999 rezultate për

lampard

Chelsea "mbush" me shpresë Lampard, 150 milion paund për merkaton Frank Lampard ka fituar besimin drejtuesve të Chelsea të cilët janë gati ti vënë në dispozicion 150 milion paund për me
Kepa humb besimin e Lampard, spanjolli bën gati "valixhet" U ble për një shifër të frikshme si një portier i cili ofronte garanci për të tashmen dhe të ardhmen, mirëpo Kepa nuk po
Lampard i mërzitur me barazimin ndaj Licesterit: Chelsea nuk është favorit për top 4 Chelsea nuk shkoi më shumë se barazimi përballë një skuadre shumë të fortë si Licester City. Chelsea arriti të kishte
Ndjehet mungesa e Hazard, Lampard do patjetër një zëvendësues Largimi i Hazard natyrshëm ndjehet te "blutë e Londrës" edhe pse prurjet e reja nuk kanë munguar. Lampard dëshiron që
I iku fitorja nga "duart", Lampard i zhgënjyer Trajneri i Chelseat, Frank Lampard, beson se mungesa e saktësisë e skuadrës së tij para portës kundërshtare ia kushtoi d
Lampard i kundërpërgjigjet legjendës së United: Nuk e kam më të lehtë se Solskjaer Trajneri i Chelseat, Frank Lampard, i ka mohuar pretendimet e legjendës së Manchester Unitedit, Roy Keane, se ai i shman
Lampard i "marrosur" pas yllin të Realit Pezullimi i merkatos nga FIFA tashmë është kthyer në një kujtim për klubin e Chelsea, që ka nisur nga puna menjëherë për
Lampard nuk e ka në planet e tij, Chelsea huazon mesfushorin Frank Lampardi nuk do të llogarit fare në pjesën tjetër të sezonit në mesfushorin, Dani Drinkwater. Për këtë, Chelsea
Giround me valixhe në dorë? Lampard e pranon: Mund të largohet në janar Trajneri i Chelseat, Frank Lampard, e ka pranuar se Olivier Giroud mund të largohet nga klubi londinez gjatë afatit kali
Disfatat në shtëpi, "shpërthen" Lampard Chelsea vazhdoi ti zhgënjejë tifozët në shtëpi. Londinezët dolën pa asnjë pikë ditën e djeshme nga ‘Stamford Bridge’, pa
Chelsea triumfon ndaj Tottenhamit, Lampard i shkakton humbjen e 2 Mourinhos në Premier League (VIDEO) Chelsea ka marrë një fitore të madhe 2-0 ndaj Tottenham në White Hart Lane ndaj Tottenham duke fituar një betejë të rënd
Lampard paralajmëron Mourinhon: Do e shijoj edhe më shumë fitoren Trajneri i Chelseat, Frank Lampard, e ka pranuar se ka motivim shtesë për të siguruar fitore këtë fundjavë në ndeshjen k
Shkarkimi i Ancelottit, Lampard: Ai mund të punojë ku të dojë Frank Lampard beson se Carlo Ancelotti e ka aftësinë për ta drejtuar cilëndo skuadër në botë, pasi lajmit se Napoli e ka
Dëmtimi i Abraham, Lampard e ka një zgjidhje për majën e sulmit Dëmtimi i Tammy Abraham ka shqetësuar shumë Frank Lampard. 22-vjeçari po zhvillonte një sezon shumë të mirë dhe deri tan
Zhbllokohet super sfida, Chelsea në avantazh (VIDEO) Chelsea ka zhbllokuar rezultatin përballë Man Cityt në shtëpinë e këtyre të fundit. Për 'Blutë e Londrës' ka shënuar
Hazard: Lampard do arrijë lart Eden Hazard la Chelsea në merkaton e verës dhe u transferua te Real Madrid. Fantazisti belg kali 7 sezone në “Stamford B
Lampard e do yllin brazilian në skuadër edhe në të ardhmen Trajneri i ri anglez ka mbetur i impresionuar me paraqitjet e futbollistit ofanziv brazilian Frank Lampard ka mbetur
Lampard po i merr maksimumin të rinjve të akademisë, Chelsea gati ta përforcojë ekipin Chelsea së shpejti mbyll dënimin e dhënë nga FIFA për të mos bërë transferime dhe londinezët pritet të hidhen në sulm pë
Chelsea vijon formën fantastike, skuadra e Lampard bën detyrën ndaj Watford (VIDEO) Chelsea ka marrë fitoren e pestë radhazi në kampionat pasi ka mundur 2-1 në transfertë skuadrën e Watford. Skuadra e
Vitet janë vetëm numra për Lampardin (VIDEO) Frank Lampard u rikthye këtë sezon në “Stanford Bridge”, këtë herë si trajner i skuadrës. Pas një karriere të lavdish