999 rezultate për

lazio

Plas te Lazio: Sherr brenda klubit mes lojtarëve, Lotito i nervozuar Kthimi i Lacios në fushat e futbollit pas pandemisë, ka rezultuar një dështim i jashtëzakonshëm. Skuadra e drejtuar
I fyen familjen, Immobile shpërthen ndaj tifozëve të Lazios Ditën e djeshme skuadra e Lazios pësoi humbjen e tretë radhazi kampionat. Djemtë e Simone Inzaghit u mundën me rezultati
Lazio pëson humbjen e 3 rradhazi, Sassuolo e mposht me përmbyjse në "frymën e fundit" (VIDEO) Skuadra e Lazios ka pësuar humbjen e tretë radhazi në Serie A. Ekipi nga kryeqyteti italian sot u mposhtë në "Olimipi
Lazio kalon në epërsi ndaj Sassuolos (VIDEO) Lazio ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Sassuolos 10 minuta nga fundi i pjesës së parë. Për vendasit është spa
Tare mohon zërat që lidhin Kumbullën me Lazion Elefantët janë kafshët më frymëzues në natyrë dhe disa nga sjelljet që ata shfaqin tregojnë se sa janë emocionalisht.
Tare mohon zërat që lidhin Kumbullën me Lazion Igli Tare, drejtori sportiv i Lazios i cili pak ditë më parë konfirmoi interesin e bardhekaltërve për Marash Kumbullan,
Futbollisti i Lazios "alla-Suarez", kafshon lojtarin e Lecces (VIDEO) Disa vjet më parë, Luis Suarez kafshoi mbrojtësin Italian, Chiellini. Një skenë e ngjashme ka ndodhur mbrëmë në ndesh
Lazio turpërohet nga Lecce (VIDEO) Lazio është befasuar nga Lecce duke humbur 2-1. Felipe Caicedo shënoi fillimisht për Lazion në minutën e pestë. Nd
Zhbllokohet sfida, Lazio në avantazh (VIDEO) Lazio ka kaluar në avantazh që në minutën e 5 ndaj Lecces. Një gabim i portierit Gabriel ka bërë që Caicedo të dërgo
Lazio afër Kumbullës, në marrëveshje përfshihet edhe Valon Berisha Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Marash Kumbulla, po kërkohet me ngulm nga disa prej klubeve më të mëdha italiane si La
Tare motivon Lazion: Nuk është momenti të bëhemi pesimistë Megjithëse humbja e fundit me Milanin në shtëpi 0-3 ka rritur klimën e nderë te Lazio, drejtori i klubit bardhekaltër, I
"Gjymtohet" Lazio, pas Immobile dhe Caicedo dëmtohet edhe Correa Shkëputja e Juventus nga Lazio sikur nuk ka mjaftuar për romakët, të cilët së fundmi kanë marrë një tjetër lajm të hidhu
Fitore bindëse ndaj Lazios, Pioli: Tani jemi duke menduar për Juventusin Trajneri i Milan, Pioli, është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij kundër Lazio. ‘Rosoneri’ triumfuan 0:3
Milani mposht lehtësisht Lazion, "buzëqesh" Juventusi (VIDEO) ‘Rosoneri’ kanë mposhtur Lazion me rezultatin 0:3, rezultat ky që për shumëkë ishte i befasishëm. Milan kaloi në epër
Nuk ndalet Milani, shënon golin e tretë ndaj Lazios (VIDEO) Milani sht duke mposhtur bindshm Lazion n shtpin e ktyre t fundit. Pas golave t Calhanoglu dhe Ibrahimiv sht rradha e
Zhbllokohet Lazio - Milan, "kuqezinjtë" në avantazh (VIDEO) Milani ka arritutr të zhbllokojë rëzultatin ndaj Lazios, në shtëpinë e këtyre të fundit. Është turku Calhanoglu që ka
Lazio - Milan, formacionet zyrtare: "Lacialët" kërkojnë të mbajnë gjallë shpresat për titull (FOTO LAJM) Lazio, skuadra që është në garë për titullin e kampionit, pret një kundërshtar mjaft të vëshitrë si Milan. Pas fitore
Mediat italiane e bëjnë të kryer: Kumbulla transferohet te Lazio Mediat në Itali e bëjnë fakt të kryer transferimin e Marash Kumbullës tek Lazio Verona ka pranuar ofertën e Lazios pë
Fitore me kosto për Lazion ndaj Torinos, humb dyshen Immobile-Caicedo ndaj Milanit Fitorja me përmbysje ndaj Torinos ishte e rëndësishme për Lazion për të mbajtur hapin e Juventusit, në mënyrë që të shpr
Tare konfirmon interesimin e Lazios për Marash Kumbullën Igli Tare konfirmon interesimin e Lazios për Marash Kumbullën. Drejtori sportiv i bardhekaltërve foli për Sky Sport para