999 rezultate për

kupa

Kupa e Italisë/ Inter-Napoli, zikaltërit në superformë duan finalen (FOTO LAJM) Interi do të luajë në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë ndaj Napolit në orën 20:45. Zikaltërit do të presin skuadrën e
Partizanit nuk i mjafton fitorja, Besëlidhja e eleminon nga Kupa e Shqipërisë Megjithëse ka fituar, Partizani është eliminuar nga Kupa e Shqipërisë. Të kuqtë mposhtën 3-1 skuadrën e Besëlidhjes p
KUPA/ Inter - Napoli, formacionet e mundshme: Kthehet Lautaro Martinez Pasi humbin derbin, Lautora wshtw gati tw rikthehet nw fushwn e blertw nw gjysmw finalen e kupws sw Italisw pwrballw Nap
"Bëmë një hap përpara", trajneri i Barcelonës flet pas eliminimit nga Kupa e Mbretit Trajneri Quique Setien thotë se Barcelona bëri një hap përpara kundër Athletic Bilbaos mbrëmjen e djeshme, kur u eliminu
E BUJSHME/ Pas Realit, edhe Barcelona eliminohet nga Kupa e Mbretit (VIDEO) Pas eliminimit nga të Realit nga Kupa e Mbretit të njëjtin fat ka pasur edhe Barcelona. Edhe spe dominuan takimin, k
Zidane flet pas eliminimit nga Kupa e Mbretit Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka folur pas humbjes 3-4 nga Real Sociedadi dhe eliminimi nga Kupa e Mbretit.
Plot 7 gola, Reali eliminohet nga Kupa e Mbretit (VIDEO) Reali i Madridit është jashtë Kupës së Mbretit. Skuadra e Zinedin Zidan, u mposht në shtëpi me rezultatin 3-4 nga So
EURO2020/ Mancini paralajmëron kundërshtarët: Nuk do të mbrohemi Trajneri i kombëtares Italiae, Roberti Mancini i ftuar në një event të organizuar nga Palazzo Ducale në Itali ndër tjer
Kupa e Mbretit, Zidane lë jasht skuadrës dy yje (FOTO LAJM) Reali i Madridit luan sot ndeshjen e Kupës së Mbretit përballë Real Zaragozës. Takim ky që do të luhet sot në orën 21
Befasi në Spanjë, skuadra e ligës së tretë eliminon Atletico Madridin nga Kupa e Mbretit Pjesa e parë mbaroi pa gola, në ndeshjen në mes Leonesës dhe Atletico Madridit. Në pjesën e dytë ishte Correa ai e dë
Kupa e Italisë/ Juventus shkatërron Romën dhe siguron gjysmëfinalen (VIDEO) Juventus ka triumfuar 3-1 ndaj Romës, ku i kanë mjaftuar vetëm 45 minutat e para për të siguruar kalimin në gjysmëfinale
Kupa e Italisë, Juventusi do të ketë në dispozicion të gjithë "artilerinë e rëndë" ndaj Romës së "cunguar" Napoli mposhti Lazion dhe u bë gjysmëfinalistja e parë e Kupës së Italisë, ndërsa mbrëmjen e sotme do të luhet çerekfina
Kupa e Italisë, luhet sot çerekfinalja e parë Napoli - Lazio Do të luhet sot në mbrëmje në orën 20:45 çerekfinalja e parë e Kupës së Italisë, Napoli-Lazio. Napolitanët vijnë në n
Klopp: Kupa e Afrikës në janar? Katastrofë për Liverpoolin Vendimi i Konfederatës Afrikane të Futbollit për të ndryshuar periudhën e zhvillimit të Kupës së Afrikës 2021 nga qersho
Kupa e Afrikës 2021 penalizon klubet europiane Kupa e Afrikës 2021 do të zhvillohet në Kamerun dhe është publikuar edhe kalendari për këtë event madhor. Edicioni i vit
Kupa e Italisë/ Milani shkatërron Spalin e Berishës dhe kalon në çerekfinale (VIDEO) Milani ka regjistruar një tjetër rezultat pozitiv pas triumfit ndaj Kaljarit në kampionat. Kuqezinjtë e Piolit, kanë tri
Kupa e Italisë/ Interi shkatërron Cagliarin dhe kalon në çerekfinale (VIDEO) Inter mund Cagliari me shifrat 4-1 dhe kalon në çerekfinale, ku do të sfidojë fituesin e çiftit Fiorentina-Atalanta.
Kupa e Italisë/ Lazio dhuron spektakël, kalon në çerekfinale (VIDEO) Çerekfinale shqiptarësh në Kupën e Italisë. Lazio e Thomas Strakoshës ka siguruar kalimin në raundin e 1/8-ave të Kupës,
Kupa e Italisë/ Napoli kalon në çerekfinale (VIDEO) Napoli është rikthyer të fitojë dhe e ka bërë këtë në ndeshjen e vlefshme për fazën e 1/8-ave të Kupës së Italisë, teksa
Superkupa e Spanjës, Barcelona humbja e madhe Barcelona nuk arriti të triumfonte në Superkupën e Spanjës që u zhvillua në Arabinë Saudite. Në këtë ekspeditë në ven