999 rezultate për

lampard

Chelsea kalon më tej, Lampard humbet ndaj ish-skuadrës së tij (VIDEO) Chelsea ka marrë një fitore të rëndësishme kundër Derby County me rezultatin 3-2 në "Stamford Bridge", ndeshje e vlefshm
Lampard tallet me Hazardin: Ka frikë të përballet me ekipin tim Ish-legjenda e Chelseat, tani trajner i ekipit Derby County, Frank Lampard, ka lavdëruar yllin e ekipit londinez, Eden H
Shorti rezervon ndeshje të veçantë, Lampard sfidon ish-skuadrën e tij Raundi i parë i Kupës së Ligës në Angli solli një surprizë të madhe. Atë të eliminimit të Manchester United nga skuadra
Eliminim shokues, Lampard mposht Unitedin e Mourinhos (VIDEO) Manchester United ka pësuar një eliminim shokues sonte në Carabao Cup ndaj Derby. Skuadra e Jose Mourinhos pritej që
Frank ​Lampard gjobitet nga Federata e Futbollit të Anglisë Trajneri i Derbyt, Frank Lampard, është gjobitur nga Federata e Futbollit të Anglisë, pasi që kishte pranuar se kishte b
Terry ende larg pensionimit, i bashkohet klubit të Rams John Terry edhe pse 37 vjeç, pas largimit nga Aston Villa do ti bashkohet një tjetër klubi.. "Dauly Star" ka publikua
Frank Lampard zyrtarizohet si trajner Legjenda e Chelseat, Frank Lampard pas një karriere të suksesshme si lojtar, ka nisur një eksperiencë të re ku është zyr
Lampard dhe Gerrard kritikojnë ashpë Karius Dy legjendat e Anglisë; Stiven Gerrard dhe Frank Lampard bëjnë përgjegjës Kariusin për humbjen e Liverpoolit në finale.
Lampard: Conte është një trajner fantastik Frank Lampard thotë se Antonio Conten është një trajner fantastik por ka pranuar se Chelsea ka nevojë ende për ndryshime
Lampard: Ky nuk është Real Madridi që jemi mësuar ta shohim në Champions Legjenda e Chelsea, Frank Lampard ka folur për arritjen në finale të Real Madrid në UEFA Champions League. “Ky nuk ës
Lampard dhe Gerrard: Ishte penallti e pastër për Juventusin (VIDEO) Frank Lampard dhe Steven Gerrard ishin të ashpër në kritikat e tyre ndaj arbitrave të ndeshjes mes Tottenham Hotspur dhe
Chelsea mendon për pozicioni e Lampardit "alla Zidane" Sipas The Sun, Chelsea do të vendosë Lampardin në stafin e menaxherit të ri i cili do të jetë zëvendësuesi i Antonio Con
Frank Lampard krtikon mesfushorin e Chelseat: Ai fle gjumë gjatë ndeshjes Franck Lampard nuk është i kënaqur me mesfushorin francez të Chelseat, Tiemoue Bakayoko Ish-legjenda e Chelseat, Fran
Lampard këshillon Guardiolën: Kujdes vetëm këtë klub në garën për titullin Kampion Legjenda angleze, Frank Lampard mendon se skuadra e Pep Guardiolas duhet të ketë kujdes nga Djajtë e Kuq në garën për ti
Lampard kundër kritikëve: Chelsean konkurrent për titullin kampion Frank Lampard ua ka tërhequr vërejtjen kritikëve që të mos e përjashtojnë nga lufta për titull Chelsean. City është t
Lampard: Ai duhet të fitojë çmimin pas një viti fantastik Frank Lampard mendon se çmimi “The Best” për lojtarin më të mirë në botë duhet të shkojë për Cristiano Ronaldon. Në
Frank Lampard flet për humbjen e Arsenalit dhe lojtarin e Watford, Troy Deeney Isha i habitur nga Troy Deeney duke folur kaq hapur për mangësitë e Arsenalit, por jo nga ajo që tha në të vërteetë ish-
Frank Lampard i sugjeron Chelseat vetëm rikthimin e Lukakut Frank Lampard po mbështet përpjekjet e Chelseat për të sjellë Romelu Lukaku përsëri në Stamford Bridge. Belgu është a
Lampard kritikon Conten për largimin e Diego Costës Ish-kapiteni i Chelsea-t, Frank Lampard kritikon sjelljen e trajnerit Conte për ta larguar nga ekipi sulmuesin më të mir
Lampard kritikon Pogbanë, por fajin ia vë Mourinhos (FOTO) Paul Pogba ende nuk i ka justifikuar 100 milionë euro-t të shpenzuara për të në merkaton e verës. Kritikat e radhës vijn