999 rezultate për

lala

Sherr LIVE mes gazetareve: Merresh me thashetheme, sikur ke ngrënë letra Teksa janë ftuar në “Studio e Hapur” për të komentuar shkarkimin e Haki Cakos si Drejtor i Pergjithshem i Policise, Ar
Lala i Elbasanit i bleu demokratë e lsi-stë si gjela deti në pazar Qazim Sejdini ose siç thirret tashmë, Lala i Elbasanit nuk ka patur asnjëherë probleme me kalimin e buxhetit në Këshilli
I drejtohet me fjalën "zemër", gazetarja bën për ujë të ftohtë Ballën Është shoqëruar me debate të forta emisioni i mbrëmshëm “ Të Paekspozuarit” ku u fol gjatë për çështjen e nxehta në vend
Gazetarja tregon kush mund të jetë Kryeprokurori i ardhshëm pas Llallës Duke qenë se data 7 dhjetor është dita e fundit e përfundimit të mandatit të Kryeprokurorit Llalla, kudo ka plasur debat
Gazetarja rrëfen si një politikan u përpoq të ndërhynte që Sota të mos arrestohej Gazetarja Klodiana Lala ka folur për “Neës 24” dhe ka treguar më shumë detaje rreth arrestimit të biznesmenit ORest So
Gazetarja: Shqiptarit iu bë atentat në Ekuador nga familjet mafioze që përmendi Lu Gazetarja Klodina Lala e ftuar në “Opinion” ka folur sot edhe për atentatin ndaj një shqiptari ditën e djeshme në Ameri
Reme Lala, me "shpatë" në Kuvend: Po lajnë e lyejnë për pritjen e Ramës në Dibër Deputetja e PDIU-së Reme Lala ka mbajtur një fjalim të fortë në Kuvend duke falenderuar fillimisht kryeministrin Rama pë
Gazetarja për kontrollin në shtëpinë e Tahirit: Nuk sekuestruan as telefonin, as laptopin Gazetarja e njohur Klodiana Lala ka vendosur të zbulojë disa detaje të reja në lidhje me kontrollin e sotëm të bërë në s
Një tjetër ish-ministër i Ramës rrezikon burgun Një police nga Vlora mësohet të jetë dëshmitarja kyçe e dosjes Habilaj, e cila bën edhe lidhjen me këtyre të fundit dhe
"Bledi Çuçi ka fotografuar dëshminë e ish-oficeres", gazetarja rrëfen skandalin Gazetarja Klodiana Lala ka folur në studion e emisionit “Opinion”, ku ka deklaruar se policia italiane ka dërguar katë
Shpërthen Artan Hoxha: Këta prokurorë nuk kanë b*thë t’a arrestojnë Ramën Çështja Tahiri është kthyer në kreyfjalën e mediave në vend, dhe jo vetëm për faktin që ai mund të jetë i lidhur me traf
Gazetarja “sherr” LIVE me deputetin: Politikanët takonin kriminelët në burg Gazetarja Klodiana Lala e ftuar në studion e emisionit “Studio e Hapur” në Neës 24 është përfshirë në një debat me deput
Shkon me çantë 4000 euro në Kuvend, deputetja: Çudia më e madhe tre ditë zgjat Reme Lala është një ndër deputetet më të reja në Kuvendit të Shqipërisë, ndërkohë që nuk e kursen luksin në veshje kur s
PËRGJIMET/ Zbulohet lidhja e politikanëve të rëndësishëm me bandat Disa emra të rëndësishëm të politikës janë të lidhur ngushtësisht me krimin dhe me eksponent të njohur të kësaj bote të
Gazetarja: Si e pësoi zyrtari i policisë që guxoi të ngrejë dorë mbi bandat Gazetarja e News 24, Klodjana Lala e ftuar mbrëmë në “Opinion”, ka komentuar rastin e dhunës të pak ditëve më parë në El
Sherr mes fqinjësh, humb jetën 52-vjeçari në Durrës Një krim i rëndë ka ndodhur paraditën e sotme në Durrës. Mësohet se një 52 vjeçar ka humbur jetën pasi është qëlluar
Thumbon keq koleget e saj, Reme Lala nis "luftën" pa u futur në Kuvend Reme Lala, tashmë deputete e PDIU në Dibër është deputetja më e re në Kuvendin e Shqipërisë. Ajo është akoma student
E deklaroi mandatin për Ramë, por Reme Lala i jep "besën" Idrizit dhe Aqif Rakipit Kandidatja fituese e PDIU-së në Dibër, Reme Lala deklaroi mbrëmë se do ta vinte në shërbim të Edi Ramës mandatin e saj n
"Mandatin ia jap Ramës", Reme Lala sqaron deklaratën "bombë" Pas deklataratës së mbrëmshme se ia vinte në dispozicion Edi Ramës mandatin e saj, sot ka reaguar sërish kandidatja fitu
Tom Doshi si Reme Lala: I jap besën Edi Ramës Tom Doshi pas marrjes së mandatit në Shkodër ka dhënë një deklaratë për median. I lumtur për fitoren e thellë, Doshi