999 rezultate për

leku

Rëndohet situata: Katër të plagosur dhe dhjetra ndërtesa të dëmtuara nga tërmeti në Korçë Është rënduar bilanci i tërmeteve në Korçë, fillimisht u raportua vetëm për dëme materiale, por mësohet sëfundmi se të p
"Sekreti", pse u ndjenë më të fortë tërmetet e Korçës (FOTO LAJM) Shtatë lëkundje të forta tërmeti tronditën gjatë orëve të para të ditës së sotme Korçën. Më i forti ishte i magnitud
Shtatë lëkundje të forta tërmeti shkaktuan panik në Korçë, ministria nxjerr raportin Ministria e Mbrojtjes ka reaguar pas tërmeteve të vazhdueshme që prej orëve të para të ditës së sotme në Korçë duke bërë
Korça zgjohet nga lëkundjet e tërmetit 5.3 ballë Korça është zgjuar sot nga tërmeti. Rreth orës 06:27 të mëngjesit të sotëm janë ndjerë lëkundjet e forta të një tërmeti
Rama i palëkundur ndaj Bashës, mbledh shtabin zgjedhor në vilën e diktatorit Hoxha Kryeministri Edi Rama ka nisur një darkë pune me deputetët dhe ministrat në ambientet e vilës 31 në ish-bllok. Rama k
Mnistri serb: S'mund të presim që Kosovën të na e sjellë lejleku Ekziston një unitet absolut në qeveri se konflikti i ngrirë në Kosovë nuk është në interesin e Serbisë, se koha në këtë
Njihuni me fshatin në Librazhd ku nuk përdoret leku për tregëti (VIDEO) Për banorët e Orenjës në Librazhd leku nuk njihet. Nuk ka vlerë dhe s‘kanë ku ta gjejnë. Për të jetuar ata shkëmbejnë me
Dushi i përditshëm është i dëmshëm Asgjë nuk ju zgjon në mëngjes më shumë sesa një dush i mirë. Normalisht se dushi e ka edhe përfitimin se ju mban të p
Kujdesi për lëkurën nis me gjumin Me aq shumë gjëra të tjera për t’u shqetësuar në botë, mund të jetë e lehtë të harroni lëkurën tuaj. Në fund të fundi
Leku i drogës "vdes" shqiptarët e ndershëm, kaq u katandis euro sot (FOTO LAJM) Monedha e përbashkët ka humbur sërish pikë në tregun e brendshëm valutor. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, n
Mbroni lëkurën e kokës me këto 4 mënyra Nga përdorimi i shampos së duhur deri te përzgjedhja e brushave, ekspertët japin këshilla për lëkurë të shëndoshë të kok
4 hapa për të patur një ditë më të bukur Edhe pse moti me shi nuk na ka lejuar të shijojmë pranverën, prap duhet të kapemi te gjërat e vogla dhe të shijojmë cdo
Manikyri i rrezikshëm, dermatologët: Mund të shkaktojë kancer e lëkurës Shumë femra preferojnë mbjelljen e thonjve, por sa është i rrezikshëm geli dhe ekspozimi ndaj rrezeve UV? Sipas disa
Nga lëkura e viçit te ekrani me safir, karakteristikat e "çmendura" të celularit të Kujtim Gjuzit (FOTO LAJM) Unë nuk përdor iPhone- ai është një celular për të varfrit”! Nëse për të gjithë ne, luks është të përdorësh një celular
Jepini fund akneve me vetëm një domate Puçrrat mund të jenë frustuese, pothuajse në çdo moshë, lëkura e kuqe mund të jetë edhe e dhimbshme. Kjo sëmundje e z
Sekreti i një lëkure të shëndetshme është mjalti Në dietën tonë mjalti është një nga elementët më të mirë për shëndetin, i cili i bën mirë organizmit si nga jashtë ashtu
Dashuria dhe leku, kush janë fatlumët e sotëm Zbuloni parashikimin e yjeve për çdo shenjë mbi punën dhe dashurinë. Horoskopi për ditën e shtunë, 12 maj 2019. Da
E frikshme, publikohet video ku "San Siro" lëkundet (VIDEO) Interi dhe Milani po planifikojnë që të ndërtojnë një stadium të ri dhe modern. Shkak është amortizimi i San Siros i
Bëhuni gati për verën, përgatisni kremin në kushte shtëpie Stina e verës po afron dhe të gjithë duan të kenë një lëkurë të butë, të bukur e të shëndritshme. Pjesët më të ekspozu
Shfaqet djali me lëkurë ujku (FOTO LAJM) Quhet Lukas Starr dhe jeton në Alaskë, SHBA. I lindur më anomalinë “ gjigantizëm i nevusit kongjential”, 11 vjeçari