999 rezultate për

largimit

Ishte pranë largimit, Chelsea po mendon t'i rinovojë kontratën mbrojtësit brazilian David Luiz ishte shumë pranë largimit nga skuadra e Chelseat. Kur trajner ishte Conte braziliani nuk aktivizohej shumë,
Drejt largimit, Donald Lu i shkon në zyrë Lulzim Bashës Ish-ambasadori amerikan në Shqipëri Donald Lu po kalon ditët e fundit në Shqipëri. Këto ditë të fundit, Lu i ka kalu
Neymar rikthehet në La Liga, ja kë zgjedh mes Realit dhe Barçës Ylli i PSG, Neymar me shumë mundësi do ta shikojë me kujdes mundësinë e largimit në merkaton e Janarit. Sipas "Mundo
John Terry transferohet në Rusi ? John Terry pritet të nënshkruajë një kontratë njëvjeçare me klubin rus, Spartak Moscow. Siç raporton Sky në Itali mb
​Morata: Isha shumë afër largimit te Chelsea Sulmuesi spanjoll i Chelseat, Alvaro Morata, ka pranuar se ai kishte dëshiruar të largohej nga klubi londinez dhe dëshir
Lopetegui i përgjigjet Messit: Mos e nënvlerësoni Realin pas largimit të Ronaldos Julen Lopetegui ka paralajmëruar që të mos vihen në dyshim aftësitë e lojtarëve të Real Madridit, pasi Lionel Messi ditë
Ronaldinho i lë një "amanet" Barcelonës pas largimit të Messit Ronaldinho padyshim që është një nga lojtarët më të mirë në historinë e futbollit. Ai njihet edhe për ndihmën që i k
Trajneri i Zvicrës flet për herë të parë pas largimit të Valon Behramit Mesfushori nga Kosova, Valon Behrami është larguar nga Përfaqësuesja e Zvicrës. Shkak për largimin e tij nga ekipi pë
“Politikanët të kenë frikë”, mesazhi i fortë i Donald Lu para largimit Kur flitet për reformën në drejtësi dhe për politikanët e korruptuar, ambasadori amerikan Dolald Lu, megjithëse po largo
Jo vetëm Ronaldo, një tjetër yll i Realit është drejt largimit Manchester United ka rindezur interesin për mbrojtësin e Real Madridit, Raphaël Varane. Sipas Don Balon, Jose Mourinh
Lazio "blindon" Milinkovic-Savic, klauzola e re me shifra marramendëse Mesfushori serb, Sergej Milinkovic-Savic, që aktivizohet për klubin e Lazios, këtë merkato është kërkuar nga "gjysma" e
Para largimit, zv.ambasadori amerikan jep mesazhin e fundit për Shqipërinë Pak para largimit të tij nga Shqipëria, zv.ambasadori amerikan në Tiranë David Muniz ka thënë disa fjalë lamtumire. N
Kampioni i botës tregon arsyen e largimit nga Formula 1 Fernando Alonso ka vendosur të largohet nga Formula 1, ku u shpall dy herë kampion bote. Pas këtij vendimi të papritu
Zbardhet letra e fundit e prokurorit që hetonte veteranët para largimit në SHBA Ish-prokurori Elez Blakaj, u ka shkruar kolegëve të tij një letër falënderimi, duke i njoftuar për arsyet e dhënies së d
"Kimikati" braktis Portokallinë, aktori flet për herë të parë dhe tregon arsyet e largimit Ai është një nga aktorët më të pëlqyer që arriti të rrëmbejë zemrat e publikut shumë shpejt me rolin e Kimikatit në spek
Locatelli përlot në Instagram pas largimit nga Milani Manuel Locatelli e ka falënderuar Milanin pas huazimit te Sassuolo me obligim blerjeje. Mesfushori 20-vjeçar iu bashk
"Tërmet" tek Zvicra pas largimit të kampionëve Shqiptarët bëhen protagonistë në futbollin zviceran dhe mund të sjellin brenda pak ditësh kolapsin e plotë të federatës
Kovacic tregon arsyet e largimit nga Real Madridi Mateo Kovacic u largua nga Reali i Madridit në drejtim të Chelseat ku një vit do të luaj si lojtar i huazuar dhe më pas
Flet Vidal pas largimit nga Bayern Munich Vidal pas shumë polemikash i ka dhënë fund aventurës te Bayern Munich dhe ka nisur një të re me Barcelonën. Sipas rap
Mesfushori i Chelsea shumë pranë largimit Në skuadrëne Chelseas pritet të ketë lëvizje të tjera, ku tashmë një tjetër lojtarë po lakohet për një largim të mundshë