999 rezultate për

lazio

Premtimi i madh Jessica për Immobilen nëse Lazio fiton kampionatin: Do të dhuroj një tjetër fëmijë (FOTO LAJM) Jessica Malena, gruaja e Ciro Immobiles në lidhje direkte në Instagram me faqen "Che fatica la vita da bomber" i ka bërë
Lazio nuk e lëshon yllin e mesfushës, i rinovon kontratën deri në 2024-ën! Lazio blindon xhevahirin e saj. Klubi bardhekaltër për të shmangur interesimin e klubeve të mëdha italiane si Juventusi
Lazios mund t’i përsëritet makthi i përjetuar 105 vjet më parë Ministri i sportit i Italisë, Vincenzo Spadafora ka vënë në dyshim vazhdimin e stinorit në Serie A, duke lënë Lazion në
Presidenti i Lazios sfidon Juventusin për titullin kampion Presidenti i Lazios, Claudio Lotito, këmbëngul që sezoni në Itali të vazhdojë, ndërsa është i bindur se do ta sfidojë Ju
Immobile shpërthen ndaj Emery: Më tha të qëndroja dhe më pas ai më nxori nga ekipi Sulmuesi, në Instagram live, nuk ka hezituar të kritikojë trajnerin e tij te Sevilla në sezonin 2015-16, shkruan Albeu.c
Lotito nuk heq dorë: Futbolli duhet të nisë, prodhon të ardhura prej 1.2 miliardësh "Rifillimi është për mendimin tim i domosdoshëm. Ne duhet të jemi të vetëdijshëm për rreziqet e vërteta dhe situatën e f
Tottenhami dhe Leicesteri pas Thomas Strakoshës, por Lazio ka një plan tjetër Portieri i Lazios, shqiptari Thomas Strakosha, me paraqitjet e tij të mira ka ngjallur interesimin e klubeve angleze si
Detajet financiare mbajnë peng rinovimin e Strakoshës me Lazion Thomas Strakosha është një ndër portierët më të mirë të Serisë A! Gardiani shqiptar ka qenë shpesheherë protagonist te L
Panik te Milani, kapiteni kërkohet nga Lazio Milanit po i rrezikohet kapiteni i skuadrës. Milan mund të mbetet pa shërbimet e kapitenit të skuadrës, Alessio Romag
Giroud del hapur: Interi ishte prioriteti im Oliver Giroud vazhdon të tregojë detaje interesante rreth merkatos së Janarit, ku ai ishte një prej emrave më të lakuar
Lazio akuzon Juventusin dhe Interin: Duan që të mbyllet kampionati Lazio ka “ndezur” një debat në distancë me klubet e veriut të Italisë, në lidhje me ndërprerjen e kampionatit për shkak
E BUJSHME/ Mourinho i fiksuar pas Strakoshës Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho, ka piketuar dy futbollistët e Lazios, mesfushorin serb Sergei-Milinkovic Savic dh
Klubet e Serie A mbledhje për nisjen e stërvitjes, debat mes Lazios dhe Interit Klubet e Serisë A do të bëjnë një mbledhje virtuale jozyrtare nesër, për të vendosur mbi datat e rikthimit në stërvitje,
Barcelona "piketon" qendërmbrojtësin e Lazios Ecuria e jashtëzakonshme e Lazios në këtë sezon të Serisë A ka edhe "Kostot" e saj. Futbollistët më të spikatur bardh
Lazio ekipi i parë që do të dalë në stërvitje, pas ndalesës nga koronavirusi Futbolli kudo në botë ka ndaluar dhe po këshillon të gjithë që të qëndrojnë larg grumbullimeve të mbyllur në shtëpitë e
Lazio arrin marrëveshjen me Alberton, spanjolli "blindohet" deri në 2025 Kampionati Italian i futbollit do të qëndrojë në "karantinë" deri në një vendim të dytë, megjithatë ekipet e Serisë A va
Strakosha në radarë e dy klubeve angleze Garë dyshe për Thomas Strakoshën. Portieri i kombëtares shqiptare i cili ka treguar një nivel shumë të lartë me Lazion g
Tre gjigandë anglezë të interesuar për Strakoshën Thomas Strakosha po i tregon çdo ditë vlerat e tij me fanellën e Lazios në Itali. Gardiani i kombëtares shqiptare, ka re
Dy klubë të mëdha në garë për Muriqin Vazhdon interesimi i Lazios për Vedat Muriqin. Sipas "Corriere dello Sport", drejtori sportiv i Lazios Igli Tares k
Kryesuesit e Serie A nuk heqin dorë nga Vedat Muriqi Lazio e cila momentalisht mban kreun e Serie A me dy pikë më shumë se Juventusi, por "zonja e vjetë" ka një ndeshje më p