999 rezultate për

lamborghini

Lamborghini zbulon Huracan STO dhe lajmëron presidentin e ri (VIDEO) Lamborghini ka zbuluar Lambroghini-n Huracan STO. Bëhet fjalë për një makinë super sportive për përdorim në rrugë, e
Me super "Lamborghini" të vitit të fundit, Shaqiri nuk përmbahet (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri di mjaft mirë të kujdeset për veten. Pas aunullimit te sfidës Zvicr-Ukrainë e cila u anulua, për ars
Super shpejtësi, policia italiane përdor Lamborghini për të transportin urgjent të organeve (VIDEO) Shumë shtete përdorin metoda të ndryshme të transportit urgjent të organeve, shkruan “TheSun”. Disa përdorin helikopt
Policia italiane përdorë Lamborghini për të transportin urgjent të organeve (VIDEO) Video interesante/ ja si i transporton organet e donuara policia italiane. Shumë shtete përdorin metoda të ndryshme t
Elseid Hysaj shijon diellin nga "Lamborghini" (VIDEO) Elseid Hysaj e ka ngritur së tepërmi performancën e tij te Napoli, ku në këtë sezon të ri duket se ka ndryshuar tërësish
Pas dasmës së bujshme, Elettra Lamborghinie e papërmbajtshme në "muaj mjalti" (FOTO LAJM) Sensuale dhe shpërthyese, Elettra Lamborghini, pas martesë ka shkuar me pushime në Qipro me burrin e saj Afrojack dhe ës
Me fustan të hapur dhe joshës, Elettra Lamborghini martohet si në përralla (FOTO LAJM) Të shtunën pasdite në Liqenin e Comos në Itali, Elettra Lamborghini dhe Afrojack, u betuan për dashurinë e tyre të përje
350 km në orë, shikoni super Lamborghinin (VIDEO) Lamborghini Sian Roadster i ri bie në sy shumë lehtë në mesin e super-veturave. Ai u publikua për herë të parë kohëve
Kosovari u arrestua në Kukës për Lamborghini-n e vjedhur, vjen përgjigja nga Interpoli Një i ri nga Kosova është arrestuar nga policia në Kukës më 27 korrik, pasi dyshohej se automjeti tip Lamborghini rezult
Lamborghini me motorin më të fuqishëm të prodhuar ndonjëherë, ja sa i "frikshëm" duket (VIDEO) Marka italiane ka lëshuar një super makinë për rrugë, të cilën e ka emërtuar si Essenza SCV12. Motori i makinës së
36-vjeçari vjen në kufi me një "Lamborghini Gallardo", çfarë zbuloi policia Policia Kufitare e Morinës, në bashkëpunim me DVP Kukës dhe Interpol Tirana, ka sekuestruar një automjet luksoz të vjedh
Çmenduri në autostradë! Ndalohet Lamborghini që po fluturonte me 236 km në orë (VIDEO) Shpejtësia e lartë me të cilën udhëtojnë qytetarët është burimi kryesor i aksidentëve të cilat marrin cdo ditë jetë.
Jashtë pritshërive, "Lamborghini" nxjerr pamjet e super jahtit luksoz (FOTO LAJM) Gjiganti italian i automjeteve “Lamborghini”, ka publikuar projektin e një jahti super luksoz, me një vlerë 2.7 milionë
"Lamborghini mbi ujë", kështu do të duket superjahti me 4 mijë kuaj-fuqi (FOTO LAJM) Nëse mendonit se automjetet e lëvizshme të prodhuara nga Lamborghini janë të kushtueshme, prisni deri sa të shihni model
E morën në sy?! I riu përplas Lambon vetëm 20 minuta pasi e kishte blerë (VIDEO) Një Lamborghini i ri në vlerë prej 220 mijë eurosh u përfshi në një aksident automobilistik vetëm 20 minuta pasi ishte b
​Lamborghini i jep lamtumirën "panaireve tradicionale" të makinave Prodhuesi italian ka njoftuar se nuk do të marrë më pjesë në panairet tradicionale të makinave. "Ne kemi vendosur të
Duel i ashpër ndërmjet Audi RS6 dhe Lamborghini Urus, ja kush fiton (VIDEO) Audi dhe Lamborghini SUV kanë zhvilluar një duel të ashpër shpejtësie. Të dy modelet inicojnë shpejtësitë nëpërmjet n
Bëri bujë pasi fundosi Lambon në pishinë, tani ishi i Neymar arrestohet për thyerjen e karantinës (FOTO LAJM) Modelja kroate e Playboy, Soraja Vucelic, është arrestuar në Mal të Zi, për shkak se i kishte thyer rregullat mbrojtës n
Ishte duke shkuar në ndeshje, lojtari i West Ham përplas Lamborghinin 250 mijë euro (VIDEO) Sulmuesi i West Hamit, Michail Antonio u bë hit në mediat sociale kur u filmua gjatë Krishtlindjeve me Lamborghinit e ti
Aubameyang përplas Lamborghinin 315 mijë euro Ylli i Arsenalit, Pierre-Emerick Aubameyang, është përfshirë në një aksident trafiku me veturën e tij luksoze Lamborghin