve narkotike. Nga
Dënohet me burg moderatori i njohur shqiptar, akuzohet për posedim të lëndëve narkotike (FOTO LAJM) Mentor Shuki është një personazh shumë i njohur televiz dhe një stand- up komedian gjithashtu. Në fillim të vitit 201
Formacioni i mundshëm i Kosovës, Challendes vjen me dy ndryshime kundër Anglisë (FOTO LAJM) Kosova do ta ketë përballjen më të vështirë deri më tani në kuadër të kualifikimeve për kampionatin evropian të vitit 20
Skandali i serbëve: Tifozët falënderojnë çekët që "luftuan për Kosovën" Dy ditë më parë, Policia e Kosovës arrestoi 7 shtetas çekë, pasi kishin planifikuar të ngrisnin një flamur me dron i cil
Mjaftojnë vetëm 8 kokrra dhe trupi juaj do t'ju falënderojë Trëndafili i egër (Rosa Canina) është një ndër bimët medicinale më të çmuara për nga vlerat e forta shëndetësore. Shqipë
Gati të shiste dozat me kokainë, arrestohet 45-vjeçari në Tiranë Policia e Tiranës ka finalizuar një tjetër operacion për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e drogave të fort
Ndahet nga jeta vajza 9-vjeçare e Luis Enrique (FOTO LAJM) Lajm tragjik për botën e futbollit. Ish-trajneri i Barcelonës dhe i kombëtares së spanjës, Luis Enrike, ka njoftuar mbrë
Shpërndante lëndë narkotike, arrestohet 19-vjeçari Goditet një tjetër rast i shpërndarjes së lëndëve narkotike në doza të vogla. Sekuestrohen 22 doza lëndë narkotike Ca
Trafikonin drogë, arrestohet çifti shqiptar në Itali Një çift shqiptarësh u arrestua në Itali, nën akuzën e trafikut të drogës. Burri dhe gruaja u përgjuan në stacionin h
Posedonte lëndë narkotike, në pranga muratori shqiptar Një murator shqiptar me precedentë penalë, u arrestua nga policia italiane për posedim të lëndë narkotike. Në pranga
Prokurorët e PSP-së kthehen në punë Prej sot në Gjykatën Penale duhet të vazhdojnë seancat gjyqësore për lëndët e Prokurorisë Speciale Publike. Sipas pa
Hidhet në erë me lëndë plasëse eskavatori në Bulqizë Një eskavator është hedhur në erë me lëndë plasëse në në Fushë-Lopë të Bulqizës. Nga të dhënat paraprake mësohet se e
Çfarë po ndodh me Digitalb, pas Ilda Bejlerit largohet një tjetër moderatore (VIDEO) Pas moderatores Ilda Bejleri, një tjetër moderatore e njohur ka vendosur të largohet nga Digitalb. Bëhet fjalë për Jo
DW: "Zhvatja", a është ky fundi i drejtësisë në Maqedoni? Gazeta italiane “La Verita” në edicionin on-line ka publikuar një video nga takimi i të dyshuarve në rastin “Zhvatja” Bo
I çoi të vëllait drogë në burg, arrestohet 29 vjeçari Policia e Kavajës ka arrestuar një 29 vjeçar i cili tentoi të shpërndante lëndë narkotike në ambjentet e burgut. E.
Kapet me 20 kg kanabis, në pranga 27-vjeçari Një 27-vjeçar është arrestuar nga policia në pikën kufitare të Muriqanit gjatë tentativës së tij për trafikimin e lëndëv
Tetë të arrestuar për drogë në Maqedoni Ka vazhduar aksioni policor kundër përdoruesve dhe tregtarëve të lëndëve narkotike në rajonin e Pollogut. Nga kontrol
Shiste kanabis, arrestohet 21 vjeçari në Gjirokastër Policia e Gjirokastrës ka arrestuar një 21-vjeçar me iniciale A.G pasi është kapur me 14 kg lëndë narkotike e dyshuar Ca