999 rezultate për

lamborghini

Kjo është "bisha" më e re që ka prodhuar Lamborghini (FOTO LAJM) Kompania gjermane për përpunime të veturave, Torado, ka bërë disa ndryshime në supërmakinën Huracan, për t’i dhënë pamje
Lamborghini me 786 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Novitec Torado është kompani për rregullimin e makinave që kohët e fundit ka prezantuar programin e ri për përforcimin e
Lamborghini ndahet në mes. Shoferi vdes, pasagjeri në koma (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur në mes të Moskës, pasi një makinë Lamborghini Murcielago është përplasur me një shtyllë,
Dy Lamborghini për të kapur Audin e verdhë, si po e sfidojnë policinë italiane tre shqiptarët (FOTO-VIDEO) Është një sfidë e hapur që tre persona, të dyshuar si emigrantë shqiptarë, po i bëjnë prej disa ditësh policisë italiane
Sulmuesi i West Ham shkatërron Lamborghinin e tij Sulmuesi i njohur në Premier League, Diafra Sakho është aksidentuar mbrëmë me veturën e tij superluksoze të tipit Lambor
Kush do e dëshironte një Lamborghini të tillë (FOTO LAJM) Dizajni i Lamborghini Aventador bën që të jetë një ndër makinat më të preferuara në botë. Me dizajnin e tij të inspir
Ndodh në Prishtinë, 3 Lamborghini pranë njëri-tjetrit (FOTO LAJM) Nuk na ndodh shpesh që në rrugët e Prishtinës të shohim një Lamborghini Aventador. Por në parkingun e hotelit Swiss Diam
Lamborghini sfidon Buggatin (VIDEO) Makinat më të shtrenjta dhe më të shpejta në botë duket se kanë sfiduar njëra-tjetrën. Buggati Veyron dhe Lamborghini Av
Gati Lamborghini i ri Aventador Roadster (FOTO LAJM) Lamborghini prezanton dizajnin më të ri të modelit Aventador Roadster. Ky është një risi që është bërë i mundur nga Shor
"Krahasimi CR7-Messi është si krahasimi Ferrari-Lamborghini" Mbrojtësi shqiptar i Valencias Shkodran Mustafi është i mendimit se debati mes Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit ësht
Lamborghini me 990 kuaj-fuqi (FOTO LAJM) Makina e ardhshme e Lamborghini e krijuar nga Grigory Gorin, ka një stil të çmendur, një dizajn i kombinuar mes Aventado
Audi R8 modeli më i ri i Audi-t (FOTO LAJM) Audi së shpejti sjell modelin e tij më të ri Audi R8, i cili do të prezantohet gjatë muajit mars në panairin Geneva Mot
Lamborghini prezanton telefonin 6 mijë dollarësh (FOTO-LAJM) Lamborghini ka prezantuar telefonin e tij të fundit luksoz të quajtur 88 Tauri i cili është i mbështjellë nga lëkurë e c
Aguero modifikon super-Lamborghinin e tij (FOTO LAJM) Kushtoi 330 mijë euro, por disa burime pranë futbollistit rrëfejnë për gazetat britanike se sulmuesi i Manchester City S
Lamborghini prej ari në rrugët e Parisit (FOTO-LAJM) Kush dëshiron të duket dhe të shpenzojë një pjesë të pasurisë së tij mund të marrë shembull nga pronari i këtij Lamborgh
Mitsubishi i shndërruar në Lamborghini (FOTO-LAJM) i të kthejmë një makinë Mitsubishi në një Lamborghini. Këtë gjë e ka bërë një burrë në Ukrainë, i cili këtë punë e nisi
Lori Hoxha me Lamborghini prej ari? (FOTO LAJM) Ka mjaftuar vetëm një foto që ta postojë në Instagram, që të bëjë ndjekësit të zihen me njëri-tjetrin sa i takon një Lam
Muntari me Lamborghini "ushtarake", e ndalon Guardia di Finanza (FOTO LAJM) Mesfushori i Milanit, Sulley Muntari, është ndaluar nga Guardia Di Finanza në rrugën Palestro, në Milano. Një kontroll r
Shqetësohet nga zhurma, britaniku qëllon me mollë Lamborghinin (FOTO-LAJM) Pronari i këtij Lamborghini që shihni në foto do të mendohet dy herë para se të parkojë makinën e tij në këtë rrugë pasi
Një Lamborghini nuk mund ta ngasë kushdo (VIDEO-FOTO) Nuk të ndodh shpesh të ngasësh një Lamborghini ndaj duhet pasur kujdes nëse një i tillë të bie në dorë, sidomos punonjës