999 rezultate për

lamela

Plasin polemikat në Man United-Tottenham, Lamela godet Martialin dhe të kuqin e merr francezi (VIDEO) Polemika të mëdha kanë plasur në supersfidën Manchester United-Tottenham. Në minutën e 30 të ndeshjes një përplasje
Arsyeja e mundimshme e Lamela, kishte 2 atlete të ndryshme përballë Chelsea (VIDEO) Erik Lamela ishte heroi i Tottenhamit në përballjen ndaj Chelseat në Carabao Cup. The Blues kaluan në epërsi me anë t
Lamela mbron Kane: Ai nuk është makineri golash Sulmuesi anglez është kritikuar për formën e fundit por shoku i tij i skuadrës mendon se tërë skuadra e ka një përgjegjë
Inter pëlqen Lamelan, Spalleti e dëshiron në ekip Sipas të përditshmes italiane Tuttosport trajneri i Interit, Luciano Spalletti e pëlqen shumë lojën e argjentinasit Lame
Tottenham mposht Newportin, kualifikohet më tutje në FA Cup (VIDEO) Tottenham Hotspur ka fituar me rezultatin e përgjithshëm 2-0 ndaj skuadrës së Newportit, ndeshje e vlefshme kjo për FA C
Lamela e mbyll para kohe sezonin te Tottenham Nuk kanë fund problemet për Erik Lamela-n. Futbollisti argjentinas e ka mbyllur para kohe sezonin, për shkak të një dëmt
Përfundon sezoni për yllin e Premierligës Tottenham ka njoftuar se ylli i skuadrës, Erik Lamela do të operohet në ije dhe do të jetë gati për lojë vetëm edicionin
Lamela: Roma gjithnjë në kërkim të titullit Erik Lamela ka shpresa të mëdha që Roma ta fitojë Scudetton në sezonin e ri, ndërsa nuk e ka në plan që të kthehet në Se
Mancini kërkon 4 yje tek Interi (FOTO) Roberto Mancini e ka bërë gati listën e transferimeve për sezonin e ri. Trajneri italian synon të bëjë ndryshime të mëdh
Tottenham 3-0 Man United: Ja notat e lojtarëve (FOTO) Tottenhami arriti fitore të rëndësishme ndaj Manchester Unitedit me rezultat 3-0. Pas përfundimit të ndeshjes më i mi
Risia e rradhës në Spitalin Amerikan, transplanti lamelar i kornesë Ekipi i mjekëve okulistë të Spitalit Amerikan në bashkëpunim me mjekë të specializuar në transplantet e kornesë nga Univ
Erik Lamela me skuadër të re, zgjedhje surprizuese Ylli argjentinas, Erik Lamela do ta braktisë Tottenhamin pasi dështoi ta gjejë veten atje. Lamela ka arritur marrëveshje
Keni parë ndonjëherë gol të tillë? (VIDEO) Erik Lamela, ka realizuar një supergol në fitoren 5-1 të Tottenham ndaj Asteras Tripolis. Lamela gjatë një aksioni ar
Inter në Londër për Torres dhe Lamela Interi nuk e ul presionin për të transferuar në "San Siro" bomberin spanjoll, Fernando Torres. Thohir dhe Ausilio ndodhe
Ka humbur Lamela, e kërkojnë tifozët Nga idhull i tifozerisë së Romës në objekt misterioz me fanellën e Tottenham. Momenti i errët i Erik Lamela ka bërë që t
Inter, Tottenham nxjerr në shitje Lamelan Lajme të mira për ekipet italiane, veçanërisht për Interin e Erick Thohir që po kërkon përforcime të reja për skuadrën.
Inter, është Lamela objektivi i vërtetë Jo vetëm Vidiç. Erick Thohir, pasi bllokoi mbrojtësin serb të Manchester United, ka ndermend ti dhurojë një sulmues tekn
Juve ofron Marchision për Lamelan Pasi u ftoh pista që do të sillte në Torino një lojtar si Fredy Guarin, Juventusi kërkon që të ngushëllohet duke ndjekur
Ide e çmendur: Shkëmbim Lamela-Vuçiniç A mund të përforcohet një skuadër që fiton pothuajse gjithmonë? Sigurisht që po. Ja përse Juventusi po bën vlerësime të
Harrojeni Lavezzin, Inter merr Lamelan Pasi është sfumuar Lavezzi, objektivi numër 1 i Walter Mazzarrit, që konsiderohet i pashitshëm nga ana e Paris Saint Ger